Kas yapmak istiyorum?

Kas yapmak istiom 165 Boy 47 kiloyum kas yapmak icin nelere dickat etmem gerek ne yemem gerek yani ne yicemi tabi biliom AMa nekadar yemem gerek et yumurta yemiyorum bazilari dicek sagliksiz Hayir degil saglikli bide protin Toz nekadar kulanmam gerek

0|0
5|17

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 17

• fotoğraftaki sensen aklınla aran olmadığını düşünüyorum, aşağıdaki gibiler olmak istemessin her halde fitlik tamamda kadında kas ne alaka?

gcube.milliyet.com.tr/.../...elistirme-1299874.jpg

galeri.uludagsozluk.com/.../...dinlar_105578_m.jpg

0|0
    1|0
  • İnan onu bende yapmak istiyorum ve yaklaşık 5 aydırda spor yapıyorum ama et ya da tavuk yemeden biraz zor tabi ve sanıldığı kadar kolay değil. Ben hergün mutlaka tavuk yiyorum tavuk göğüs yiyorum sote olarak bunun haricinde ton balığı yiyorum ve badem vs de yiyorum. + whey protein kullanıyorum ama onu doğal olmadığı için fazla kullanmıyorum haftada 2 sefer felan spordan sonra sütle içiyorum.

0|0
    0|0
    • Et ve yumurta gerekmez baska seyler Ile dah saglikli yenir tamam tesekürler

• tamam tesekürler :) et Sey yazmasaydin keske iyrenc yani de

• Ya yazdımda sanki yedin sende he burada bilgi veriyoruz nerdeyse azar yicez :) Mekik çek dumble çalış yeter demiş ama en az 5 set 20 şerden yapman lazım mekik bilgin olsun :)

• bayanlara kas yakıştıramıyorum fakat fit görünebilirsin yumurta yeme ama et ağırlıklı beslen aynı şey

0|0
    0|0
  • ne yapacaksın kas yapıp erkek gibi görünmeye çalışma

0|0
    0|0
  • Hocam Bunun Oranını yemek oranını falan Yapacağın Sporun Ağırlığına Göre planlamılısın , Şimdi burada Hava Atmak İçin Bir Sürü Yazılar Yazılır Aman Diyim. Sağlık Önemli Sporun Temposuna Göre Belirlemen Lazım Diyetini.

0|0
    0|0
    • tamam saten herkez gereksiz cevap yazmis ki

• Dedğim Gibi Şimdilik Protein Tozundan Uzak Dur , Pilav Et Yumurta Bunlara Ağırlık Ver.

Mesela Bende Spor a Başlayacağım Vucudumu Hazırlıyorum,9 Gündür Ekmeksiz Besleniyorum falan , Bu Beslenme Konusunu İyi Araştırmak Lazım.

• Yumurta et yemem dedim ya saol

• Fit vücut yeter bence kas yapıp ne yapacaksın MMA ye mi gireceksin?

0|0
    0|0
  • Kilo başına 1.5 gram protein al en ideali

0|0
    0|0
  • Eger protein tozunu. uzun sureli kullanacaksan iyi gelir fakat 2-3 ay kullanip. birakicaksin toparladigin vucudun tekrar sarkar aksine daha kotu olur. Squat mekik yarim sinav onemli etkenler

0|0
    0|0
    • tamam saol 4 kez aldim birsey olur mu?

• tamam da ama Protein de ne war ki kaslarimi güzel gösteren?

• peynir prpteini ve peynir. suyi tabi bu her. protein tozunden tozuna degisoypr kimi protein toxlari kilo aldirmak. icin kimi zayiflatmak. kimisi. kas yapmak. kimksi. kaslari sisormek cesit cok

• hey erkek naber

0|0
    0|0
    • Sana bet Dua etcem zayif Kari öyle evlenip sisko olsun inshalah saten yeni Bir durum degil :D

• sende kas yapcam diye kafayı ye abart erkekler seni sevmesin ve ölene kadar yalnız yasa...(:

• Evliyim ve cok yapmicm ki

• Yapma :)

0|0
    0|0
  • Protein tozu alabilirsin ama spor yapman sart spordan sonra 1 olcek kullanman yeterli

0|0
    0|0
  • kas he :)

0|0
    0|0
  • tam yerine geldin bende aynı şeyle uğraşıyorum ama kasa ihtiyacın var mı ki

0|0
    0|0
  • 80 lerdeki pastanecinin kızına benzettim

0|0
    0|0
  • önden saloma başla da protein tozu sonra

0|0
    0|0
  • Protein tozi zararlıdır tabi ki ayrica yumurta ve et yememek de kotu birseydir

0|0
    0|0
  • Benimkileri veriyim uğraşma

http://hizliresim.com/qmGYD3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• toz protein kullanma. sporu bıraktığın an sarkmalar başlar. makarna süt yumurta beyaz et ye. maddi durumun müsaitse bir kız için en doğal ve hoş görünümlü kasa kickboks yaparak sahip olabilirsin bence. gayet doğal ve fit duruyosun. bende yapıyorum bir buçuk yıldır. gayet memnunum kas yapımdan. kadınsılığıda kaybetmemek lazım çünkü.

0|0
    0|0
    • Er yumurta yemiyorum oda. Soruyu sordum baska seyler yemem gerek et yumurtasiz olio cok kisi taniom vegan kik box pek sevmem evde sonra fintes Salon baslicm kas Yapcam bence kadinlik Ile alaka yok AMa tesekürler :)

• Kas yapma Kasa ihtiyacın yok bence fit sıkı bir vücut yeterli

0|0
    0|0
  • Kilo almalısın ve yağlı ve mayalı gıdalar tüket

0|0
    0|0
  • kas için et yemelisin mecbur

0|0
    0|0
Yükleniyor...