Şöyle değişik bir kitap arıyorum bilen var mı?

Aynen soruda olduğu gibi şöyle düşünce tarzımızı değiştiricek yeni bakış açısı daha olgun düşüncelere ulaştırabilicek bir kitap var mı ya da ne önerirsiniz ?

0|0
5|8

En İyi Kız Görüşü

• Zar Adam diye bi kitap var...Hayatından sıkılan bir psikolog...Kararlardan,hayatından herşeyden bıkmış.Bir gün zar atarak başlıyor.Sonra da bütün kararları zarlara bırakıyor.Mesela:

1 gelirse bunu yapacağım

2 gelirse gidip söyleyeceğim

3 gelirse yerimden kalkmadan işime devam edeceğim falan gibi

Kitabı bitirmedim.Çünkü düşünce tarzımı,hayatımı değiştirmek gibi bir amacım yoktu,o aralar saçma geldi.Karar verdiğim an tekrar başlayacağım :)

0|0
    0|0
    • daha cok zarları atısı cınsel hayatıyla ılgılıydı

• Başlarda o şekilde gidiyordu...Sonra normale döndüğüne inanmak istiyordum.Okurum diye 2 kitabı da aldım,benim görüşüme tersti...Ben de şimdi cinayet romanlarına yöneldim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• osho nun tüm kitapları

0|0
    0|0
  • adam fawer, olasılıksız ve empati

0|0
    0|0
  • Ben Dünyanın En Akıllı İnsanıyım. Yazarı: Erdal DEMİRKIRAN.

0|0
    0|0
  • oyunbozan link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• siyer den Resullahın hayatı okumalısın

2|1
    0|0
  • Her türlü (Özellikle psikolojik felsefe, varoluşu sorgulayan felsefe ve siyasi felsefe ) felsefi kitabı okumanı tavsiye ederim.Roman okuma eğer böyle bir şey istiyorsan .İnternet üzerinden kitapyurdu.com sitesinden sipariş edebilirsin.Diğer türlü gezip kitap aramaktan insanın ömrü gidiyor .

0|0
    0|0
    • Mesela önerebilirmisin bi isim ?

• Önce felsefe kitapları açısından zengin bir kitap evine git sonra gerisi gelecektir.Kitap veya yazar ismi önerirdim ama şuan kararsız kaldım.Benden sana tavsiye her tür yazar ve kitabı oku.Yani "bu din kitabı, bu dinsiz kitabı, bu ırkçı kitabı yada bu komunist kitabı " olarak okumamazlık yapma.Bak şimdi mesela aklıma Emma Goldman geldi, sana önerebileceğim bir yazardır.Kadınlara özellikle tavsiye ederim .

• hayatı ve zamanı yönetmenin 10 doğal yasası

şiddetle tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • orhan pamuk yenı hayat...

0|0
    0|0
  • Dostoyevski

0|0
    0|0
  • Felsefe kitapları oku.

0|0
    0|0
  • Adam Fawer : Olasılıksız

Kuantum teorisini fantastik bir macera olarak kurgulamış.

0|0
    0|0
  • Ölü ozanlar derneği kitabı ;

hayata bakışını olumlu etkiler . .

0|0
    0|0
Yükleniyor...