Gözünüzün altında bir şey çıksa ve çok çirkin görünse sevgilinizin yanına gider miydiniz?

gözunuzun altında bişey çıksa ve çok çırkın görunse sevgilinizin yanına gidermiydiniz ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• ablacim, benim alnimda ve burnumun yaninda sivilce var, ve cok kotu gorunuyor. oncelikle cok utandim,sevgilimde gordu,hic bir sey demedi. umursama. gececek elbet.

1|0
    0|0
    • saol abla ya:S hani ona güzel görunmek istiyorum o yüzden yoksa ben takmiyorum

Erkekler Ne Diyor 8

• Gelmesin yanıma geçene kadar!1! Biz onu güzelliği için sevdik, güzel olduğu için yattık seviştik. Ayıp öyle geliyorsa karşıma :(8

1|0
    2|0
  • Bak adı üstünde sevgilim diyorsun bu kişi senin sevgilin sana aşık ve seni seven kişi anladın mı ilk defa buluşacağın tanışacağın biri değil o seni değil küçük bişey heryerinde sivilcelerin çıksada umursamaz gerçekten seviyorsa aşk sevgi varsa böyle şeyler önemsizdir benim sevgiliminde burun çevresi elmacık kemikleri ve çenesinde sivilceleri var yani genetik biraz pek geçmiyor ama umrumda bile değil ben onu o haliyle tanıdım o haliyle sevdim sivilcesi olsa yada olmasa farketmez sevgi çok güzel bir duygu.

0|0
    0|0
  • Erkekler, böyle şeyleri farketmezler bile. Sanıldığının aksine, erkekler, yanındaki kızla geçirdikleri mutlu dakikalara önem verirler. Yüzünde çıkan sivilce veya başka birşeye değil.

0|0
    0|0
  • eğer gerçekten sevgilimse kafam kopsa yine giderdim :)

1|0
    0|0
  • Gözümün altından bacak çıkıyor arada. öpüşürken bacağım çarpıyor arada o kadar

0|0
    1|0
  • sevgili dediğin kişiye bağlı bi durum. gerçekden seviyorsa senı. kusurunu görmiyecek kadar kör olur. ama yok dış güzellikle ilgileniyorsa ki ben öyleyimdir. iğrenir senden ne paspal bi kız der ıyyy bööğğğğğ:)

0|0
    0|0
  • gözün çıkmasın

0|0
    0|0
  • giderim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• her halimi görmeye alışsın giderim ne olcak

0|0
    0|0
  • Giderim, dalga geçerse de vururum bi' tane kafasına :(

0|0
    0|0
  • Sevgilim herhalimle beni beğenmiyorsa, neyleyeyim öyle sevgiliyi. Ben giderdim en doğal halimi bilmesi gerekir diye düşünüyorum. Yarın birgün sabah uyandığında yanımdaki kim demesin dimi :)

0|0
    0|0
  • O bi şeyden kasıt ne ?

0|0
    0|0
  • beğenen her şekilde beğenir

0|0
    0|0
  • evet giderim tabiki beni gözüm kaşım için seviyosa sevmesin daha iyi

0|0
    0|0
  • Walla ben gıdemem heralde cok takıntılıyım kusursuz olmalıyım dıye dusunurum onun Yanında

0|0
    0|0
  • hayatta gitmem :D ya da büyük konuşmayayım... ne olur ne olmaz

0|0
    0|0
  • kaşımın ortasındaki nazar boncuğuyla gittim.gitmesen ayrı bi trip mecbur.

0|0
    0|0
  • Korsan maskesi takar giderim

0|0
    0|0
  • Giderim tabii ki, sonuçta gerçekten seviyorsa öyle de sevmeli. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...