0850 sorunu kim, kimler, neden, niçin arıyor?

Arkadaşlar 3 4 günde bir, bu kodla başlayan numaradan aranıyorum cevap vermedim henüz vermeyide düşünmüyorum.. Netten araştırdım biraz ama net bir bilgi hala alamadım bilgisi olan ve bu kodla aranan cevap veren var mı ?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Superonline üzerinden verilen telefon hizmet numarasıdır. Türkcell veya Superonline abonesiysen reklam veya bilgilendirme içindir. Başka bir firma veya kişide bu hatlardan arayabilir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• hafta sonlarıda beni rahatsız ediyorlar 850 220 mi 226 mi öyle birşey google baktım korenin alan kodu görünüyor dedim bu ne ya telefonda samsung olunca tuhaf geldi herneyse biri sakın açmayın diye bir uyarıda bulunmuş tanımadığım numaraları zaten açmıyorum açmyada niyetim yok.

1|0
    0|0
    • iki tane 00 olursa kore imiş..

• bilmiyorum ama açınca tl mi kesiliyormuş faturayamı yansıyormuş diye bir yorum var o yüzdende açmıyorum.arasın dursun açmamakta fayda var

• bankaların yeni hizmet numaraları 0850 ile başlıyor aklında bulunsun. Rahat ol yani ;) 444 lü numaralardan 0850 numaraları kullanmaya başladı bankalarr

1|0
    0|0
  • internet üzerinden yapılan aramalardaki numaralar..yurtdışından server üstünden bağlanıyor..tekrar geri aramaya kapalıdır..

1|0
    0|0
  • banka ya da intenet peketi satanlar arıyor genelde

0|0
    0|0
  • yurt dışından arıyorlar açma sakın

0|0
    0|0
  • Yüz defa filan check up için aradılar, sayelerinde check up lık oldum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• beni de arıyorlar 2gündür müsait zamanıma denk gelse açacağım da henüz denk getiremediler. açılmaması gereken bir numara değiller ama

0|0
    0|0
Yükleniyor...