Kafasını örtüp vücudunun diğer yerlerini teşhir eden bayanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

çevremizde çok sayıda görüyoruz

genç yada yaşlı bazı bayanlar saçlarını örtüyor,türban takıyor ama gel gelelim vücudunun diğer yerlerini sergilemekten geri kalmıyor

çok dar bir etek giymiş donunun izi görünüyor yada tayt giymiş cinsel organının çatalına kadar ortada

dinimizde kafanı ört geri kalanı aç diye birşey yok

kafanı kapıyorsan diğer yerlerini de kapa o zaman

çok çelişkili bir durum

böyle tiplerin amacı nedir sizce ?

nasıl kişilikte insanlardır ?

sadece kendilerini kandırıyorlar...

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1986 da çernobil nükleer kazası olduktan sonra

ukraynada, türkiyede, rusyada genetiği bozulmuş ve hastalıklı canlılar türedi. çift başlı öküzler tanımlanamayan bitkiler, deri hastalıkları, kanser vs.

o nükleer patlamanın bu şekilde bedeli oldu.. bu örneği bahsettiğin konunun paralelinde içinde yaşadığımız bu tiplerin belli bi sürecin sonucu, sosyolojik bi nükleer kazanın neticesi şeklinde ifade edebiliriz.

bahsettiğin kız, kadın yada erkekleri işte bu nükleer kazaya maruz kalmış çift başlı öküz gibi görüyorum. ne inandığı değerin farkında nede popülizmin etkisinden kurtulmuş biraz ondan biraz bundan saçma sapan bi yaratık çıkmış.

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• halka açık gösteri yapıolar.

0|0
    0|0
  • bayan değil kadın. sorunun gerisi için de, sana ne arkadaş, alıp senin ağzına vermiyorlar ya bir yerlerini.

isteyen istediği yerini açar, istediği yerini kapar. tek öenmli mevzu, bunun ne kadar özgür iradeyle yapıldığıdır.

2|1
    0|1
    • insan evden çıkmadan önce bir aynaya bakar be kardeşim

altı kaval üstü şişhane misali

adama gülerler yahu

ayrıca bayan kelimesinden niye bu kadar rahatsız oldun ?

ben dinin herşeye alet edilmesine karşıyım...

• sanane kardeş die kaçmalık cevap olurmu ya, bahsedilen profile dünya görüşüne saygımız var ancak söyle bakalım bu neyin kafası

• isterlerse başlarını sargı beziyle kapatır, donlarını çıkarıp öyle gezerler, ne cüret ki kadınları yaftalama hakkını kendinizde buluyorsunuz demenin kafası.

iyi kafadır. herkese tavsiye ederim.

• bunlar genelde aile zoruyla kapanan kişilerdir..

0|0
    0|0
  • bu bayanlar şöyle bır mesaj verıyor bak ben kapalıyım ama aslında böyle olmasını ben ıstemedım

0|0
    0|0
  • Göteriş amaçlı onlar bence.

Geçenlerde bi kız gördüm çarşaflı elleri ojeli?

0|0
    0|1
  • Çok var başı kapalı, askılı giymiş üstüne fileli şeyler. Kapanıcaksan adam gibi kapansana.

0|0
    0|0
  • ne şiş yansın ne de kebap. olay bundan ibaret.

0|0
    0|0
  • onların samimi olduklarını düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Cahil ne diyebılırızkı başka ? Yada aile baskısından yapıyordur bilinçli kişiler yapmaz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• evet ya dün otobüste gördüm öyle birini çcuk bakınca buna ters ters baktı beyaz pantolun giymiş daracık kırmızı eşarp

0|0
    0|0
    • Bunlar genellikle aile baskısı dan dolayı geliyor aman amcanın kizi kapalı ,teyzenin kizi kapalı sen de kapan diye zorlama var.yoksa o kız o aile icinde namussuz biri olarak görünüyor .ve kuzenleri onunla bile gezemiyorlar.kuccukken kapanıyorlar iste büyüyünce daha acilamiyorlar baba korkusundan ama aciklarada cok ozendikleri icin kafa kapalı vücut belli bı sekilde geziyorlar baska nedeni yok yani.ha ama bide soyle bisey var her yeni kapanmak isteyenide kimse çarşafa sokamaz

• garip durum ya hakikaten

• Aile baskısıyla kapanmışsa yada içinde böyle olmak varsa bişey diyemez ama bence yanlış, ya tam kapan ya tam örtül gerçi banane !

dürüst olmak gerekirse böyle bayanlar insanı tahrik ediyor

0|0
    0|0
  • Kapanmak yani örtünmek Allahın sana bahsettiği güzelliği gizlemektir yani tesettür süslenmek değil süsü örtmektir tepeden tırnağa

0|0
    0|0
  • bizim gelin bizden kaçmıs başını örtmüs kıçını açmış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...