Galatasaray'da bu forvet hattıyla şampiyonlar ligine gidilir mi? Hata yapmadı mı yönetim?

Galatasarayın forvet hattının CL ligi için yetersiz olduğunu bu sitede Sporxte Webaslanda bağıra bağıra yazmıştım herkes bana 6 forvet var nesi yetersiz demişti?Buyrun işte alın forvetler ne yapıyorlar Burak anca Türkiyede atar Umut ise sadece pres yapar Elmander iyi bir takım oyuncusu ama yanında adam akıllı adam yok Sercanı hiç konuşmaya bile gerek yok bu forvet hattıyla CL ligini gidilirmi arkadaş?Yönetim sezon başında çok iyi bir yabancı forvet alacaktı gittiler bir başka transfer Amrabata 1 sene önce bırakın 8 milyonu 3 milyon verilip alınırmıydı?alındığı iyi oldu fakat Amrabat Galatasaraya alınırsa gelecek için alınır Demba Ba´yı beğenmediler adam şimdi ingilterede gol krallığı listesinde 1. sırada birde Demba Badan iyisini alırız dediler kim o adam Burakmı?Forvet almadıkları halde Baros gibi tekniği yüksek olan oyuncuyuda yok sayıyorlar İddia ediyorum Barosun ölüsü bu ligde iş yapar sadece biraz güven verilsin sizce yönetim hata yapmadımı transfer konusunda?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• ben forvet değil takımın geneli hakkında yorum yapmak istiyorum..galatasaray tam bir toplama takımı,bu kadroyla şampiyonlar liginde seni paramparça yaparlar..zaten öye oldu..bu takım uefa da bile yapamaz,hatta türkiye liginde belki şampiyon olur..normadle bu takımın başında başka teknik direktör olsa bu kadro maç kazanamaz...elmander golcü değil,asistçi gol vurusları çok zayıf,sercan zaten kaldıramıyor,burakın maskesi zaten düşecek sezon sonu,umut çok güçlü süratli ama kazmanın önde gideni.birtek baroş var onada fatih terim nedense sırt çeviriyor...ben çoğu transferini gereksiz buluyorum galatasarayın

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Oyuncular Türkiye Süper Ligi'nin en iyi ve kaliteli oyuncuları ama Fatih Terim'in eski hastalığı nüksediyor bence. Un var, yağ var, şeker var ama helva yapmasını beceremiyor. Yetersiz oyuncunun çenesi çalışır, hakem ve oyuncularla didişir, aynen buna benzer şekilde Fatih Terim'de hakemlerle didişiyor.

Forvette Elmander ve Baros'a en azından 2-3 maç fırsat verilmeli.

0|1
    0|0
  • fanatik galatasaraylı olarak söylüyorum. baros konusunda haklısın. serveti arıyoruz. melo ölmüş. cris yalan dolan. selçuk (en beğendiğim futbolcudur) kötü bu ara. neden illa çift santrafor? yapma fatih hoca yapmaa

0|0
    0|1
  • Türkiye ligi zannettiler galiba bunlar chmp ligini :D

0|0
    0|0
  • evet hata yapti

0|0
    0|0
  • uzun boylu hafa toplarına hakim bi santrofor almaları kesin şart...

0|0
    0|0
Yükleniyor...