Duygun Yersuvatın Sözleri?

Fikret Orman ın sözlerini çarpıtıp, Liverpool galibiyetine gölge düşürmeye çalışanlar kendi başkanlarının derbiden sonra; "Gelenek bozulmadı." yorumunu yaparak kendi takımını ti ye almasını neden hiç konuşmuyor.

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• O mahrem o hiç konuşulur mu?

İnsanlar meraklı başkasını karalamaya anlamadan dinlemeden işlerine gelen ne ise onu yapmaktan gayet mutlular

0|1
    0|1
    • Bir kac puan kaybinda yönetim istifa diye bağirmaya baslarlar diyodum. Daha ilk maglubiyette baslamislar. Basket maçinda satilmiş yönetim istifa diye bagiriyorlar :D

• O da çok hızlı olmuş :D

Kızlar Ne Diyor 4

• O adam ölmeyi unutmuş. Ne dese normal karşılıyorum. Mayıs gelse de kurtulsak.

0|1
    0|0
  • Doğru söylemiş bizim başkan olsa keşke

0|0
    0|0
  • biz neden liverpool galibiyetinize gölge düşürelim panaroyak oldular iyice ne dedik biz

0|0
    0|0
  • ayıp etmiş

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Konuşmadığımızı nerden biliyorsun? Biz doğruya doğru yanlışa yanlış deriz sizin gibi yanlışa doğru demeyiz ben zaten her seferinde Galatasarayda başkanlık koltuğunun boş olduğunu bas bas söylüyoruz zaten.

1|0
    0|0
    • Ben görmedim söylendigini hatta ultraslan kampanya başlatmiştim DUYGUN HOCA DEVAM diye, ama zaman çabuk geçiyor insanlar degisiyor iste.

• Duygun hoca kalsın diyemi kampanyamı başlatmışık senin söylediklerini kulağın duyuyormu ya adam 80 yaşında. Ünal Aysalı geri istiyorum ben.

• benim anladığım kadarıyla o adam klübü yöneteyim diye gelmedi zaten saçma bişey kim 7 ay için başkan olurki daha gelmeden mayısta giderim dedi yani emanetçi sanki soran olmuş gibi çıktı cemaat fenerden para istedi vermeyince bilmem ne oldu ulan sana soran oldumu bunamış keçi birileri ağzına biraz bal sürmüş çıkarmışlar meydana işte takımla falan ilgisi yok çok umrunda olduğunu da sanmıyorum ayrıca madem cemaat fenerle ters neden fenerin arkasında ülker var neden emre belezoğlu fenerde bu adamlar cemaatin has adamları çıksında bunuda söylesin o satılmış bunak

0|0
    0|0
  • Dostum senin Galatasaraydan başka işin gücün yok mu :)?

1|0
    0|0
    • Ben beşiktaşliyim, fener lehine bir yorumum yok gs aleyhine yorumlarim :)

• Anlıyorum anlıyorum öledir :)

Yükleniyor...