Resmen Savaş Başladı!

Bildiğiniz gibi dün akşam saatlerinde Türkiye Suriye'ye topçu atışlarıyla saldırdı Başbakanlıktan Resmen Savaş ilan edildi. Siz Savaşın Çıkmasından mı yoksa çıkmamasından yanasınız ? Bildiğiniz üzere Türkiye'nin Saldırı nedeni dün suriyeden atılan bir füzenin Şanlıurfa ya isabet etmesi ayrıca daha öncede Suriye Türk uçağını Düşürmüştü!

0|0
9|8

En İyi Kız Görüşü

• YİNE TÜRK MİLLETİ GÖREV BAŞINDA...

Hemen savaşı ilan etti !

Bizim Türk Milleti işte ne beklersin ki?

Hemen ver yansınlar mi dersin, kıyamet koparmalar mı dersin, ortalığı "olmayan savaş" alanına dönüştürmek bizden sorulur oldu artık.

Ama bunları söylemeye ne dilimizde tüy ne de elimizde yazmaya derman bıraktılar.

Bunun için ne çok konuşup o değerli başınızı ağrıtmak isterim ne de o kadar yazdıkl

arımı okutup gözlerinizi yormak isterim.

Gündemimizde yer alan konuya gelirsek eğer ki içinde bulunduğumuz TÜRKİYE - SURİYE arasındaki münasebet Türkiye aleyhine olması son derece üzüntü verici bir mevzu olduğu apaçık, ayan beyan ortadadır.

Fakat söz konusu tehlike yaratılacak kadar ortada büyük bir gerginliğin yaşanması da tarafımıza korku yaymaktan başka bir unsur teşkil etmeyecektir.

Bu da aksi halde aleyhimize işleyecek bir unsur olarak karşımıza çıkmaması içten bile değil. Bu yüzden Millet olarak soğuk kanlılığımızı ve tedbirimizi almamız lehimize olacaktır.

Son olarak şunları ifade etmek isterim ki;

Bu yaşananların sadece Türkiye aleyhine düzenlenen provokasyonlardan, yazılan senaryolar ve oynanan oyunlardan ibaret olduğu kamuoyunca bilinmesi yeterli olacaktır.

0|0
    0|0
    • Türkiye-Suriye ile resmen savaşa girmedi. Sadece karşılık verdi olay bu. Savaş falan yok!

Kızlar Ne Diyor 8

• Bu savaş neyin ve kimin adına çıkacak, biri bana bunu anlatsın. ABD istedi, Türkiye Suriyeye kafa tuttu. Bu durumda savaşın tarafı ABD mi maşası Türkiyemi? Adamlar aylardır gizliden gizliye içine çekmeye çalışıyor Türkiyeyi ve sonunda başarıldı. Kim zarar görecek Suriye mi, tabiiki hayır, yine kullanıldık ve hep kullanılacağız. Lanet okuyorum sadece.

5|0
    0|0
  • Başbakanlık sitesinde "resmen savaş ilan edildiğine dair" bi' bilgi göremedim. Millet nerden uyduruyo acaba çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • cıkmasına tabı kı karsıyız ama bıze yaptıklarını da karsılıksız bırkmamak gerek yoksa daha fazla yuklenırler dıye dusunuyorum

0|0
    0|0
  • elbette savaşın çıkmamasından yanayım. ne yani biz sadece kendi ülkelerindeki insanlara yardım ediyoruz. onlarsa kendi insanlarına öldüremedikleri için bize saldırıyorlar. bunlar gerçekten kafayı yemişler.

0|0
    0|0
  • Savas cikmasin tabi zaten ic savas icindeyiz daha ne kadar mehmetcik canndan olacak diye mi savasa gircez bizim savasa girmemiz irlanda amerikaya kar sagliycak . Daha konusurdum ama ..

0|0
    0|0
  • Yok savaş felan, efendi olsun Recep bey. Oturaklı davransın şu saatten sonra. Ayrıca etkiye tepki çok normal. Bundan sonrası Suriyenin cevabına bağlı. Ama Suriye kendi içinde bölünmüş zaten.Savaş çıksa bile o gün bugün değil.

0|0
    1|0
  • Savaş başladı mı şimdi.

Aaaa Ufuk abiiii.. :D

0|1
    2|0
  • tövbe tövbe savaş istemiyoruz ya :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Savaş başlamadı 9 10 Obüs atışı ile savaş başlamaz eğer F16 kalkık vuruyor olsaydı evet savaş var diyebilirdik ama bizim ki cevap gibi bir şey yeterlimi değil elbette benim gibi zihnıyetı olan yanlıs veya dogru cok dan surıyeye gırmısdı aynı zamanda ısraile de ?

Genellemeye vurursak 600 Yılı aşkın süredir savaşcı bi toplumduk ve zaten her zaman savaşdık bence türkiyenin savaşmaması karakteri ile örtüşmez

0|0
    0|0
  • şuan Suriyeden hiçbir farkımız yok zamanında Suriye PKK ya destek çıkıyor besliyor deniyordu halada söyleniyor. Türkiyede şuan anların terör örgütüne destek çıkıyor tamam kendi içinde çatışma var türkiyenin üzerine düşen görevi sivil halka yardım etmekti mualiflere silah yardımı yapmak değil resmi belgede bu bilgiler belirtilmez çünkü savaş sebebidir.

0|0
    0|0
  • Resmen savaş başlamadı daha teskere bile geçmedi hak hukuk çerçevesinde fazlasıyla cevap verildi sadece.Tabiki savaş çıkmasın sonuçta suriyeye girmemiz için ellerinden geleni yapıyorlar yoksa bu devirde yanlışlıkla top atılmaz böyle.Gireceksekte tek başımıza yardım almadan girip süpürüp çıkmalıyız.

0|0
    0|0
  • Ccahilmisn kardeşim sen suriyenin yaptığı sınır tehtidinden sonra karşılık vermek bizim hukuksal hakkımız ve hakkımızı kullnanırken savaş ilan edilmez savaşta sayılmaz.Ve başbakan bu kararı tek basına almaz once bi meslise teskere geçmesi lazım hemen svaş ilan ettin a...

0|0
    0|0
  • Başbakanlıktan savaş ilan edilmez. Resmen savaş ilan edilmedi. öğren de gel ltf.

0|0
    0|0
  • Savaşın çıkmasını istemiyorum.

0|0
    0|0
  • ŞAVAS CIKTI BEYLER BAYANLAR

0|0
    0|0
  • eyvahhh :DD

0|0
    1|0
Yükleniyor...