Galatasaray-Fenerbahçe basketbol karşılaşmasını izleyen arkadaşlar var mı?

Galatasaray bu zor durumunda muhteşem bir galibiyet aldı bence.. sinan kariyerinin maçını oynadı bugün :))

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• izleyemedim şifreli oluyor diye biliyorum öyle değilse kaçırdık güzelim maçı

0|1
    0|0
    • evet lig tv 3 verdi maçı

• evet bir digiturk almak lazım artık.. dediğin gibi alkolsüz de izlenmiyor maç :))
      daha hesaplı olur eve alsak :))

• gelecek sezon yabancı sınırı da kalkıyor lig daha güzel olcak bence seneye işler ters gitmezse alalım bari

Kızlar Ne Diyor 2

• 2 gün önce basketi takan kim basketbol kimin umrumda diyenler şimdi FENERBAHÇE yi yendiler diye mutlu olmuş sizin dünkü yenilgi acısının bahanesini söyliyelim size yendiniz ama lider kim

0|1
    0|0
    • sen tamamen yanlış anlamışsın olayı be cici kız :))

• dediğin gibi Galatasaray da iyi gün taraftarı çok maalesef ama.. çoğul konuştuğun için üzerime alındım ben.. yapıyosunuz ediyosunuz diyosun ya..:) ben şahsen her durumda takımın yanındayım... futbol da sekizinci bitirdiğimiz zamanlarda oldu ligi ne tahriklere maruz kaldık :) hala formamızı giyip dışarı çıktık.. sadece futbol ve basketbol değil.. elimden geldiğince bütün amaör sporları da takip etmeye çalışıyorum... mesela yarın bayan basketbol maçı var yine sizinle.. durum 1-1 yenen yarı finalist olacak sorsan çoğu bilmez.. facebooktan twitter dan görüyolar galibiyet olunca paylaşım yapıyolar.. biz o tarz taraftarlardan değiliz.:))

• Tamam sen hariç o zaman senin gibi iyi günde kötü günde takımını destekleyen çok az vardır ama ben hiç rastlamadım

• Ben izledim fb tesadüfen kazandı bizim Burak selçuk atamadılar melo olsaydı durum farklı olurdu sağlık olsun Şampiyon biz olacağız sene sonunda

0|2
    0|1
    • bu arada basketboluda izledim yine biz çok iyi oynadık

• ben her iki maçı da yorumladım önce futbol sonra basketbol

• tamam kusura bakma geç geldi bildirim :) teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 7

• Maçın bu sonuçla bitmesının tek acıklaması var Oyuncuların maç odaklı konsantrasyonundan kaynaklı euroligdeki cska moskova maçı oncesı efes li tr kupası finalınde oynadk ve kupa fınalınde efes e kaybettk aynı efes ı euro lig de farklı yenmıştık kupa fınalı sonrası cska moskovaya euro lig de ayar verdik sımdıde cuma gunu yunanıstanla Olypiakos grup lıderlıgını belırleyecek etkıde bir maç var ve oyuncular bu maça kendılerını sımdıden vermış durumdalar yoksa tam anlamı ıle FB bu maça konsantre olsaydı en farklı galibiyeti alırdı

0|1
    0|0
    • yani bu maçın konsantrasyon eksikliği olamaz be usta... en nihayetinde derbidir.. bir de eksik ezeli rakibinize karşı fenerbahçe nin rahat bir galibiyet almasını bekliyodu herkes ama bizimkler taraftar desteğiyle de harika oynadılar bence... ki fenerbahçe nin kadrosu bu sene harika yani seninde dediğin gibi barça yı dışarda yendiniz cska yı dışarda yendiniz kolay işler değil bunlar.. cuma günü olympiakos u yenersiniz umarım.. başarılar size :))

• zaten bende bunun konsantrasyon eksıklıgını savunmuyorum kardeşim koç Obradovic de bunu savunmuyor geçen sene mi ne yine tr kupası fınalı mı neydı oyuncular direkt soyunma odasına gitmişti obradovic hepsini soyunma odasından kovup sahaya gondermış bakın rakıbınızı gorun alkışlayın demıstı bu maç ıcınde yaptıgı acıklamaları okuyabılırsın evet derbinin konsantrasyon eksıklıgı olamaz savunmasıda oyle olmaz ama sonucun sebebı tamamen o

• Aynen harika bir maç oynadı gs ne attılarsa girdi bizimkilerin aklı cuma Günü'nde olduğu için konsantre olamadılar aynı şekilde çok kötü oynarak Efes kaybedip cska yı yenmiştik inş yine öyle olur Tbrler

0|1
    0|0
    • teşekkürler :)) gerçekten şu durumda feneri yenmek çok büyük bir başarı ki.. Fenerbahçe nin kadrosu bu sene gerçekten harika.. Avrupa da başarılar size :))

• Saolsın bizim kader maçımız sezonun maçı cuma günü alırsak f4 yaparız belki de son 4 5 yılın rn kritik maçı tabi ki bu yenilginin bahanesi değil ama normal zamanda olsa çok kızardım takıma şimdi bir şey diyemiyorum :)

• bu sene cepten yesin rahat bırak takımını :D bence yapacaksınız final four
      o potansiyel var yani.. barça yı ve cska yı dışarda yendi bu takım kolay işler değil bunlar..

• Basketi çok önemsediğimiz sölenemez ama özetine baktım gerçekten ne attıysak girmiş 3 lük vs :)

0|1
    0|0
    • evet muhteşem bir yüzdeyle oynadık :D özellikle sinan ve erceg harikaydı
      iyi oldu bu galibiyet :D

• Çok güzel maç oldu.
    6 kişiyle yendik ve taraftar muhteşemdi

0|1
    0|0
  • İzlemedim sonucu duyunca çok şaşırdım avrupada fırtına gibi es gel eksik galatasaraya yenil bu nasıl oluyor. Yinede tebrik ederiz iyi bir galibiyet

0|1
    0|0
    • salonun büyük etkisi oluyor böyle maçlarda biliyosun.. teşekkürler bu arada :))
      barçayı dışarda yen cska yı dışarda yen.. gel bize yenil :))
      cuma günü olympiakos maçında başarılar diliyorum size

• Söylesene Ergin Hocam taşakların kaç kilo?

0|1
    0|0
  • Kaç kaç

0|1
    0|0
Yükleniyor...