Erkek arkadaşımın gönlünü almak istiyorum. Böyle bir sürpriz yapsam nasıl olur?

Erkek arkadaşımla tartıştık ve suçlu benim, şu an konuşmuyoruz. gönlünü almak istiyorum küçük bi süpriz yaparak, aklıma bi fikir geldi bunu sizinle paylaşmak istiyorum. küçün eeyöre eşek pelus oyuncağı bi kutuya koyup, bi eşeklik ettim beni affet yazmayı düşünüyorum. bunu iş yerine kargoyla yollamayı düşünüyorum . sizce nasıl bi fikir, size yapılsa ne yapardınız?

0|0
18|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senin yaptığın davranış çok kötü birşey miydi o önemli?Affedilebilecek gibi mi yani?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Çok hoş bi fikir bakma aşağıdaki feminist bayanlara ve sevgilisi tarafından düşünülen sevilen erkek arkadaşını kıskanan işi dalgaya vuran beyleri =)...Konuya gelınce Benim kız arkdaşım bi hata yapsa ve böyle ufak ve gülümseten bişey yapsa hoşuma gider buzları eritirim (aldatma hariç)...Peluş oyuncağa bide parfümünü sık ama en az 35 cm den sık yakından sıktıgınde çok ağır olur kokusu =D dediğin gibi gönder eminim aranız düzelcektir.Lakin şöyle bi durum var bayan-erkek farketmez bazı ınsanlar bu tarz şeylerde şımarıyor ve soğuyor öyle biri değilse mantıklı ve çok şirin bişey yapmanı desteklerim .

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir fikir. İşyerindekilerin yapacağı makara nedeniyle ayrılığı garanti edersin. Onu biryere davet edip özür dileyip birşeyler için.

0|0
    0|0
  • Yanına git ve yaptığından dolayı büyük üzüntü içinde olduğunu, onu kırmak istemediğini, İnsanların çeşitli nedenlerden dolayı çok sevdikleri insanları kırdıklarını söyle. Gerçekten yaptığın hatadan pişman olduğunu ve beni affetmeni bekliyorum diye belirt. Samimi bir sarılma ve ardından göz yaşları ortam bir anda romantik bir havaya bürünür ve mutlu son :D

0|0
    0|0
    • gıtmem ımkansız oldugu ıcın yollamayı dusunuyorum zaten

• Eşeği çıkartıp denemelisin o zaman. Sevdiği bir hediye olabilir mesela.

• evine sexy bir elbisyele git ama elinde sert bişey olsun kapıyı açınca kafasını onunla vurup bayılt sonra yatağa bantla.bacak kılklarını yol,burnuna ve kulaklarına kürdan sok hapşurcağı zama burnunu kapat hapşıramasın bağırıp panik atak yaşarsa kafasına osur tekrar bayılır. sonra seni affedene kadar orada aç susuz bırak affederse çöz sana tekrar bağırısa bi tane daha vur sonra sevişin 32 çocuk yapın birinin adını kerem öbürünübn adını hamit diyerini murat koy

0|0
    0|0
  • Kız arkadaşım suçlu ve küstük. Barışmak için bana senin dediğini gönderdi. Önce bakarım bir anlam veremem. Sonra çok sinirlenirim hemen onu arayıp sen kime eşek diosun derim kızarım bağırırım çağırırım . Şunu unutma bayanlar erkeklerden daha akıllıdır. Aklını kullan git yüzüne özür dile af dile erkek böylesini sever.

0|0
    0|0
  • eşek maskesi takıp iş yerine girsen daha eğlenceli olurdu hem gülerdi ve kıramazdı seni ;)

1|0
    0|0
  • kendini bu kadar küçük düşürme. oluruna bırak seven affeder o kadar...

0|0
    0|0
  • ben kadın olsam hiç birşey demez.. geceliğimi giyer karşısında üzüm yerdim :))

0|0
    0|0
  • çok masum:)

0|0
    0|0
  • tek başına çalışıyorsa atla sen git eşeğe gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Gönlünü almak istiyosan seviş onunla bence anında herşey yoluna girer.

