Bir seçim yapman gerekse?

bırını cok sevıyorsun o da senı sevıyor ama ailen bu duruma karşı.. ailenı mı secersın yoksa hayatımın kadını/erkeği dediğin kişiyle mi yola devam edersın ?

0|0
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• sevdiğin kişiyle çıktığın yolun sonu sana hiç hayırlı gelmesin.. o yol, yol değil.. birşeyi tecrübe ederek öğrenmek,büyük ahmaklıktır.. esra erol,müge anlı, vs vs kadın programlarına iyi bak.. oralarda hayatın ta kendisinden dersler var.. tabii almasını bilene.. benim kiler gibi bakanlar, insanları yadırgayıp ah vah çekmekten başka bişey yapmıyorlar, sende öyleysen zor günler seni bekler..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• mantık olarak aile,bunuda güzel bir şekilde kalbine anlatabilmen şart tabiiki...

0|0
    0|0
  • Sen zaten aileni seçmişsin. sadece verdiğin karara onay beklıyosun. erkeğim dediğin kişiyi sevmiş olsaydın bu soruya cevap aramak yerine şimdi onun olmuşdun. tabi aynısıda onun için geçerli yeteri kadar güven verememiş sana.

1|0
    0|0
    • yok bu benım basıma gelen bısey degıl dusuncelerınızı merak ettım

• ailen neden karışıyorki zaten en başından?senin kendi hayatın sen karar vericeksin ne yapmak istediğine

ailen neye karşı ayrıca,ikinizde birbiriniz seviyorsunuz yoksa aileden biride sevgilini mi seviyor?

0|0
    0|0
    • hayır hayır herhangı bır sebep . sana uygun degıl dıyor vs .. benım yasadıgım bı olay degıl..

• peki,bence kimseyi ilgilendirmez,aile ye ne açıdan bağımlı olur mesela insan da onların söylediklerini düşünmek zorunda kalır.Ailenle beraber yaşıyorsundur,harçlığını onlar veriyordur,bağımlısındır,onun dışında kendi işin ve evin vardır zaten o durumda da kimseyi dinleyeceğini sanmıyorum insanın ailesi bile olsa,çünkü kendi ayakları üzerinde durup kendi kararlarını vermek isteyecektir

• Aile

0|0
    0|0
  • aile tatlım aile. hayatının kadını/erkeği filan yalan. geçecen o ayakları

1|0
    0|0
  • I want to playe game...Seçimin yap yaşada yada öl,karar senin..

1|0
    0|0
  • Tabikide ailemm

0|0
    0|0
  • Tabi ki aile ((:

0|0
    0|0
  • ailem neden karşı.

0|0
    0|0
    • herhangı bı sebep .. ne bıllıyım mutlu olamazsın dıye dsunuyolardır yada sana uygun degıl dıye.. benım yasadıgım bısey degıl bu merak ettım sadece ..

• merak:)

• ilginç şeylere ilgi duyuyorsun:))ne diyeyim:)

• ailenin kararları daha önemlidir sevgi önemsiz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Aile neden karşı?

0|0
    0|0
  • büyük bir seçim benimde başıma geldi fakat ailem sonrada kabullenmek zorunda kaldırlar ve sevgilimle birlikte olduğumuzu biliyorlar..

0|0
    0|0
  • ailen bu druma nie karsı? bu önemli nokta. ama genelde aileler haklı cıkar o yüzden sen ailen dinle, elin oglu\kızı bi yere kadar yannda olur. seni ailen terk etmez birtek

0|0
    0|0
  • ailem.

0|0
    0|0
  • hayatımı

0|0
    0|0
  • ilginççç

0|0
    0|0
  • ailemi

0|0
    0|0
  • aile her şeyden kıymetli. çok seviyorum erkek arkadaşımı ama ailemle kıyaslayamam bile

0|0
    0|0
Yükleniyor...