Kızlar erkekte nasıl bir vücut istersiniz?

4 aydır spora gidiyorum :)) baya gelişme var ;) sizce nasıl vücut yapayım :))erkekte en beğendiniz yer neresidir?

0|0
10|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• link

link

link

böyle yapabilir misin ? bak ben bu adama hastayım da *.*

0|1
    0|1
  • omuzları tabiki geniş olmalı, kol kasları kuvvetli ve sert olmalı vede boynu kalın olmalı kız gibi inceck boyunlulrdan hç hoşlanmam:)

0|1
    0|0
  • az göbişi olsun ama şişko olmasın :D

0|3
    0|0
  • abartılı kas bence cirkin duruyor erkeklerde hafif geniş omuzlu cıkık popolu hoşdur yaniii

0|1
    0|0
    • adonis hedefim ama o yıllarımı alacak :D onun dışında omuz sorun değil çabuk gelişir :D

• bu sürede sıkılmaqzsn umrm:)

• 5 yıla fit olurum ;) tek sorun hastalığım yani ilaç kullanmicam çünkü ilaç kilo yapıyor :D 5 yıl sonra burda olursan sana bir capsimi atarım ;)

• En beğendiğim yer beyni ve kalbi:))

0|2
    0|0
    • tamam o zaman :)) gerenk yok yani spora nasılsın :P

• hmmm :) aynen valla şu an 5 sivil öldü bakalım ne olacak allah rahmey eylesin ;)

• Amin,İnşallah savaş falan çıkmaz.Bu bizim meselemiz değil çünkü.

• üst taraf daha öenmli bence. kaslı falan olması iyidirr.:)

0|1
    0|0
  • Uzun boylu :) geniş omuzlu ve çok olmaması şartıyla hafif baklava dilimi:) :) güzel oluyo ama fazlası ürkütüyo :)

0|1
    0|0
  • Geniş omuz, bol kas, sert.

0|1
    0|0
  • uzay gemisi şeklinde yap frizbi gibide olabilir

0|1
    0|0
  • vucüt yerine vücut isterim.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• boşver vücudu mrk çene kaslarını geliştir yeter :)

0|1
    0|0
  • abi sporu sağlık ıçın yap... ama manıta ayarlamaksa konusmanı gelıstır ortamda nasıl davranılır onlara yogunlas.. vucut ıyı ıse ılk goruste agızlarını ayırırlar okadar

0|1
    0|0
  • beyin kaslarını geliştir:)

0|1
    0|0
  • valla vucut kaslarını begenip seinnle tanısmak icin can atacak kızlar olacaktır ozellikle lıseliler ama onun dısında liseyi dısında daha buyuklari ayarlamak istersen agzın laf yapacak bunu gordum sadece bir anlık bakarlar ve begenirler sonra kafa cevirirler bizim kızlarımız malesef herseyi karsıdan bekledikleri icin bunlar hikaye

0|0
    0|0
  • madem kaslı seviyorsunuz arkadaş ben kaslıyım omuzlarım geniş.(cok abartılı değil) yakısıklıyımda ? neden hiç sevgilim olmadı ? ooof geçin

0|0
    0|0
Yükleniyor...