Siz olsanız ne yapardınız?

Bugün çok sinirlerim bozuldu yaa üstümde diz üstü bir elbise vardı ,herkes bana bakıyor ..neyse otobüse binmeye zar zor ikna etti arkadaşım beni .En önde oturuyorum bir kadn uyuzluk olsun diye ,eteğini aşağı çek erkekler var burada falan dedi a bu kadın geri zekalımı ya aklınca beni rezil edicek güldüm ve bir tepki vermedim sonra yanımdaki oğlanda bacakların üşür falan dedi ,bnde bu elbise böyle sizin canınızı sıkmanıza gerek yok dedim .parmak şıklatmalar numara istemeler falan ayy sanki hiç kız görmediler yaa .Bu kadın bana uyuz olup indi otobusten ne geriler var allahm 30yaslarnda falandı.sizce iyimi yaptım?

0|0
816

En İyi Kız Görüşü

• sana giren çıkanmı var de bidaha ki ne

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 16

• bende bu elbise böyle canınızı sıkmanıza gerek yok iyi demişsin de , ne dedin burda ben onu anlamadım. onlar da anlamamış olacaklar ki otobüsten inmişler.

bu arada ben böyle kız görmedim daha önce.

0|0
    0|0
  • erkeklere kzımaya hakıkın yokta kadına kzımakta haklısın sonuçta onamı kaldı yani sen kendin düşünemyiomusunda yani ama erkekler bakar onlarada nyie bakıyosn demek yanlıştır bunu biliyorusnuz sonuçta hatta senin için demyiorumda kimi kzı özellikle giyiyor ynai bakılsın diye...ama kadıan iyi yapmışsın

0|0
    0|0
    • Erkeklere kızmıyorum ben güzelliğimi sergiliyosam bu o kadını ilgilendirmez:Dsanki dünyadaki tek bacakları görünen benim başıma dikilip ahlak dersi vermesi saçma

• işte ama bak şunuda düşün demekki senin bacaklar taş o kadında öyle bacak yok napsın garibim bütün erkeklerse sana bakmış buda baktıklarını görmüş kompleks yapmış:-)demekki bacaklar güzel yani eee sende onun için giydin yazık kadını çatlatmışsın:-)

• o kadin terbiyesiz cahil görgüsüz birisi sana karişmaya hakkı yok

erkekler için tek bir şey derim abaza

az bile yapmişin kadina.

1|0
    0|1
  • sen neredesin şırnak mı orası ya bu ne öküzlük eskişehirdeyim 5 bayadan birisi diz üstü giyer hatta mini kot giyer kimse böyle birşey yapmaz öküzlük işte

0|0
    0|0
  • domuz bakışlı b ok kafalıların oldugu otobuse bınmısn ondan

1|0
    0|0
  • hayırlı işler

1|0
    0|0
  • 18 yaşında sorun büyük.

0|0
    1|0
  • iyi olmuş.

o elbisenin giyileceği yer var giyilmeyeceği yer var.

zira otobüsün onlardan biri olmadığı kesin

0|0
    0|0
  • Bacaklarının güzelliği için giymedin mi?

0|0
    0|0
  • ahahahh ne şanslı itler var şu otobüslerde

onca sene otoboz ile gezdim bi bana denk gelemedi böylesi muhabbet

insan ilişkilerini gözlemlemek açısından harika bi deneyim olurdu

0|0
    0|0
  • o kız sen miydin millet ne dalga geçti ama senle hahaha!

1|0
    0|1
  • hiç kız görmedik biz

0|0
    0|0
  • ben sahsen ilk defa bir kiz goruyorum

0|0
    0|0
  • şimdi bakana bişey demeye hakkın yok dizüstü dion

0|0
    0|0
  • iyi birşey yapmışsın aslında sen

1|0
    0|0
  • senin diz üstü dediğin, dizden 1,5 karış vardır... kimseye kızma. giyene bakarlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Dicek bişi yok. Kimseyi ilgilendirmez boşver. Bulunduğun yerde belki o tarz kıyafetleri götürmüyo olabilir insanları fakat işte ne yapıcaksın.. Erkeklere gelince de hepsi aynı her yerde maleseff.. Plajda bile o kadar kız var yine bakarlar yine bakarlar yani ;)

1|0
    0|0
  • Geriler iste bosver onlara ne

1|0
    0|0
  • Sen nerenin otobüsüne bindin canım ya böyle,şunlara bak.İyi yapmışsın.

1|0
    0|1
    • Ya izmir tarafnda biyere gittik ,arkadasn evine dönüyoduk doğum günü partisinden ..bu gün eve dönmicem.ilk defa bole bisey yasadm garip değilmi yaa

• evet garip cidden hani ben istanbulda filan sandım böyle fatih tarafları yada ümraniye tarafları tutucudurya oralar.İstanbul dışı olduğunu düşünmemiştim.Ne yobaz insanlar var ya.

• Aynen ya :S Kacncı yuzyıldayz ama gelisme yok

• bu olayı nerde yaşadın sen

0|0
    0|0
  • Pek lafı oturtmussun gıbı gelmedı

0|0
    0|0
    • Ya evt sessiz kalmısm cidden ama o anda arkadasn moralide bozulsun istemedim dogum gunu nede olsa

• Kadına iş koyan birileri vardı. Sen gelince herkesin dikkatini çektin.Kadın kıskandı seni.

0|0
    0|0
  • senin düzüstü dediğin bnce kalça altı

0|1
    2|2
    • banada oyle geldı sanırım yıgıdın malı meydandaydı

• Baaklarm guzelse bu benim suçum değil sanki güzel olsa o giymicek:D

• o zaman laf atıldı diye sorun etmene gerek kalmıyo böylece

Yükleniyor...