Anlayanlar bakabilir mi?

Kilo vermek icin aç karnina mi spor iyi yoksa tok mu?

0|0
311

En İyi Erkek Görüşü

• Spordan önce mide boş olmaz. Eğer boş mideyle spor yaparsan ağır antremanlar ve koşularda kan şekeri ve tansiyon düşmesi başlar. Spordan önce vucut sporda ihtiyacı olan protein ve hammaddeleri vücütta bulamazsa yağ yakmanın yanında kas da yakmaya başlarsın ki buda zararlı ve tehliikelidir. En ideali spordan 1 saat önce ve sonra bol proteinli yiyecekler almak, enerjini arttırabilecek içecekler içmektir. Önemli olan tek şey yağ yakımı değil, sağlıklı spor yapmaktır. Bunun içinde spordan önce ve sonra vücudun ihtiyaç duyduğu besin ve maddeleri ona vermek zorundasın.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 10

• Tok karnına spor yapılmaz zaten. Spordan önce mideniz boş olmalı. En ideali spordan 1.5 saat önce yemek yemenizdir...

0|0
    0|0
    • Ben de bu kanıdayim lakin cogunluk tok diyo

• O zaman iyice bilgi sahibi olmadan spor yapmayın bence. Internetten biraz araştırın. Kendinize zarar verirsiniz..

• Pekii tesekkur ederm

• açken sen sen değilsin

0|1
    0|0
  • Tok karnina yap kan sekerin cok duser yoksa bir ikincisi spor yapmadan en az 2 saat onceden yemis ol yoksa tikanirsin yani stabil halde ne ac ne tok ole git spor yap

0|0
    0|0
  • Aç karnına spor olmaz

0|0
    0|0
  • Ne aç ne tok. Yeme yedikten 2-3 saat sonra.

0|0
    0|0
    • Ben ogrenciyim ama o ladar ara vermeye zamanim olmuyo

• Az ye. 1 saat sonra yap

• Yemek dedgim zaten bir corba bazen ana yemk :)

• Tok karnina

0|0
    0|0
  • Tok karnına daha sağlıklı olacağını düşünüyorum açıkçası...

0|0
    0|0
  • ne aç ne tok

0|0
    0|0
  • Sabah sporuysa aç karna iyidir

0|0
    0|0
  • Aç karna yaparsan bir gün bir bakmışsın hastahanenin acil bölümündesin. Ben buraya nasıl geldim dersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• yemekte yiceksin ama öyle saldırma yemeklere aç karnına spor mu olur. Protein ağırlıklı bir liste hazırlat kendine. Diyetisyene git en sağlıklısı bu olucaktır :)

0|0
    0|0
    • Yemek dedigim bir corba bazen ana yemek o da bir kasik malum yurt :))

• ac karnına yaptınmı bayılırsın canım

0|0
    0|0
    • Bazen yapiyorum acken bayilma noktasna geliyrm :)

• aç iken yapılır

0|0
    0|0
Yükleniyor...