İlk defa spor salonuna gideceğim ilk gün yardımcı olurlar mı?

İlk defa gideceğim bana yardımcı olurlar mı benim ne yapmam gerek?

Güncellemeler:
25 kilo vermem lazım ve istedğim her zman spor salonuna gidebilrm günde 3 saat çok mu fazla birde diyet listesi tarzı birşyler verylrmı?
yarın başlıyorum ama Tartılmak ve bni ölçmesini istemiyorum hocanın nasıl olcak :S

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlike olurlar orda zaten bunun icin bir yetkili vardir muhtamelen onun disinda diger spor yapanlarada aletler hakkinda soru sormak faydali olabiliyo ama hic olmadi yapanlari izle ve sende aynisini yap zamanla kendi sistemini olusturusun sadece kendi fazla zorlmamaya calis dusuk agirliklarla basla yaparken sadece biraz zorlamasi lazim eyer sana yeterli gelmezse yinede kendini zorlama zaten ertesini gunu vicudunda olusucak rahatlama hangi hareketin ne kadar ise yaradigi gosterir herseyden once nefese dikkat et rahat pozusyonda burnunda nefes alip haraketi yaparken agzinda yavaşça nefes vermen lazim

Not: ben 3 yildan beri spor vicut gelisimi ve boxla ilgileniyorum ve bilgilerim oylesine degil

1|0
    0|0
    • anladım teşekkrler

• 25 kilo vermem lazım ve istedğim her zman spor salonuna gidebilrm günde 3 saat çok mu fazla birde diyet listesi tarzı birşyler verylrmı

• Gorus kısmına sana o kadar uzun yazdım ve göndere tıkladığımda bir de baktım ki sadece bir görüş yapabiliyor muşum :D ve mesaj gönderemediğim için hepsini kaydettim daha sonra bu cevap kısmını buldum ikinci seviyeye geçince sana yardım etmek isterim gerçi herkes yazacağını yazmış benim ise bu sitedeki ilk günüm ama sana mesaj atabildigimde kaydettigim yaziyi atmak isterim sonucta icinde okadar emek var :)) 30 saat yazdim

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 8

• yanında bır havlu yedek bır ust ve su mutlaka gotur ( eger dus alacaksanda zaten fazlasına ıhtıyacın var )
    orda tabııkı sana yardımcı oluyorlar, yapamadıgın hareket veya nasıl olacagını bılmedıgın aletler ıcınde yardımcı oluyorlar.
    kısacası spor salonunda hocalara ıstedıgın her konuda soru sorabılırsın, cunku ortada saglıgınla alakalı bır durum var.

1|1
    0|0
    • bn hiç bir harkti yapamyrmki bildğn odunum tüm salon bana güler o derece :D

• ya kondisyon galiba bgn anneme sorduttrdum bn okuldaydm işte büyük ihtml spor altleri çnkü mahalle de olan bir spor salonu spor oldğnu pek sanmyem öyle

• anladım. sana yardımcı olacaklardır. kolay gelsııın :))

• Yardimci olurlar merak etme :) ilk kez geldiğini de söyle daha çok ilgilensinler.

1|0
    0|0
  • Yardimci oluyorlar

1|0
    0|0
  • Bisey yapmana gerek yok, spor/gym elbislerini giy, yanina su al spora basla:D

1|0
    0|0
  • Yedek ayakkabı spor cantasi su havlu yeterli

1|0
    0|0
  • Salon hocası yardımcı olur sana

1|0
    0|0
  • Fazlasıyla hem de :D

1|0
    0|0
  • Yardımcı oluyorlar her spor aletini gösteriyorlar nasıl kullanacağını felan