Puskevit yemeden duramıyorum...Yardım edin!!

Ya aslında sağlıklı yaşıyorum, fiziğimden memnunum, spor yapıyorum bol bol ama şu puskeviti bırakamıyorum bi türlü arkadaş..

Tıryakisi oldum yahu :D:D hele de çikolatalı puskevitleri çok seviyorum. İki paket falan bitiriyorum bazen :D

:(( ama bu hiç iyi değil. Nasıl bırakabilirim puskevit yemeyi?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Şimdi biskuvilerin icinde glukoz surubu ve fruktoz surubu görünce almamayı ögrenmelisin. su an icin saglıklısın ama ileride bunlar yüzünden cok cekersin. zaten radyoaktivite almış başını gidiyor cep tellerinden .10-15 sene sonra herkes hastalanır bu gidişle.

gerci herşeyde galaktoz ve fruktoz surubu var neyse

1|0
    0|0
  • Çaya bandırman lazım bide burçak çeşitleriyse ohhh yeahh

1|0
    0|0
  • 'Püskevit' sözü yakında TDK'ca tescillenir bu gidişle. :)

Püskevit şişmanlatmaz benim bildiğim, çayın yanına çok iyi gider. Çok yiyorsan zaten bir zaman sonra bıkar, kendiliğinden azaltırsın. Püskevitin yerini tutacak başka yiyecek maddeleri dene.

(Ah ha ben de püskevit diyorum..) :P

0|0
    0|0
  • Bir nesil bununla büyüdü. link Sert ve dikdörtgen olandan 3'den çok çıkınca bugün benim şanslı günüm derdik.

Dönem dönem bende de olan bir şeydir bisküvi yemeden duramamak. Çok kilo aldıran bir şey olduğunu düşünüp azaltmanda yarar var. 10 adet bisküvi ortalama 500 kaloridir.

2|0
    0|0
  • Devlet bahçeli ye bir danışmanı tavsiye ederim püskevit konusunda bayağı bir uzman olduğunu duymuştum.

Geceleyin bana Bahçeli yi hatırlattınız.

1|0
    0|0
    • adami rahat birakin sonunda bir düzgün yazilisini ögretti bize :D büskügüt,püskügüt,büsküvit..:D hayir hepsi yalan! PÜSKEVIT :)))

• Değilmi ha püskevit ha bisküvi türk dil kurumuna bu şekilde kayıt edilmesini umuyorum.

• çikolata kızların vazgeçemeyeceği bir yiyecek :) limon ye arada :D

1|0
    0|0
  • bi biskrem versem bırakırmısın piskevütü :P

1|0
    0|0
  • Kizlar buskuvit, cikolata bunlar kilo yapici besunler

formunuzu korumada zorlanirsiniz

bu bagimliliktan kurtulsaniz daha iyi olur

0|0
    0|0
  • devlet bahelinin demesine çocukluğuna inmemiz gerek

- baba bana da püskevit al

dediğin zamanlaraaa

0|0
    0|0
  • başka bir takıntı dene! püskevit yerine çok su iç mesela!

0|0
    0|0
    • zaten iciyorum :D...ama püskevitleri yedikten sonrada üstüne su iciyorum birde ... -_-

• hahaa :D ya yapma sunu be..iyyyyyyyyyyyyy :D yemisim bilim adamlarini banane püskevitleri yiyip dombalak olacam

• dombilibilibilibom gez o zaman! benden bu kadar! :)

• ... İçeriğin de bağımlık yapıcı maddeler var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sen yıne puskevıt bagımlısısın :) Ben çıkolata o daha da fena :) Neysekı koruyorum formumu :P

Allah yardım etsın bıze :D

1|0
    0|0
  • sakız çiğren :))) sanki sigara bıraktırıyoruz kıza ya :))) güzelim sen bahçeliye çok takılıosun galiba püskevit falan :))) bi kez püskevite nasıl başladın:)) bence bakkala markete gittiğinde artık başka raflara bak yada alacağın zaman hemen vazgeç irade meselesi :)

0|0
    0|0
  • biskuvinin markasını değiştir önce bu şekilde biraz azaltmış olursun yada canın bis. istediğinde meyveyle geçiştirmeye çalış.

0|0
    0|0
Yükleniyor...