0|0
    0|0
  • aşağılayıcı..bi ilişkide bayanın suçlu blie olsa böle bişi yapması çok ezik.

0|0
    0|0
  • Mükemmel fikir.Hemen uygula.

0|0
    0|0
  • ne alacan gönlünü salla gitsin

0|0
    0|0
    • sevınce salla gıtsın olmuyo ıste, yorum yap demedım, sadece nasıl bı fıkır onu soylıcektın

• fikrim gelmiyor :( sevgiller hep değersiz oldu benim için sanırım ondan ..:(:(:(

• Madem suçlusunuz güzel fikir ;)

0|0
    0|0
  • yapma bence böyle bişey

0|0
    0|0
  • eşşek yerine mi koyuyon kendini ?

0|0
    0|0
  • Saçmalama. Erkeğin siniri fenadır bide eşek mi gönderecen ? Af dile daha iyi..

0|0
    0|0
  • çok güzel bir fikir

0|0
    0|0
  • cidden yapar mısın onu ? yap bence eğer yapabilirseniz.

0|0
    0|0
  • kesinlikle yapmalısın çok hoşmuş gerçekten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• bence güzel olmuş :) ama içine anlamlı birşeyler yazmalısın bu hatanın neden olduğunu onun senin için değerli olduğunu ve tekrarlanmayacağını anlatan bi yazı yazmalısın

0|0
    0|0
  • very very beatiful :))

0|0
    0|0
  • ay çok güzeeeel bayıldım hep ben de böyle şeyler düşünürüm hemen yap bence

0|0
    0|0
  • hic hossuma gitmesdi sevgilinin yerine olsam..
    ben olsam iki üc güzel saatir birseyler yazip - bulustugnuzda cebine saklardim..

0|0
    0|0
  • hakaret olarak algılanırım.o ne oyle esek gondercekmis ? dogru duzgun al karsına konussana madem suclusun..sonrasında alırsın gonlunu bir sekilde ama once konus

0|0
    0|0
  • çok sevimli :) bende çok ders çalışırken erkek arkadaşım birazda bununla ve benimle ilgilen diye peluş inek almıştı çok da şeker bir şeydiii :))

0|0
    0|0
    • ama yapıcagım kısı erkek o yuzden sorun olur mu ? :)

• yok ya niye olsun .. sonçta erkekler diye onların jestlere süprizlere romantikliklere hediyelere hakkı yok mu sende yap o da yapsın :İ) iyi fikir bence yap. büyük bir şey değilse affeder

• süpersin canım :))

0|0
    0|0
  • yaaa böyle fikir mi olar yaa...sadece sözlerin ve tatlı dilin yeter...eşşeğe falan gerek yok..

0|0
    0|0
  • Çook anlamlıı :)

0|0
    0|0
  • Çok tatlı olur :) :)

0|0
    0|0
  • bok gibi bi fikir.
    eşek olunca ne değişiyor daha mı sevimli oluyorsun.eşeklik etmek ne la.

0|0
    0|0
  • aynısını arkadaşıma yaptı sevgilisi. Bence orjinal bişe denemelisin :)

0|0
    0|0
  • guzel fikir..

0|0
    0|1
  • Güzelmişşş :D

0|0
    0|1
  • nasıl bir eşşeklik ettiğnebağlı :d ama ne olursa olsun bu kadar düşürme kendini drim ben

0|0
    0|0
  • böyk.

0|0
    0|0
  • çok tatlı bence.. bol şans!

0|0
    0|0
  • iş yerine yollama elaleme madara olmasın elinde peluş oyuncakla evine yolla.

0|0
    0|0
    • ıs yerınde tek. ayrıca komık bısey mı kı madara olsun?

• oyuncak olması sacmamı olur dıyosun yanı

• dedim gitti. evine yolla evine.

Yükleniyor...