Herkes abartı olmadan hayalindeki sevgilisini anlatsın yazsın mı?

Herkes Abartı Olmadan Hayalindeki Sevgilisini anlatsın ve onun hakkında Yazsın...

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Etkileyici,eğlenceli,dengeli,anlayışlı,uyumlu,kibar,rahat,masum,duygusal,romantik,merhametli,adil,nerede ne konuşacağını bilen ,sorumluluk sahibi,zeki,cesur,fedakar,gururlu biri olsun yüzü gözü düzgün olsun ,temiz biri olsun yeter.

0|1
    0|0
    • vaybe mükemmel adamı anlatın :)

• bence de her yıllı geri bıraktıgında bir özellik düşecek beklentilerden

• :)) fazla mukemmel birini isteim galiba evt bole birini bulmak zor.

Kızlar Ne Diyor 11

• dürüst.. biraz sert... iyi kalpli.. en önemliside beni sevsin iyi günümdede kötü günümdede hep benimle olsun .. hep benim olsun.. başka ne isterim ki :)

0|0
    0|0
  • Trabzonspor`lu veya Trabzonspor`a karşı gıcıklığı olmayan biri.Yerine göre maço yerine göre anlayışlı...Dürüst yalan söylemeyen.Rahat olan kendini kasmayan biri.

0|0
    0|0
  • Konuşurken gözlerimin içine kaysın gözleri, bana takılsın ortamda sinir etsin deli etsin. Sonra yanıma gelip tek kolu atsın omzuma, gözlerinin içi gülerek.

0|0
    0|0
  • Benden uzun ve büyük .. Esmer kaşları düzgün sert bakışlı çok zayıf olmasın ama göbeği falanda olmasın..

0|0
    0|0
  • benim küçükken cenk diye hayali sevgilim vardı uçağı ardı alır gezdirirdi beni ailem arkadaşlarımda bilirdi nasıl saçma bir çoçukluk yaşadıysam artık

0|0
    0|0
    • o geçimşte kaldı hayalindeki derken geleceği kastediyorum...

• beyni olsun.

0|0
    0|0
  • Ne hayali acik ve net ortada indan olsun adam gibi adam olsun hepsi bu !

0|0
    0|0
  • hayal mi sevgiliden cikar sevgili mi hayalden

kurmuyorum tekila

0|0
    0|0
  • ''S'' leri peltek olsun.

0|0
    0|0
  • Kiskanc hafif gobek sakal sert bakisli pisikopat

0|0
    0|0
  • tatlı dilli..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• hayalimdeki olmasın gelsin hayalim olsun, sınırlandırmayalım şimdi durup dururken kendimizi

2|0
    0|0
  • abartısız böyle buyrun link :D

0|0
    0|0
  • Baştan aşağı meme.

0|0
    2|1
  • Esmer olsun 165,175... boyu olsun çok kilolu olmasın,saçları düz ve uzun olsun alttan almasını bilsin yeter zaten daha ne istenir ki ömür boyu sevilir böylesi...

0|0
    0|0
  • Utangaç, duygusal, sulugöz, sarılmaktan çok hoşlanan, sadık ve tatlı biri.

0|0
    0|0
  • 1.78 boyunda 65 kilo beyaz tenli siyah saçlı çilli ve renkli gözlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...