Mecbur kaldınız durumda ilişkiyi bitirir miydiniz?

6 yıllık bir ilişkiniz var önemli rahatsızlığınız ortaya çıkıyor.Doktor amelyat olman gerekır ama büyük bir risk var masada kalabilirsin der.siz olsanız hayatınızdaki kişiyi uzaklaştırırmıydınız

0|0
19|4

En İyi Kız Görüşü

• uzaklaştırırdım kaçardım sebebini asla açıklamazdım çünkü yanımda olmak isterdi beni en son o şekilde çaresiz acı içinde görmesini istemezdim.

0|0
    0|0
    • masada kalma %70 o insanın bilerek hayatınızdan kaybolması mı zor yoksa bi baha bularak tamanen çıkmak mı

• farz etki yanında oldu amelyata yanında oldu buraya kadar iyi ama masada kalma oranı %70 onun bu duırumda her gun o anı yaşaması onun hayatı daha kötü olmaz mı

• işte bu yüzden uzaklaştırmak en iyisi

Kızlar Ne Diyor 18

• Ona söylemelisiniz, Allah esirgesin en kötü sonuç bile olsa neden hasret gidesiniz birbirinize? Sonrasında duyduğunda ondaki vicdan yapışı tahmin bile edemzsiniz.Keşke anlasaydımda inanmasaydım ayrılık bahanelerine, yanında olsaydım gibi. Bu arada bu kadar ümitsiz olmayın, kaç doktor yorumladı durumunuzu?

0|0
    0|0
  • türk filmi gibi, uzaklaştırmamak ve saklamamak gerek.

durumu olduğu gibi anlatmak gerek

ya o kaldırmaz bırakmak ister ya da destek olmak ister yanında olmak ister

0|0
    0|0
  • uzaklaştırırdım.mutlu anılarımızı hatırlamasını isterdim.

0|0
    0|0
  • uzaklaşası varsa uzaklaşsın ben kimseye kendimi zorla sevdirmem uzaklaştırmamda..

bağane.

0|0
    0|0
  • Bu senin verebileceğin bir karar değil.Gerçeği söylemen lazım.Yanında kalmak isterse karışamazsın.Öteki türlü seni asla affetmez.

0|0
    0|0
  • bır arkadas kanser oldu nısanlısı kızdan ayrıldı daha sonra kız ıyıylestı ve barıstılar (nekadar dogru tartısılır) evlendıler 1 yıl gectı tekrar kanser ortaya cıktı kısa bır sure once vefat ettı.

0|0
    0|0
    • burada risk söz konu masada kalma oranı %70 o anı her an yaşamak mı yoksa sebenıni bilmediğin ayrılık mı

• bence uzaklastırmak sacma kurtulma ıhtımalınde var asonucta moralın yuksek olmalı sen salmıssın hemen ya olmaz boyle

• ayrılmazdım, rahatsızlığımdan ve tedavi sürecindeki risklerden onada bahseder ve zamana bırakırdım, su akar yatağını bulur ...

0|0
    0|0
  • 6 yıl olmadık henüz 6 yıl birlikte olduğumuzu düşünecek olursam değil altı 1 yılık ilişkimi bitirmem tabi seviyorsam

0|0
    0|0
  • bu aradarahatsızlıgın nedır

0|0
    0|0
    • beyninde timor var riskli bir bölgede

• onun benim yanında olacağımdan şüpem yok ama sonun her gün o anı yaşaması mı zor yoksa biir sebepten dolayı ayrıl diyemi hangisi zor

• kesınlıkle onunla paylas hıcbırsey kaybetmessın emın ol

• asla ya

0|0
    0|0
  • asla uzaklaştırmazdım..

0|0
    0|0
  • Yanımda olmasını isterdim. Onun vereceği karar önemli tabi. Çok zor bi durum :S

1|0
    0|1
  • hayır en çok ona ihtiyacım olurdu hastaysam.

0|0
    0|0
  • Uzaklastırmam

0|0
    0|0
  • onu kendınden uzaklaştırmak daha kötü olur bence

0|0
    0|0
    • çaresiz durumda kalması daha kötü olmaz mı

• ayrıldıktan sonra öldüğünü düşün onunla aranız kötü mü ölmek ısterdın ona son kez sarılarak mı

• her gün o anı yaşamak mı daha zor yoksa sebebini olmadiğiniz ayrılık mı

• Hayır

0|0
    0|0
  • Hayir..yanimda olmasini isterdim..onun basina gelse yaninda olmak isterdim

0|0
    0|1
  • bu aptallık olur.ümit kesilmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ameliyat olacağımı söyleyebilirim ama üzülmemesi için riskini söylemesem de olurdu.

0|0
    0|0
  • Tabi ki hayır 1980 li Türk filmi senaryosuna gerek yok. Olduğu gibi söylerdim. Sonuçta ben olsam öğrenmek isterdim. 6 yıllık bir birliktelikten sonra her iki tarafında böyle bir şeyi öğrenme hakkı var.

1|0
    0|0
  • aik tesadüfleri severe benzemiş :D

0|0
    0|0
  • bitirdim mecburiyetler varsa eğer

0|0
    0|0
Yükleniyor...