Regl sancısını geçirmek için doğal bir yöntem var mı?

regl ilk günüm fena sancım var her zaman ilk gün ağrı kesici alırdım geçerdi ama ağrı kesici bitmiş. doğal bir yöntem varmı .bilen yazsın nolur dayanamıyorum 2 saattir kıvranıyorum :S

0|0
11|8

En İyi Kız Görüşü

• ağrı kesici iğne en iyisidr doğal olarak da papatya çayı derim. ağrı kesici özelliği vardır papatyanın. umarım geçer geçmiş olsun :/

1|0
    0|1
    • papatyada yok off :S

• papatya çayı alana kadr eczaneye git ilaç al

• evinde bulunan şeyleri şimdilik kullanmasını söyledik. normalde eczaneye gidecek olsa tabiki ağrı kesiciyi alır. o kadarcığını akıl edebilir herkes.

Erkekler Ne Diyor 8

• Evde adaçayı ya da melisa varsa iç, iyi gelir. Olmadı komşudan falan iste.

0|0
    0|0
  • eşimden biliyorum

sıcak duş al

bir tek öyle rahatlıyordu.

0|0
    0|0
  • rezene çayı iyi gelir

0|0
    0|0
  • sıcak su iç iyi gelir

0|0
    0|0
  • kesin çözüm: öl :D

0|0
    2|0
  • Senin annelerin sancı çekince millete pulsuz mektup mu atardı? Bak benim de boynum kaşındı, buraya konu açıyo muyum? Hayır ne bekliyosun beklediğin ne? Kızlar geçer yan yat felan diyecekler, erkekler belden aşağı dalga geçecekler, cevabın o olacak. Peki senin amacın ne? Normal misin kızım sen?

0|0
    2|1
  • acile git iğne vurul o olmazsa sıcak su torbasına ya da pet şişeye kaynar su koy karnına tut eczaneden aleve hapı al ya da aldırt yut rahatlatır

1|0
    0|0
  • mstrbsyn yptgn zaman agrı gcmıyomu ?

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Sıcak su torbası varsa hemen yapış.

1|0
    0|1
  • bul al bir ağrı kesici derim. gece uyuyamazsın

1|0
    0|0
  • ayagına sıcak su koy

1|0
    0|1
  • Sıcak su torban varsa doldurup ayağının altına koy, sıcak suyun içine şeker koyup iç ikiside iyi gelir. geçmiş olsun.

1|0
    0|0
  • papatya çayı iç kesinlikle kasıkları rahatlattığı için ağrıyı dindiriyor ve karın bölgeni ayakalrını sıcak tut

0|0
    0|0
  • maydonoz kaynatıp iç yarım saate bişeyin kalmaz...

1|0
    0|0
  • Sıcak su torbasını havluya sar karnına koy.

0|0
    0|0
  • Ne pahasına olursa olsun bul o ağrı kesiciyi. Ben bile acıdım lan :(

0|0
    0|0
  • Bildiğim yok.

0|0
    0|0
  • seni en iyi ben anlarım valla sıcak havlu koy ve oturma dolaş kan akışın daha iyi olucak

1|0
    0|0
    • sabahtan beri su kaynatim karnima ayaklarima belime koyuyorum faydasi olmuyo ya :( delircem

• ağrı kesici olmadan geçmez gidip al bence hem yürümek çok iyi geliyo inan bana ben ağrı kesici alınca bile geçmiyo benmkisi

Yükleniyor...