Bu akşamki Fenerbahçe maçı sonucu ne olur?

bu aksam oynanacak olan fenerbahcenin macin skoru nasil olur bence 3-1 fener alir

Anket Sorusu

Güncellemeler:
tum yorum yapanlara +1 verdim bu verdigim +1 kadar gol atariz insallah
ne dediysek o olur birer gol fazla olur ama 3 puan alip susturmak nasip olur :-) avrupadaki takimimiz galatasarauda insallah avrupada basarili olur

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• 1-0 yenilir

• aksam mac neolursa olsun gunceleme yapacam zaten

• benmki mantıklı tahmin :D 3-1 ne ya =)

• gicik :)

Kızlar Ne Diyor 11

• feneri okşarlar

• fener dibe

• elleme: ne dediysek o olur birer gol fazla olur ama 3 puan alip susturmak nasip olur :-) avrupadaki takimimiz galatasarauda insallah avrupada basarili olur 8 ay önce Şikayet Et

tgfv

• elleme: ne dediysek o olur birer gol fazla olur ama 3 puan alip susturmak nasip olur :-) avrupadaki takimimiz galatasarauda insallah avrupada basarili olur 8 ay önce Şikayet Et

• mac iptal olur

• Umarız Fenerbahçe alır sonuçta türk takımı

• tebrikediyorum cok dogru soyledin

• fenerbahçe alsın.

• Fenerin morali bozuk ins ynersiniz

• :))

• bizim takim taraftarimiz avrupa maclarinda boyle birbirine destek olmali

• Koyu besiktasli Alex hayrani ;)

• Öncekileri Göster
  • 1-0 olsun bizim olsun arkadaşlar

• fenerbahçeli olarak ümidim yok kaybediriz diye düşünüyorum.

• Fenerbahçenin bu aralar ne durumda olduğu belli değil. güven olmaz. o yüzden bir tahminde bulunamadım doğru düzgün.

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerbahçe alırr!

• valla birazdan stada yol aliyorum sükrü saracoglundan farki olmicak stadin insallah 2-0 alicaz ama korkumuyor degilim takim ici cok karisik moreller bozuk.

• aynen oyle renkdas :)) öylede yaptik

• ozaman ne diyoruz biz adami istesek susturur istersek kan kustururuz german

• evet renkdas almanyadanim simdi geldik stattan cok güzel bir gece oldu yani basimizdaki almanlari susturmak cok sahane birseydi :))) özlemisim bu sevinci gercekten..

• Öncekileri Göster
  • 1-1

• FB liyim lakin bu FB den bi cacık olmaz...

• aynen krdeşim.. ama farklı yeneeriz bence... 4-0 3-1 felan katılıyorum sana

Yükleniyor...