Bilim teknik dergisi okuyan var mı?

tübitak ın yayınladıgı bılım teknık dergısının bu yılkı gecmıs sayılarının hepsını satın almak ıstıyorum ankarada nereden bulabılırım bılgısı olan varmı?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• evvelden okurdum, birkaç sene önceki tüm sayılarının içinde olduğu bir DVD vermişti, o da evde bir yerlerde olacaktı. Sonra NTV Bilim e döndüm sonra o da gitti. aslında yine başlamak lazım BT iyidir.

Alacaksan direkt Tübitak'tan bu DVD yi verdiği sayıyı alsan sonra kalanları toparlarsın daha pratik olur bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızılayda mcdonals'ın aşağısında kapalı han vardı içeri full kitapçı dükkanıydı ama 2 yıl önce =) Şimdi bilmiyorum

0|0
    0|0
  • bütün sayısı tübitak kendi sitesinde bazen veriyor pdf olarak ama eski kitap satan yerlere gidebilirsin bulabilirsin tanesi 1 tl ye falan satarlar

0|0
    0|0
  • Hergün :D

0|0
    0|0
  • nerrrrdeee... türk milleti değilmiyiz...

bu tür dergileri sokakta bedava dağıtsalar herkes alır ama yinede kimse okumaz

yemek yerken, cam silerken, soba yakarken falan kullanılır

0|0
    0|0
  • hayir okumuyorum tek okudum dergiler futbol dergileri

0|0
    0|0
  • sahaflarda vardır belki ama internete bak bence, daha uygun ve temizi olabilir.

0|0
    0|0
  • okuyorum uzun yol seyahatlerinde alıom sürekli ama ankara konusunda yardımcı olamıcam :S

0|0
    0|0
  • bilim teknik dergisi mi kaldı? aç internetten bak. parana yazık

0|0
    0|0
    • elımın altında oldugunda daha cok okuyorum netten okumayı sevmıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• zafer çarşısının arka tarafında şu an ismini hatırlayamadığım bir pasaj var. oradaki sahaflarda rahatlıkla bulabilirsin

0|0
    0|0
  • Ben son 2 aydır okumaya başladım.Ancak ankarada nerede bulunur bilemiyorum.

0|0
    0|0
  • karanfilin yanındaki pasaja bak. eski dergileri de satıyorlar.

olgunlara da gözat.

0|0
    0|0
Yükleniyor...