Kafede kızın elini kolunu höpürdeten erkek gördünüz mü hiç?

Arkadaşlar Ankara'da bir kafede oturuyordum karşı masamda 4 kişilik bir erkek gurubu ama belli yani çok zengin züppe tipler hepsinin elinde sigara falan.Yaşları çok değil lise1 yada hadi en fazla lise3 bence.Kafenin yakınında baya ünlü bir kolej var oranın öğrencileri.Neyse bunlar oturdular baya kahve sigara falan.Biraz zaman geçti 3 kız geldi taksiyle.Biri sarışın sarışın olanın sevgilisi sanırım en yakışıklıları olan çocuk onun yanına sokuldu ilk başta yüz vermedi kız soğuk davrandı gibi suratı asıktı çocukta habire kızları kesiyor kafede ben ablası yaşındayım beni bile kesti.Kız bunu görünce bir sokuldu çocuğa elini verdi çocuk resmen orda yedi kızın elini kolunu.Bir öpüyor falan akıllara zarar.Son olarak boyuna bir öpücük ile bitirdiler.Sizce bu yeni gençlik nereye gidiyor? Sİzde yaparmıydınız böyle şeyler?

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Ne yapıcaksın zengin adamlar bu devirde olmuş herşey para kızda götürürler arabada aileleri sadece parayı vermeyi iyilik olarak ebeveynlik olarak görüyorsa o yaştaki çocuktanda fazla birşey bekleyemessin tüm türkiye gençliği aşkı memnu feriha vs. dizi american gençlik filmleri izliyor onlara özeniyor filmlerdeki hayatı yaşayabilecek maddi güce sahip 15 yaşındaki çocukta kızda dizilerde filmlerde gördükleri gibi sevişilecek zannediyorlar ve bunu yapıyorlar altta araba kucakta kız elde sigara normal bu durumda söylenecek birşey yok fakirin çocuğunada kızlar öptürmeyi bırak bakmazlar bile ah yalan dünya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• höpürdetmek ne lan hayal gücüm mahvoldu.

3|1
    0|0
  • yokta,cafede, kıza mastürbasyon yaptırdım,boşaldıgımda zamanda spermi göstererek bunu ne yapcam dedi,dedim ileride çocuk için lazım olur..

0|1
    5|0
  • ben zengin olmadığım için bişi diyemem; zenginlik ayrı bir kültür... benim cebim değil; kalbim zengin...

0|0
    0|0
  • Meteor yağmurudur sonumuz

0|0
    0|0
  • Daha pek bişey görmemişsin bence =)

0|0
    0|0
  • senin başka işin yokmu onları izledin.İsterse kızın bacağına öper.iki taraf memnunsa sanane arkadaşım.

0|0
    0|1
  • tencere kapak mevzusu birbirlerini bulmuşlar.

0|1
    0|0
  • çıkıp onlara kızmadıkça daha kötüye gideceğimiz kesin. bize ne diyemeyiz

0|0
    0|0
  • Yok olmaya

0|0
    0|0
  • Sen onları bide o çocuk o kızı eve atınca gör ozman bak yemek bitirmek nasıl oluyor.

0|0
    0|0
  • öpüşmek tek he he neler ggörmedikki çağ değiştiiii

0|0
    0|0
  • ben gördüm çok itici bir görüntü

0|0
    0|0
  • Bence sen kıskandın biraz itiraf et

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 11

• herkesin icine yiyisen tiplerden nefret ederim. bu genclik hic iyi bir yere gitmiyor tamamen yozlasiyoruz hic bir ozeli yok insanlarin, milletin icinde opusmeler, nette insan neden sarmas dolas resimerli paylasirki, o senin ozelin ve ozel kalmali

3|2
    0|0
    • sağlam bi cevap bulduk sonunda katılıyorum sana. ve yoruma gerek görmüyorum:)

• vvayy edepsizler höpürdetmede noluyormuşş püüüü

0|0
    0|0
  • Yakında lise değil ortaokul çocuklarını görecez.

Anası babası yok mu bu yavrucakların biri haber versin de görsünler höpürdetmeyi.

0|1
    0|0
  • Elini öpse ne olcak ki.

0|0
    0|0
  • :) iyi yolun yolcusu olmayacakları kesin zaten o kolej öğrencileri var yaaa

0|0
    0|0
  • Bir yere gidemiyor, batıyor.

O değilde boş ver sen onları takıl kafana göre.

Dikizleme elin liselilerini, kafe çıkışına çağırırlar falan boşver gitsin.

0|0
    0|0
  • bu 3 kişiden yola çıkılarak gençliği batırıyoruz çok hoş

0|0
    0|0
  • Devamını gör ...

0|1
    0|0
  • Vermeli almalı bir şeyler dönüyor ama anlayamadım bende.

1|0
    0|0
  • namıssızlar.

0|0
    0|0
  • Hahaha opusen elleşen çok :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...