Mehmet Ekici ve Cardozo yu Sezon Sonunda Galatasaray Alırmı Arkadaşlar?:) Bugün Trabzonspor Galibiyeti Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Mehmet Ekici gerçekten iyi form tuttu yine firikikten attı asist yaptı Cardozoda gollerine devam ediyor bence şimdiden başlanmalı pazarlıklara sezon sonu Trabzondan almalıyız siz ne düşünüyosunuz bu konu hakkında?:)

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• İstesek alırız ama ben formda bir Melo-Selçuk ikilisini kimseye değişmem

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• podolski gelse keşke renktaş süper olur

0|1
    0|0
  • gs nin alt yapısı verir tabi gsye trabzonun gsye kıyakları haddinden fazla 3 temmuzdan beri iki kulup taraftarı birleşip fenerbahçe şikayet etmeleri vatan hainleri bunlar ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Trabzon alt yapınız alırsınız neden olmasın adamlarda oyuncu bırakmadınız ama iyi oluyor trabzon hakediyor

1|1
    0|0
  • Trabzon size çalışıyor zaten, alırsınız :D

2|1
    0|0
  • Iho'yu da alın sömürün iyice :))

0|1
    0|0
  • Ekici ve cardozonun bu takimda yeri yok.
    Ekici yerine sneijder var

0|0
    0|0
  • Klasik hamsi ve cincon karı kocalıgı olaya alırlar verirler selcuk inan umut bulut burak yılmaz olcan adın daki gibi

0|0
    0|0
  • Trabzon sizin paf takim zaten A takima yükselirler bu performansla :D

1|0
    0|0
    • Sizde Fenerin paf takım olma yolunda ilerliyosunuz sıkıntı yok iki haftaki sonra maçta Fener sizi yendiğinde sevinirseniz şaşırmam :)

• Bak bu dusuncen guzel ama yas futbol konusunda onemli olabiliyo yani lisede futbol muhabbeti cok farklidir kizarsin bir gsliye gelirsin bize sararsin x kisiden bahsediyorum senden degil futbolu sen bn sdk yaristirmaya gerek yok sadece yaptigin yorumlardan yola cikiyorum fbli bazi futbol cahillerinden farkin kalmiyo seni daha oncedende taniyorum o yuzden soluyorum futbolu tabiki bikiyosun ama yansit bizede iyi gun taraftari 6s 5f 8tas demekle futbol bilgisi olmuyoki cogu kisi tarafindan cocuk gorulebiliyosun aslinda yazdiklarim tmda benim dusuncelerim degildi nese cok uzadi konu ins dogru anlatabilmisimdir.

• İsteyen beni ergen sansin fark etmez ben hiç 6s, şikebahçe yazanlardan olmadim. Her zaman hakaret etmeden mantik çerçevesinde yorumlar yaptim. Benden rahatsiz olanlarin cikmasi fikirlerimi iyi aktardaigimi gosteriyor bana da seni takip ediyoruz arkandayiz meşajlari geliyo sıkıntı yok :)

Yükleniyor...