Spor konusunda erkeklermi daha dayanıklı yoksa kadınlar mı?

Günaydın... Spor konusunda erkekler mi daha dayanıklı yoksa kadınlar mı?

Güncellemeler:
Bilim dünyası yıllardır bunu inceleyip arıyor ve bulyor spor konusunda tabiki erkekler daha güçlüdür ama malesef kadınlar daha dayanıklıdır. Hayırlı işler 💪

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• Spor konusun da ben dünyada ki bütün ırklar dan daha dayanıklıyım :/

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• çene sporlrından taraf belli zaten :)

0|0
    1|0
  • spor konusunda erkekler; daha dayanıklı ve güçlüdür. dayanıklılık gerektiren sporlara bakarsanız bunu görürsünüz. Fakat kadın hastalıklara vs karşı daha dayanıklıdır. Savunma sistemi daha iyidir.

0|0
    1|0
    • Bu konuda sizie tartismiyacam benim Türkiye ve Russiada aldigim spor eğitiminde defalarca duydum okudum ve kanıtlanmış birsey bu. Bu arada hiç spor yapmayan bir kadınla sporcu erkegi kıyaslamiyorum her ikiside iyi bir sporcuysa kadın dayanıklıdır ! Erkek güçlüdür bunun aksini söylemedim.

• yanılıyorsun.
      Amaç üstünlük vs değil.
      dayanıklılık gerekrtiren örneğin Maraton gibi sporlara bak.
      Spor yaptığın için bilirsin hangi branşta erkek be kadın yarışabilir olmaz ki.
      Kadın dayanıklılığı hastalıklara vs karşıdır. Bağışıklık sistemi erkekten daha iyidir ve dayanıklıdır. Ama sporda bu söylediğinizi destekleyecek tek branş yoktur.

• Neyse dayanıklılık ne olduğunu öğrenin öyle gelin bekliyorum

• Tabi ki de erkekler çünkü erkek testesteron salgılar

0|0
    1|0
  • Her kategoride dünya birinciliği erkeklerde.. He kadında olan dünya birinciliği vardır ama o sporlada zaten erkekler uğraşmıyordur 😎

0|0
    0|0
  • Sananeki la

0|0
    1|0
  • Tabiiki erkekler bir tek belki koşma dalında bayanlar olabilir

0|0
    1|0
  • Yanlisin var erkekler her zaman yaratilis geregi daha guclu ve dayanikli yaratilmistir kas yapisi daha çok ve kuvvetlidir dogada bunun ornegi cok hayirli isler

0|0
    0|0
    • Örneğe bakmam ben icraata bakarım, türkçeyi iyi konuştuğumu ve anladigimi söylerler aslinda ama siz anlamiyorsunuz kadınlar güçlü demedim kardeşim DAYANIKLI dedim tell the mı?

• Tabiyki erkekler. ama aciya kadinlar daha dayanikli sanırım.

0|0
    0|0
  • Erkler

0|0
    0|0
  • kadınlar daha esnek ve kondisyon bakımından dayanıklı, ama işin güç boyutunda erkekler önde bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkekler.
    Tartışmaya gerek yok bunu.

0|2
    1|0
  • BenceErkekler, genelde spora daha merakli ve hazimli vucud gelistirme olsun vs vs

0|0
    1|0
Yükleniyor...