Spor hakkında bilgisi olan arkadaşlar bakabilir misiniz?

Merhaba Arkadaşlr şimdi size ölçüm ve fitness salonundaki listemin resmini çektim yolluyorum.
Hocanın yaptığı program 1 aylık. Yaklasık 2 ayda diyet ve haftada 4 kez spor yaparak 10 kilo verme hedefim var sizlere sormak istediğim konu:

Sizce programım nasıl_?

Spordan sonra karnım çok acıkıyor. Yemek yememeye çalışıyorum. Bazen yeşil çay veya yopurt yemeli miyim yoksa direk aç aç uyumam mı fayda sağlar hızlı kilo vermeme.

Ölçümlerim
http://i.hizliresim.com/GvWA73.jpg

Programım

http://i.hizliresim.com/ZLjB6o.jpg

Teşekkürler

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Sana tavsiyem zayıflamak icin gidiyorum dersen sabah kahvaltı 2 peynir kutusu kadar peynir 8 tane zeytincok azcık domates olabilir 4 ince dilim ekmek ruşeymili ekmek tok tutar tavsiyemdir ogle sebze yemegi protein icin 3 4 parmak kadar et kofte veya tavuk haslanmis oda olmadi yumurta ye ogle ve aksam 1 kase yogurt sart 1 tane aksamda ayni sekilde aralarda sabahki arada 1 avuc kuru üzüm 1 tane ceviz ikindide de ayni olabilir acikiorum dersen 2 ruseymili ekmegin arasina peynir koy tostta bastır ogle ve aksam 2 veya 3 dilim ekmek ayriyetten tuzu ve sekeri tamamiyle kes yaklasik 30 dakika kosu bandinda koş 1 ay sonra da eger devam edicem diyete dersen ogle ve aksama corbada ekle 1 ayda garanti 8 kilo diyebilirim sana ama diyetten sonrada yemeye dikka tabi diyet bittikten sonra her oyun gene yogurt yemeye devam et

0|0
    0|0
    • Aksam yemeyinden 1 saat sonrada 1 avuc uzum veya kuru kaysi 3 tane ve 1 tane ceviz ye

• sabah peynir zeytin ve 2 dilim cavdar ekmek
      ara ögün elma
      öglen çorba sebze yemeği ve salata (yagsıız)
      ara öğun elma
      akşam sebze ya da tavuk

bu şekilde besleniyorum en geç yemeğimi 17:00 yıyorum.

19:00 da spora başlıyorum pazartesi-salı-çarşamba-perşembe spora gidiyorum.
      eve 22:49 gıbı gelıyorum duş al uyumak ıcın yataga yat derken 00:00 civarı oluyor ve uyuyorum..

yukarıdaki şekilde dıyet ve spor planım sizce doğru mu? bazı arkadaşlar aç uyuma demiş ama gece yenen yemek veya sebze kalorı yapmaz mı?

• Aksam en 5 degilde 6, 6.30 gibi ye spordan gelincede ara ogun ye gene bir avuc kuru uzum olur 4 adet kuru kayisi olur gece yenen yemek kalori yapmaz die bisi yok gece uyudugumuz icin yediklerimizi yakamayiz. Sporda 30 dakika kosu bandinda calis tuzu sekeri kes ve öğle ve aksamlari yemekle beraber yogurtta yebir kase

Erkekler Ne Diyor 6

• Programın guzel tum vücudu hemen hemen çalıştırıyor önemli olan kısım diyet günlük karbonhidrati cok dusurmen gerek açlık hissinin daha az olması icinde düşük glisemik indeksli karbonhidrat almalisin örneğin yulaf, esmer pirinç , kepekli makarna gibi ekmeğin her turlusunden uzak dur kepeklisi dahil. Sanılanın aksine sabah kahvaltısı yapma kahve ic gecistir ogle ve aksam yemegi tuket yumurta ve haslanmis et kesinlikle olsun diyetinde kafana takilan birsey olursa sorabilirsin

0|0
    0|0
      ara ögün elma
      ara öğun elma
      akşam sebze ya da tavuk

19:00 da spora başlıyorum pazartesi-salı-çarşamba-perşembe spora gidiyorum.
      eve 22:49 gıbı gelıyorum duş al uyumak ıcın yataga yat derken 00:00 civarı oluyor ve uyuyorum..

yukarıdaki şekilde dıyet ve spor planım sizce doğru mu? bazı arkadaşlar aç uyuma demiş ama gece yenen yemek veya sebze kalorı yapmaz mı?

• ama ben 68 kıloyum ve boyum 163 şu an kıloluyum ve oldukca fazlam var dıyetısyen bana akşam 7 den sonra yeme dedi :(

• Sen ona antrenman programını goster ya da antrenmanini ilk ogunden sonra yap o tamam besinle ilgileniyor ama sporcu beslenmesi farklıdır bunu da dikkate almak gerekiyor

• Aksam ogununu erken almalisin. 7.8 gibi , gece uyumadan hemen önce yersen vücut hareketsiz kaldigi için sindirimi zor olur kilo yapar.

Hocan ile paylasmalisin açlık durumunu , yardimci olacaktır.

0|0
    0|0
  • Ac karnina uyursan bu senin bir sonraki gun yapacagin spor icin formsuz olmana. sebep. olabilir hattta mutlaka olur

0|0
    0|0
      ara ögün elma
      ara öğun elma
      akşam sebze ya da tavuk

spora 19:00 gibi başlıyorum bu şekilde çok çok yorulduğum söylenemez midem küçüldü hemen hemen

• Tm hersey iyi guzelde sen manken olmaya mi karar verdin bu kdr sk diyete gerek yok mide kuculmesimi sonradan pisman olabilirsin

• Ancak normal değil mi yediklerim nasıl bir diyet olmalıydı ki

• Sakin ac ac uyuma az da olsa birsey ye. Ac karina uyumak iyi degil.

0|0
    0|0
  • Akşam 8 den sonra meyve yeme

0|0
    0|0
  • Kendini neden aç bırakıyorsun ki yemek ye olmadı tahıl tüket

0|0
    0|0
    • ama spora 19.00 başlıyorum 21:00 bıtıyor. Ben eve 22:30 gıbı gelıyorum o saatten sonra yemek yemek kalorı olmaz mı

• Aç karnına uyumayı sağlıklı bulmuyorum en azından bir tane meyve ye öyle uyu

Kızlar Ne Diyor 3

• Tamam iyi güzel devam et. Anladigim kadarıyla akşam gidyorsun spora gelir gelmez bir tane muz ve ya yeşil elma yiye bilirsin ya da süt iç 1 bardak yarım yağlı kefirde olabilir ama dustan çıkıp hemen uyumazsan uyursan aç aç yat. Hem kilo verirken acele etmeyin sabırla azimle yavaş yavaş aç kalmadan sağlıkli ve kalıcı olsun tamam. Kolay gelsin 💪

0|0
    0|0
  • Bence daha fazlasını uygula onu normal ölçüye cekebılmek ıcın

0|0
    0|0
  • Çok aç uyuma atıştır ufaktan

0|0
    0|0
Yükleniyor...