Biri beni bu ibretlik durumdan kurtarsin?

Hentbol takiminin iki hocasi var Oguzhan hocayla Osman hoca. Bir de Ozan diye biri var takimda biraz yılışık biri. Oguzhan hoca bunu birine taciz ederken gormus kanit falan varmis takimdan atmis. Ertesi gun Osman hoca geri almis. Yapmamistir falan demis Oguzhan hoca da sinir olmus kanit falan gostermemis. Ben antrenmana gittigimde ogrendim bunlari. Oguzhan hoca da bana oynama macta falan dedi. Yani iki grup olmuslar resmen. Ben oguzhan hocayi daha cok severim ama macta oynamak da istiyorum napicam? :D ikinci sorum da bu hocalar ergen mi?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Oynama diyen hoca sana karesi birşeyler hissediyor
    Tecrübe :)))

0|0
    0|0
    • Yok be

• O 24 yasinda ben 18. Yok oyle bisey adam Ozandan korumak icin yapmistir

• Ya tamam iste bal gibi hoslnaiooo :)))
      Sürekli ona bak sana bakiosa arada sirada bilgi sevioo

Erkekler Ne Diyor 6

• bu benim meselem degil.. Hepsinin * de cik aradan yoluna bak sen..10 yil sonra o hocayi yolda girsen tanimiyacan kafaya takmaya degmezzz 😩

0|0
    0|0
  • Heyt beee :D

0|0
    0|0
  • Oguzu Osmani birakta o ne bicim resim? Degistir bakiyim

0|0
    0|0
  • havuz problemi gibi anlamsız yani o hentbol topunu kafama atarmısn yaşamak istemiyorum artık bunları duyunca -.-

0|0
    0|0
    • Bende istemiyorum macin ortasinda intihar edicem..

• Ne bu cocuk oyunu mu sen hoca icinmi oynuyorsun yoksa takimin kazanmasi icinmi once krndine bunu sor

0|0
    0|0
    • Beni takima alan kisi Oguzhan hoca ama hakki yenmez

• Kim olursa olsun sen once kendine kim icin ne icin oynuyorsun onu sor

• Sevdiğin hocayı dinle

0|0
    0|0
    • Ya o tripli biraz belki fazla tripten dolayi demistir onu da dusunuyorum..

• Ya adam haklı bir kere atılmış birini diğeri kafasına göre alırsa onu hiçe saymış demektir bence takımdan çık çünkü bir kazanda 2 kelle kaynamaz olan sporculara olur

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahaha hocalarınız da ergen kafası var

0|0
    0|0
  • O taylor momsen mı

0|0
    0|0
  • o harfiyle başlaması hepsinin manidar olmuş
    ergenler belli ki :))

0|0
    0|0
    • Mactan daha cok hocalarin tribiyle ugrasiyoruz..

Yükleniyor...