Aklınızdan geçen kurnazlıklar var mı?

Merhaba KS üyeleri!

Kim aklından geçen kurnazlığı yazmak ister? Önce ben başlayım. Çevrenize hiç baktınız mı? O kadar çok sevgili yapmakla uğraşan boş insanları görüyormusunuz? Şu an için duygusallıkla uğraşıyor zavallılar. Dinledikleri müzikler bile içler acısı. Ama aklını kullananlar bunları değerlendirebilir. Şimdilik tozpembe rüyalar içindeler. Mesajlaşmaktan derslere falan vakit ayıramıyorlar bile. Neden önce davranıp popüleriteyi, derslerdeki hakimeyeti vs. sağlamayasınız ki? Onlar tompembe rüyalarından uyanana kadar dilediğinizi yaparsınız. Uyandıklarında ise çok geç olacak onlar için. Bunları yapmayanlar bir denesin mutlaka ;)

Ama benim bulunduğum yerde denk gelecek olan olursa benimle büyük bir rekabete girmeyi göze alacak o ayrı mesele :)))

Pekala! Sizin aklınızdan geçen kurnazlıklarınız nedir?

Güncellemeler:
Hadi ama arka planda durmaktan sıkılanlar için küçük bir iyilik yaptım. Birazda sizin saksılarınızın içindeki bilgileri görelim.

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Kurnazlık demeyelim de okulun en iyisi olmayı isterim:))

0|1
    0|0
    • Aynı kapıya çıkar :)) Ama burda işin içine biraz daha kurnazlık ve siyaset sanatı girer :P

• Tamam,araştıracağım bunu,sağol yeni bir şey öğrendim sayende:)

• Rica ederim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Etrafında senden daha kurnaz bi kız olabilir ve bi anda kurnazlık hayallerini alt üst edip bir rakibinden daha kurtulabilir bilmem anlatabildim mi dikkat et :P

0|1
    0|0
    • Yeterince dikkatliyim. Bu yüzden seçilmem. Aksine ben seçerim yanımda olmak isteyen kişiyi.

• Seni kaç kişi seçti bilmiyorum. Ama tanımadfığın insanlar hakkında kesin yargılara varmazsan iyi olur.

• Seçmişlerse vardır bi bildikleri .. Kesin yargıya varmadım ben gözlemlerimi yazdım sadece sizi tanımam etmem şusunuz busunuz da demedim. iyi paylasımlar

• :D pes yaniii

0|1
    0|0
  • haydaa gizli cevap yoksa cevap yok :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...