Monoton hayattan dolayı deli olmak üzereyim. Yardım!

birçoğunuz biliyorum öğrencisiniz, birçoğunuz işşiz veya ev hanımısınız..

ama bir düşünün...

şöyle bir şey varki çok yoğun yorucu stresli bir işim var. sabah 6da uyanıyorum öğleye kadar hiç durmadan yüksek bir tempoda çalışıyorum. öğleden saat 3 e kadarda daha düşük tempoda fakat beyin yorucu şekilde ofis ortamında işim devam ediyor..

eğlence ayda 1-2 kez belki çünkü iş temposundan yoruluyorum ve haftasonlarım dinlenmekle geçiyor..

tüm bunların yanında sevgiliyle yaşanan sorunlar kafamı yiyor, onu ihmal etmiyorum ama yaptığı tripler vs kendimi işime veremiyorum onu düşünmekten ve herşey birbirine tamamen karışıyor..

benim yerimde olsanız ne gibi değişiklikler yapardınız? yada bana önerileriniz nedir?

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• sana bi tatil lazım, ama bu durum uzun süre böyle gitmeyebilir

geçici bi durum olsa sık dişini denir ama bu tempoya alışmak zorundasın ve hayatın bu akışta devam edecek uuzn bir süre, öyle görünüyor.

sevgilinle konuşup sana anlayış göstermesini ota b*ka trip atmamasını huzur vermesini söyle

işin de de yoğun çalışıyorsun bırakamayacaksın da bol bol dinlen ve dinlenirken kendini yormayacak hobiler filan bulabilirsin eğlenmişte olursun.

mesela fotoğraf çekebilirsin hem hava alırsın dolaşırsın hem de foto. çekersin

resim yapabilirsin, müzik aleti çalmabilrsin, arkadaşlarınla sinema keyfi yapılır evde mesela ya da hoşuna giden ne tür şey olursa onu yap

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ofis ortamında kapalı yerde çalışmak zordur insan açık alan güneş hatta deniz manzarası dinlenmek için huzur bulmak ister yorgunluk stress başka çözüm masajdır baştan ayaklarda dahil sinirlerin uuc bittiği yer oldugundan dolayı önemlidir soğuk havada sıcak sıcak havada serin su küvette rahattatıcı papatya ve lavantalı yağı dökebilin içinde dinlenirsin sevgili erkekse zordur kahırları çekilmez zaten çoğunun olmayışı oluşundan daha iyidir insana kafa dengi lazım seni anlıcak derdini dinlicek seni rahatlatacak güleceğin eyleneceğin kişi olmanı bu dünyaya neden geldiğinin farkına vardıracak biri imkanın varsa işde değiştirebilin boş vaktinde hava iyi oldumu plaja gidip güneşlenebilin denize bakarak huzur bulursun yüzersinde

0|0
    0|0
  • komik genelde kızlar trip yapar erkekler şikayetçi olurlardı. Demekki roller değişşince durumlarda değişebiliyormuş :) bende senden farklı durumda değlim hele ki ay sonu ve ay başlarındaki o hafta aralığında nefes almak zorlaşıyor bir çay molası vermek bile haram oluyor desem yeridir:) ben kendim eve geldiğimde bir yerlere gidecek halim olmuyor bu yüzden sadece yakın çevremdeki arkadaşlarımla bir araya gelip sohbet ederek olmadı yeğenlerimi görerek biraz rahatlıyorum. Çünkü onlar bana herşeyi unutturuyorlar. :) sana şimdi şöyle yap böyle yap diyemiyorum çünkü ben bu tür şeylerden bile keyif alabilir bir yapım var çok şükür ama sen ne seversin ne istersin bilemem. Ama fırsat bulabiliyorsan hazır havalar henüz çok soğumamışken al erkek arkadaşını arada bir yerlere gidin hem o triplerini azaltır :) hemde sen de biraz olsada rahatlarsın diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Ya işi yada sevgiliyi değiştirmen iyi olur. Sevgilinin düşüncesinin değiştirmeyi denemekle başlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • işten eve gelince ara sıra telini bilgisayarı tv'yi kapat yat uyu cok iyi geliyor benimde işim büro ortaminda ama koç yogun ne telefon susar ne mailler biter bazı akşamlar hiç bir şey yapmadan direk uyuyorum ertesi gün cok iyi oluyor akşam işten cıksanda yorgun olmuyorsun

0|0
    0|0
  • allah senin durumuna düşürmesin bu nee abiii ... bu kadar eziyet etme eğleme kendine ;)

0|0
    0|0
    • ordan o kadar kötü gözüküyor durumum demek.. ben asayım kendimi o zaman :S

• yook asmada .. yani ben insanların işleri hakkında yorum yapmak istemem ama ben sewmediğim bi işte asla yapamam .. senin şartlarını ve o işten kazandığına ne kadar ihtiyacın olduğunu bilmiyorum.. olabilitesi warsaaa kurtull canım

• Melisa sana yardımcı olayım bende sıkılmaktan sıkılıyorum ama ciddi fikirlerim var ekle sonra silebilirsin. Hem arkadaşsız olmuyor bi aktivite yaparken.

0|0
    0|0
  • işini değiştir

0|0
    0|0
    • değiştiremem çünkü o kadar yılımı hukuk fakültesi bitirmek için uğraştım şimdi bu saatten sonra işimi değiştirmem biraz kötü olur... :S

• olmaz :) ben onu zor buldum 4 yıllık bir ilişkiyi bitiremem

• o zaman konuşup sabırlı olasını ona anlat

• hobi bul kendine zaman geçir değişiklik olur

0|0
    0|0
    • ne gibi hobi bulabilirim? zaten çok az boş zamanım kalıyor onuda fitnesse ve pcde böyle sitelerde oyalanmaya harcıyorum..

• bir sürü kurs var.dans,yabancı dil,resim,türk sanat müziği korosu vs. yani

• ben cluba çıkıyorum cuma ve ctesileri , stresimi öyle atıyorum eğlenmek bana iyi geliyor

0|0
    0|0
    • tamam bende yapıyorum onu club gerçekten stresi atıyor ama sonrasındaki tüm pazar gününü uyukuyla geçirme ve yorgun hissetme yıkıyor beni :)

• ohhh hayat sana güzel.. sanırım çalışmıyorsun yada işin çok rahat..

• yoo çalışıyorum 6 da mesaim bitiyor. gece de çalışcak halim yok heralde :)) sen de çalışmıyosundur saat 11 de falan dimi :)

• sayısal loto oyna

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...