Bir erkeğin ciddi düşündüğünü nereden anlarsın?

hep diyorlar seni çok seviyorum seninle ciddi düşünüyorum ben bunun sadece bir sözden ibaret birşey olmadığnı nasıl anlarım?!

insanın en değerli şeyi zmndir ve zamanımı harcamak istemiyorum dengesiz ilişkilerle.

Güncellemeler:
bir insanin gercekten ciddi düsündügnü nerden ve nasil anlarsin?

0|0
16|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bu duygularda gizlidir,içten ve sıcaklıkla alakalıdır,bazen seni seviyorum demek bile sıradanlaşıyor,bunları söylerken hareket tarzlarıda önemlidir,sarılarak,yanaga bir buse kondurularak söylenen seni seviyorum demek en güzelidir,bencillik ve günübirliktelikten uzak olursa,yanında yokken bile yanındaymışçasına davranırsa,hastayım dediğinde bir kase çorba getiriyorsa,yanından ayrılmıyorsa içten ve samimidir,isteklere ve davranışlarda bahaneler üretiliyorsa,tutarsızlık ve yalan varsa uzak duracaksın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Zamanın değerli hancanmak isteniyor değersiz şeylerle...

ikilemde olan bukalemun bir ruh halini yansıtıyor bu

karamsarlık çelişkiler yumağında aydınlığa ulaşmak isteği..

zor değil istenilen gerçi.. tek yapılmasını gereken .olması gerekeni uygulaman..doğru zman doğru an doğru insan.

bol şanş..

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • yeteri kadar güzelsen namusluysan belli bir mevla kazanıyorsan işte siyasi olarakta aynı kafaysak ben ciddi düşünebilirm mesela,bu sadece öne elemeyi geçtiğin anlamına gelir,gruplardan çıkmak ise daha zordur,orda da bi kaç detay var onlarda tamamsa ciddi olur artık..erkeğe göre değişir herkesin farklı isteği var işde

0|0
    0|0
  • bu sözler dedğin gibi sözden ibaret ama erker seviyorsa bu sözlerin altını üstünü doldurur .YAni karşıdaki kişiye gerçkten seni düşnüyorm derkn sanki yanında söylüyormuş gibi hissedersinn kısacası sadece mesj atark değil sözlü olark yada ne biliyim davranışlarıyla belli olur

0|0
    0|0
  • sana ilgi gösterip değer veriyorsa seninle özel günleri unutmuyorsa seni merak ediyorsa ciddidir

0|0
    0|0
  • bunun için özel bi yeteneğe gerek yok kız da erkek de aşık olabilir ortak nokta bu o zaman tepkiler de aynı olur bence.aptal oldu mu gözlernın içine baktı mı sahiplendı mı o senı gerçekten sevıyodur

0|0
    0|0
  • Elektrk varmı?

0|0
    0|0
  • güzelsen ciddidir!

0|0
    0|0
  • seni seviyorsa ciddidir yeteri kadar

0|0
    0|0
  • Erkeğine göre değişir. Kimileri hiç renk vermez.

0|0
    0|0
  • Hal ve hareketlerinden en önemliside gözlerinden...

0|0
    0|0
  • Sormayı denemelisin ona.

0|0
    0|0
  • Erkekler aslında bütün flörtlerine öylesine başlarlar kadınların hal hareketleri tavırları onları ciiddi ilişkiye yönlendirir hani derlerya erkekler evlenmek istemiyor diye buna katılmıyorum erkek eğer doğru kadın olduğundan emin olursa evlenmek ister o yüzden kızlar olay sizde bitiyor ama bunun farkında değilsiniz.

0|0
    0|0
    • dogru insan oldunu nasil anlar?! nasil anlata bilir bir bayan bir erkege?!

Kızlar Ne Diyor 16

• Ciddiyim derse , ciddidir ...

0|0
    0|0
  • ortalık yerde askıntılık yapmaz bir kere daha korumacı olur iç güdüsel bu aynı şekilde seven kadın içinde geçerlidir bu kendi zevkleri için seni üzmez.

0|0
    0|0
  • Eğer ailesinden birileri ile tanisiyorsaniz ornegin gorumcenizle sık sık konusup görüşüyorsaniz surekli abini eleştiririp guluyorsaniz herseyi paylasiyorsaniz sevdiginiz kişi size karşı bişeyi aklindan cikarma benimsin diyip annesi ile bayramda dini gunlerde konusuyorsaniz vb. bir cokseyin guvenini veriyorsa kisaca uzak bir sehirlerde olup sanki nişanlı gibiyleseniz korkmayın. . hele seviyorda birde tamam

0|0
    0|0
  • sana eskilerden bahsetmediğinde tek senn olduğnu hissettirdiğinde bide ailesiyle tanşmanı istediğinde

0|0
    0|0
  • bunu senin bilmen lazım

0|0
    0|0
  • anlayamazsın sağları solları belli olmuyo :)

0|0
    0|0
  • gelip babamdan isteyene kadar valla hiç bir erkeğin ciddi olduğuna inanmam ben şahsen çünkü çok dönek gördüm hayatta ölüyorum bitiyorum diyen o yüzden bana o laflar boş geliyor artık

0|0
    0|0
  • nikah masasinda :-).

bekleyemem dersen. babanla annenle tanismasini iste. ailelerin tanismasini iste falan. kaciyorsa anlarsin iste.

0|0
    0|0
  • Her çıktığı kızla, ilşki bi haftalıkken yüzük takıyorsa, o kişi ciddi abidir.

1|0
    0|0
  • sana gercekten deger verıyorsa anlarsın bence

0|0
    0|0
  • Hissedersin

0|0
    0|0
  • Anlayamazsın.

0|0
    0|0
  • ses tonundan anlarsın

0|0
    0|0
  • nikah masasında evet dediği zaman

0|0
    0|0
  • sevişmiyorsa ciddidir

0|0
    0|0
  • ciddi ilişki nedir bana önce bi onu açıkla, sonra yorum yapalım beraber.

1|0
    0|0
    • ciddi bir iliski senin onu istedigin gibi onunda seni istemesi.

Karsilikli sevgi.

denilen sözlerin gercek olmasi ve beraber ayni yolu yürümektir.

• bunu tavırlarından, sözlerinden ve sana hassasiyetinden anlarsın. bunu senin hissetmen lazım.

Yükleniyor...