1,5 hafta kadar önce istihare namazına yatmıştım bir şey için.. Rüyamda sınırdaydım savaş çıktığını görmüştüm. Bu ne demek sizce?

1,5hafta kadar önce istihare namazına yatmıştım bişey için..rüyamda suriye sınırdaydım savas çıktıgını görmüştüm..dün de duydumki suriye-akçale vs top olayları olmuş .şok oldum bune demek sizce..ben ordan kaçıyordum ve bi boş otobüse bindim.ltfn samimi yorumlar yaparsanız sevinirim

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• ne düşündün yattın kim bilir, hayra yorun, kötü düşünüp kötü yorumlamayın

0|0
    0|0
    • hiçbişi düşünmedim canım bi sınav benim içim hayrlımı diye yatmıştım

• saol canım çok bilgilendirici oldu allah razı olsun

• amin cümlemizden

Erkekler Ne Diyor 3

• savaştan kaçıyorsun ya korktuğun şeylerden emin olacaksın

otobüste seni hedefine ulaştıracak bir araç hedeflerine ulaşacaksın (dünkü olaylarla bir alakası oldugunu düşünmüyorum)

0|0
    0|0
    • inş ya ne gsel konuşuosun cok saol.ztn bi alakası olmadıgını bende biliorumda tesadüfe bak diye dedim

• Tesekkur ederim

• o zaman savaş yakındır demek ki,

0|0
    0|0
  • savaş daha çıkmadı ki çıkmaz öyle kolay

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• gelecek ruyası degıldır ıstıhare ruya gormek degıldır arkadasım herhangı bır konu hakkında ıstıhare yaparsın eger kalbın olumlu olursa o ıse devam eddersın

0|0
    0|0
    • bende öyle biliorum canım.ama rüyamla gercekteki bu olayın arasında kısa zaman olması beni sasrttı ben ztn bi snavm hayırmı die yatmıştım

• ne sınavı bu ya sınav ıcın ısthreyemı yatılır

• Rüya ilk yorumlayana göre gerçekleşirmiş,ayrıca her işi ehline anlatmalı.Lütfen bu konuda dikkatli olalım:)Rabbim bizi onların savaşına bulaştırmasın.

0|0
    0|0
  • e istihare rüyaları zaten gelecek habercisi rüyalar değil midir? çok bilgim yok ama..? öyle biliyordum ben..

0|0
    0|0
    • öylede benm savaş aklıma gelecek son sey .ben bi snavm hayırlımı olcak die yatmıştım

• inşallah bu kadarla kalır.. bu arada umarım sınavınız da iyi geçer..

Yükleniyor...