Fenerbahçe'ye bence Zico gelmeli...

unutmayalim artur zico dönemi fenerin en başarılı dönemi tabi pareira da öyleydi ama bence zico ne dersiniz yanılıyormuyum?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere Fenerbahçenın kadrosu ıçınde Volkan, Meireles, Krasic, Kuyt, Stoch ve Sow gibi yildiz oyuncular var kadrosu ıyı ama takım oyunu yok. Fener boyle giderse Uefadanda elenır Turkıyedede bırşey yapmaz gıbı. Ama Fenerin kadrosu Uefada Final maçı oynayacak kadar guçlu bence ama oyunu ıyı okuyamıyorlar. Sistem yanliş avrupadan ıyı ve tercubelı bır hoca gelmelı hemde hemen.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fenere ziko

0|0
    0|0
  • ziko gelmeli ...

0|0
    0|0
  • xdxdelleme: ne dediysek o olur birer gol fazla olur ama 3 puan alip susturmak nasip olur :-) avrupadaki takimimiz galatasarauda insallah avrupada basarili olur 8 ay önce Şikayet Et

0|0
    0|0
  • elleme: ne dediysek o olur birer gol fazla olur ama 3 puan alip susturmak nasip olur :-) avrupadaki takimimiz galatasarauda insallah avrupada basarili olur 8 ay önce Şikayet Et

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Zico yaşıyor muydu ya?

0|0
    0|0
  • Zaten fenerden zico gitti basarı bitti harbi ha o zico neden gonderildi feneri basarıya tasıo adamı yolluolar ne bicim ulkede yasıyoruz biz toplum olarak cok kıskanc bizim bu Turk halkı anlamadım gitti

0|0
    0|0
  • Keşke gelse..

0|1
    0|0
  • Haklısın Zico adam gibi adamdı

Moral vererek, güzel iletişimle

oyuncuları motive ediyordu

0|0
    0|0
  • alex in olmadığı bir fenerbahçe de zico başarılı olamaz.

0|0
    0|0
  • Lucesku gesin :)

0|0
    0|0
    • kardeş lucescu türkiyede hiçbir takıma gelmez aslında Zico da gelmez gibi geliyor bana ama lucescuyuda seviyorum fakat ZİCOYU ÇOK İSTİYORUM

• fenerbahçe ye todor veselinoviç gelsin kombine almazsam terbiyesizim

0|0
    0|0
  • şiddetle katılıyorum adamın dibi dibi

0|0
    0|0
  • KESİNLİKLE EVET...!

0|0
    0|0
Yükleniyor...