Sevgilim yüzme kursuna gitmeme izin vermiyor ne yapayım?

meraba,bir sorunum var. belimde bir azcik egrilik var. doktor bana yuzme kursunu onerdi. ben de gidiyorum. ama sevgilim yuzme kursuma gitdigimi bildikte kizdi. ona belimde problemimin olmasini demek istemiyorum. simdi naapim?

Güncellemeler:
egrilik cok degil cok az. belli bile olmuyor

0|0
14|11

En İyi Erkek Görüşü

• erkek arkadaşının buna kızması çok saçma, yüzme kursuna gidince seni mi yiyeceklermiş orda :))) fesatlığın bu kadarı ! :D hey Allah'ım; şu gariplere biraz akıl ver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• gel beraber gidelim de, gelmezse onu dans kursuna gidelim o zaman de, ona da gelmezse dans kursu mu yüzme mi hangisine tek gideyim de...sadsadsad

ya bırak allah aşkına yüzmeye gidiyorsun, sorma bile

0|0
    0|0
  • doktorun tavsiyesine kesinlikle uy

yoksa ilerde ortopedinin en ağır en şiddetli en riskli en pahalı ameliyatına maruz kalabilirsin.

0|0
    0|0
  • kusura bakmayın ama sevgililerinize bu kadar ödün veriyorsunuz tepenize çıkarıyosunuz sonra üzülüp gene buraya yazıyorsunuz.Ona ne kardeşim sen kursa gidiyorsan,sonuçta bu sağlık meselesi

0|0
    0|0
  • şunu giyerek gitmeye devam et

link

0|0
    0|0
  • seni düşünerek yüzüyorum de.

1|0
    0|0
  • sağlığın için gidiyorsun sonuçta onane iyiliğini istemeyen birine yüz verme.

0|1
    0|0
    • farkkettiysen probleminini söylememiş sevgilisine

• doğru bildikte kızdı diyince biliyo sandım sonuna dikkat etmedim söylesin ozaman söylemicek ne var bunda.

• 5 defa okudum halen anlamadım,bir daha okuyayım

0|0
    0|0
  • sağlık sorunu sevgilinden daha önemli

0|0
    0|0
  • ona gerçekleri söyle belini anlat hala olmaz derse onu da kursa yazdır beraber gidin

0|0
    0|0
  • Sevgilin kesin bikini giyiyorsun diye kızdı geri kafalı olduğu için. O yüzden ona ne desen anlamaz. Nato mermer nato kafa yani. Ayrıl gitsin.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• sağlığın icin olduğunu söyle sacmalamasın ya.

0|0
    0|0
  • yüzmeme izin vermiyor da ne demek?! izin alma git yazıl başladım de

0|0
    0|0
  • izin isteme.

0|0
    0|0
  • belinde problem olduğunu o yüzme kursuna gideceğini söyle.

Ayrıca ne düşünüyorsun sen, niye söylemiyorsun?

0|0
    0|0
  • sevgilin bir odun

0|0
    0|0
  • gizleme neden giizliyosun

0|0
    0|0
  • Sağlığın her şeyden önemli , söyle ne olacak sanki.

0|0
    0|0
  • doğruyu söyle ya ne olcakki

0|0
    0|0
  • Eğrilik oldugunu sevgilin anlamadıysa çokda önemli değil demek çok belli olmuyor yani anlamında dedim. Kızması saçma durumu açıkla o zaman anlayışla karşılar.

0|0
    0|0
  • Söyle sevgiline allahallah.. ayrıca senin sağlığın bu... böyle sevgilileri dövmek lazım bi güzel :D

0|0
    0|0
  • Beldkei eğirlik kamburluk riski taşıyorsa. Anasını sat ve o yüzmeye git.!

0|0
    0|0
  • belinde sorunun oldugunu neden bilmesini istemiyorsun? bu sucmu :-)) sagligin herseyden önce gelmeli

0|0
    0|0
  • Ona ne ki?

0|0
    0|0
  • tabiki doktorun dedigini yap. baska erkek kalmadimi ya kizlar bunun gibi geri kafali cinsleri nerden buluyorsunuz

0|0
    0|0
Yükleniyor...