Kapat

Galatasaraylılar kusura bakmasın?

https://www.youtube.com/watch?v=68BvaAMK4Go

Valla kusura bakmayın, Beşiktaşlıyım ben ama karnıma ağrılar girdi gülmekten, dehşet olmuş, mutlaka izleyin! :) Sahi ne zaman yeneceniz bu fenevlileri? :)

Güncellemeler:
Beşiktaş mı konu arkadaş? Video komik diye paylaştık, sanki yenememenizin sorumlusu beşiktaş :)

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• Dinime laf eden müslüma olsaa :) Heyyy 8tasli sen kendinize gülsene tarihe 8tasli diye gecmek nasil bir sey acabaa :)) Sende kusura bakma cok gerisin sen ya bayan halimle senden daha iyi Futboldan anladıgımı gördüm..:) Sahalarında SAMPIYONLUK KUPASI KALDIRDIGIMIN cocukları ile aynı zeka seviyesindesin...30 yıl sonra Türkiye kupası almıs bir takım, Arenada Sampiyonluk kupası kaldırsın, AVrupadan UEFA ve UEFA`nın üstünü getirsin o zaman yenilgiye laf ederseniz tamam deriz de bu sekil cok sacma... böyle komik olan sizlersiniz. isterse 160 yıl sürsün bu kadıköydeki Fenerbahçe üstünlüğü.. Başarı getirmeyen rekor , rekor sayılmaz. Bu ligdeki amaç şampiyon olup şampiyonlar liginde mücadele edebilmektir.. Ve 16 yıldır Kadıköyde Fenerbahçe yi yenemeyen GALATASARAY ülkemizi neredeyse her sene Avrupada temsil ediyor. Fenebahçe ise yaptığı şikelerle hem Türk futboluna gölge düşürdü hemde şampiyon olmasına rağmen Avrupa kupalarına gidemedi. Spor da önemli olan başarı sağlamaktır... Fenerbahcenin tek başarısı 16 yıldır evinde GALATASARAY'ı yenmesidir. Olay bu... Futbol demek Galatasaray galibiyetinden ibaret degildir... SaygıLar.. :)

2|2
    5|2
    • kardeş beşiktaşlı olarak şunu söylüyorum liverpool takımını eledik 48 maçlık yenilmemezlik rekoru bizde nağmağlup şampiyon olan biziz.. beşiktaşa kalkan eller kırılsın..

• Yanlislikla mi sectin neee :)
      Neyse tesekkürler EiG icin :)

• yok hakettiniz 3 kupa yani :)

En İyi Erkek Görüşü

• Adamlar 30 sene bir kupanın hayalini kurmuş biz kadıköyde 16sene yenemeyince alay konusu biz orda kupa kaldırdık kupa

2|1
    2|1
    • Ama zeka özürlüler bunu anlamıyor isin tuhaf tarafı bir Sekiztaslı Galatasaraya lafe diyor... Kendileri 8taslı olduklarına bakmadan.. :))

• bir sorun 2009 da aldığınız kupa nerde diye buna cevap verebilecekler mi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 8

• Siz alsaydiniz ya maci canim? Dk 3te emenike 86da sow size saplarken iyiydi biz de ona guluyorduk

1|2
    2|0
    • hakemler adaletli olursa saplayamacağımız takım yok güzelim, fener maçından önce töreyi at oyundan, gs maçından önce atibayı at, iki maçta da 10 kişi kal, sonra yenelim öyle mi? Bunları görmez işte o küçük beyinleriniz :)

• Yok bide 16 yildir kadikoyde fbyi yenemiyosunuz diyen bunlar sen kac mactir gsyi icerde disarda yenemiyon kaldiki derbi kazanamiyon fenerliler bu kdar konusmadi :)

• Ruyanda belki

• FENER TERSTEN SAPLAR ahahaha çok iyi yaaa :D asdsfg

3|2
    1|2
  • Adamın gülmesine gülmekten altyazıyı okuyamadım :/

1|1
    0|1
  • Çok güzel olmuş video gs olmasa kime gülecektik evimizde kimi yenecektik iyiki varlar 😂😂😂

2|1
    1|0
  • 15 senedir Kadiköyde Pompa var :D hahaha

1|1
    0|0
  • Kör köre bö dermiş alay ederken kendi halinize bakın siz ne bizi ne feneri yenebiliyorsunuz komik resmen komedisiniz

0|0
    1|1
  • bir sonrakine alacagız

0|1
    2|0
  • bırakın bu işleri yaa. herkes dönüp kendine bir baksın

1|0
    3|2
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• İzledim de besiktasli dostum adama demezlermi kac yildir icerde disarda derbi kazanamiyon kac mac oldu gsyi icerde disarda yenemiyon hadi biz kadikoyde kazanamiyoruz kakdiki sampiyonlugumuzda var siz icerde disarda kazanamiyosunuz hala gs kadikoyde feneri yenemiyo icerde ya da tarafsizda yeniyoruz sonucda.

0|0
    1|0
    • Birak kardesim ya bunlara laf anlatilmaz 😄😄

• biri hükümete dayar kıçını, diğeri cemaate, hakemler satılık, fedarasyon tutulmuş, sonra de ki bu iki düzene tek karşı gelen ÇARŞI grubunun takımı başarılı olsun! Pislik içinde ki ligte tek şerefli takımız!

• Ona supe yok cok sereflisiniz klasik bjkli :) dostum bu futbol bole seyler olurda feneri ik mcta biz yendik simdi onlar yendi hepsi bu. Konu bjkye gelince ole bole oluyo zaten.

• Hediyemiz olsun şampiyon olmuş gibi sevindi garibanlar.

1|3
    4|1
  • ben de beşiktaşlı olarak şunu söylüyorum tarih bize de tekerrür edebilir gülme komşuna gelir başına

2|0
    3|1
    • kadıköyün kocası biziz hacı, bişey olmaz, kalecisiz bile yenebiliriz :)

• eksi vermeni anlamıyorum kardaş futbol bu belli olmaz temkinli olmalıyız iki hafta sonra demba ba iyi performans koyarsa yeneriz evelaallah

• Galatasaraylılardan fenerlilere kadınlar günü hediyemizdir. Bu mac sonucu :D

2|2
    4|0
  • 8taş olduklarında

3|1
    1|4
  • Yine çocukça kavgalar..

0|1
    0|0
  • Süper olmuş valla çok güldüm:DDD

2|0
    0|1
  • This Kadıköy işte böyle hersene böyle cincona böyle koyarlar 8taşlı arkadaş