Eski sevgilim beni unutmadığını söyledi, ne yapmalıyım?

juselam. arkadaşlar benim eski sevgilim var geçen yıl 1 ay çıkdik ve askere gitdı askerdeyken bazı nedenlerden dolayı ayrıldık askerden geldi ve beni yine sevdiyini söyledi ben redd etdım sonra en yakın arkadaşımla çıkmaya başlamış arkadaşımda bunu benden saklamisn sınıfdaki kızlarında yarısı biliyomuş en yakın arkadaşımla bu gün kavga etdım ve eski sevgilimede sms yazdım ve beni unutmadığını ver aramak istediyini söyledi en yakın arkadaşımda sınıfda bana nisbet yapar gibi konusuyodu telefonla ya ne yapmalıyım yardım edin

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• salla gitsin ya uğraşmaya değmez boşver

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hayatını bi insanın etrafında ceviren biri olma, dostun sevgilinden değerli değilmi sonuçta sadece ex askın bırak birazda panpan kullansın ne çıkar :)

0|0
    0|0
  • aşkın gözü koör olsun diyecem . yapamam bende aşksız yapamam :))

0|0
    0|0
  • salla gitsin. arkadaşını da değiştir.

0|0
    0|0
    • sorunları çıkaran oydu ben ki düne kadar ayrı oldugumuz halde safak sayıyordum dün bi çıktıgı oldugunu ögrendim ondan artık umrumda değil..

• sınıfın yarısı biliyormuş sen nasıl duymadın hayret doğrusu. iyiki kurtulmuşsun.

• Arar o seni yakında.

0|0
    0|0
  • sen de onun en yakın arkdaşıyla çık

0|0
    0|0
  • ne yapacan dym ki unut gitsin sanaerkek ii yok ya

0|0
    0|0
  • ne dym ya arkadaışn sein le oyun aynuyodu erkek arkadaşı n yane

0|0
    0|0
  • ayrıldıysanız hiçbişey eskisi gibi olmaz artık

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• ne kadar kizsanda uzulsende hic tepki verme, onlar hayatinda yokmus gibi davran, onlari hic tanimiyormusu gibi yap,tamamen cikar hayatindan emin ol onlarin cani daha cok yanacak, pisman olsalarda asla umursama onlari

0|0
    0|0
    • bilmem daha dönmedi bakalım geri gelirse dalarım ona :D

• bak tecrubeme dayanarak soyluyorum , bu cocuk sana geri donmek isteyecek, ama affedersen bu sefer sen hata yapmis olacaksin, arasada mesaj atsada kesinlikle hic cevap verme, bu sefer pesine dusecek emin ol. en buyuk tepki, tepkisizliktir sessiz ol ve bekle sadece ;)

• Sanırım bir liseli aşkıyla karşı karşıyayız. Bu yaşlarda çok oluyor bu tarz şeyler. Önemseme ve tiye alma. Kendiliğinden yolunu bulur.

0|0
    0|0
  • 1 ay kısa süre. Ben 3 yıllık cıktıgım ile askerdeyken ayrıldım daha da bitmedi askerlik. Sahsen askerden sonra bana gelip seviyorum dese onun agzını burnunu kırarım. Ki senin arkadasınla cıkmıs sen hala ne derdindesin.. Atıvergitsin ya..

0|0
    0|0
    • askerdeyken ayrilip , dondukten sonra tekrar beraber olmak isteyen erkeklerin psikolojisini anlayan varmi acaba? ben cozemedim

• 15 ay kız görmeyince ilk gördüğünle ya da eski arkadaşınla beraber olmak

• Bir ay çıktığın kişiyi beklememişsin Allah'tan. Ayrıca arkadşaınla çıkmış midesiz? Hala neyi düşünüyorsun?

0|0
    0|1
  • hıc takma degmez boşwer duymuyorms gbı yap

0|0
    0|0
  • takma onlar salla gitsin umursama bile

0|0
    0|1
  • arkadaşınla çıkmış..ve sen kabulmu edeceksin tekrar..bu nasıl ilişki..bence kabul etme.

0|0
    0|1
Yükleniyor...