Spor yapan kızlar neden azınlıkta sizce?

Kızlarımız neden spor yapmıyor sizce mesela ben her gün koşmaya çıkarım ve çıktığım zamanlar insanlar tuhaf tuhaf bakarlar ülkemizin spor yapan kızlara bakış açıları çok tuhaf sanki kötü bir şey yapıyormuşuz gibi süzerek bakıyorlar

0|0
12|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• Erkekler de sporla pek ilgili değil.. Daha 20'li yaşlarda bile göbekli geziyorlar..

Ee tabi kızlar da ona denk..

1|0
    0|0
    • Evet o da acı gerçeklerden bir tanesi.. ve bu göbek olayını Türk kası diye süslemeye çalışanlarımız bile var :D

• Bir de kaslarımızı kıskanan ezikler, kız tavlamak için kendini o kadar yormaya ne gerek var falan diyorlar off kaslı olmak çok zor =/

• haydi kızlar spora diyelim erkek, kız fark etmez herkes spor yapması gerektiği kanaatindeyim... fakat bir türkiye gerçeği kızlarımızın spora ilgisi ne yazık ki daha az. herhangi bir kızımıza bunu söylediğimizde, of snna be slk şey cevabını duymak mümkündür.

1|0
    0|0
    • :)) yani bilmiyorum neden bu kadar yadırganıyor veya tembelleşiyorlar. Sporu ağırlıklı olarak elit kesimlerde daha çok görmek mümkün :)

• Doğru elit kesimler kendilerine bakmasını biliyorlar.
      Diğer kesim hop oturup hop yiyelim. Nede olsa abaza çok öylede sarkıyorlar.

• En önemlisi sağlık için

• haha sana helal ama kadınlarımız böyle üşengeç ve hamur işi tatlı sever enine büyümeyi seviyorlar hepsi değil tabi

1|0
    0|0
  • Bence erkek kadin farketmrz herkez yapmali

1|0
    0|0
  • Bizim kızlarda niye bu böyle bilmiyorum kendilerine bakmayı sevmiyolar benim salonda yabancı kızlar bir disiplinli çalışıyolar varya hayran kalıyorum

1|0
    0|0
    • Kesinlikle 9 ay fitness salonunda çalıştım kızlarımız hep aksatıyorlardı ama yabancı kızlar düzenli olarak sabahın 6'sında salonda yerini alıyorlardı tebrik etmemek elde değil

• Aynen ya ama sadece kızlarımıza laf etmemeli erkeklerde de bişe yok yapanlarda kızlara hava atıcam diye falan yapıyor çoğunlukla hani yaza 3 ay falan kalıyo ya spor salonuna yazılıp yaza hazırlananlar var onlarla işte fena dalga geçerim

• Erkeklerde kız tavlama peşinde oldukları için evet bu böyle. Spora başlayıp bırakmanın vücutta ne gibi deformelere sebep olacağını bilmediği için çoğu insan bu işe kalkışıyorlar sırf bir iki tane kız tavlayayım diye :)

• Spor bende yapıyorum ve spor yapmayan sevgili bile istemem bakanlarda öyle geri kalmıs kişilerdir

1|0
    0|0
  • Turkiyede spora ne gerek var, vajinan olması yeterli. Her şey ihtiyaçtan doğar. Ne zamanki erkekler daha geniş düşünür. Kizlarda o zaman spora yönelir

1|0
    0|0
  • makyaj yapmak onların için bakımlı olmaktır zaten. Ne gerek var yorulmaya.

1|0
    0|0
  • ciddiyi alınmıyor spor

1|0
    0|0
    • Spor yapan kıza kötü gözle bakılıyor bu bir gerçek spor yapıyorsa bu iyi ayak değildir aaa koşuyor erkekler bakıyor bu kesin kötü kadın :) gözüyle bakıyorlar çok yazık.. Yaşlanınca ah neden yapmadım diye kafalarına vururlar

• aynen öyle... haklısın tabular var bu konuda ön yargılar... ama gerçeklerde var bununla ilgili

• Sporun adrenalin sagladıgını biliyorsun dimi :D ve adrenalanin nelere sebep olcagını düşünn bi?

1|0
    0|0
  • Makyaj ve alışveriş yapmaktan zaman mi kalır. sdf

1|0
    0|0
  • spor yapan erkek de az

0|0
    0|0
  • hayatın koşuşturması ve rahatı bulunca oturup kalmak en önemli neden bence.

0|0
    0|0
  • saglam vucut hatlarina bakiyor olabilirlermi?

0|0
    0|0
  • Kızların spor yapması hoşuma gidiyor şahsen. Böyle arada bir geliyorlar salona, görüyorum.

0|0
    0|0
  • Bakılacak kadar bir tipinde yok halbu ki.

0|0
    0|0
  • erkeklerimiz kız olsunda çamurdan olsun dediği için kızlarımızda dötü göbeği salıyor :)

0|0
    0|0
  • spor bayandan nefret ederim

0|0
    0|0
  • çoğu zengin koca bulup götü göbeği salma peşinde, spor yapan o yüzden daha az.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Herkesin hayatina kimse karisamaz.

2|0
    0|0
  • Nerde kostuguna bagli olarak degisir. Sahilde kosuyosan normal karsilaniyor. Yuruyuse cikan, kosan cok. Sokakta kosuyosan ne acelen oldugunu merak edip bakiyor olabilirler.
    Spor anlayisimiz illa spor salonuna gitmek ya da yuruyus yapip eve donup borek corek yemek.

1|0
    0|0
  • Ben spor yapiyo diye bakan görmedim anca abazaligina bakarlar. Spor yapanlar az ama haklısın.

1|0
    0|0
  • Sadece yürüyüş ile mi sınırlısınız?
    Spor yapıyorum sağlık için. Ama millet olarak sporu Kilo/Zayıflık olarak adlandırıyorlar.

0|0
    0|0
  • Spor yapmak gerçekten çok istiyorum. Ama babam okuyorsun ne zaman spora zaman ayıracaksın, kendini yoracaksın dedi yaptırmadı.
    Spor salonları çok pahalı dedi bende daha ucuzunu buldum. Mesafe çok dedi o kadar yolu yürürsen canın çıkar dedi yine yaptırmadı :)
    Bari en azından koşayım dedim sahilde. Sarhoşlarla, sapıklarla birlikte koşarsın evet dedi. Ve yine izin vermedi :))

Yani... Ben çok istiyorum sağlıklı yaşamayı, spor yapmayı. Ama hep durduruluyorum. Yarın öbür gün çalışmaya başlayacağım ve işten vakit kalmayacak.
    Acaba bir gün, yapabilecek miyim gerçekten diye çok merak ediyorum.

0|0
    0|0
  • Şahsen Spor yapmayınca uzun bir süre.. kalbim ağrıyor sanki.. Kalp krizi geçirecekmişim gibi geliyor..

0|0
    0|0
  • Kadın dedigin fiziğine dikkat etmeli giyim, bakım vs. bunlarda önemli ama öncelikle fizik çok önemli. Spor herseyden önce sağlığımız için önemlidir. Haftada 4 gün spora giden sağlığına ve fiziğine dikkat eden bir bayan olarak söylüyorum ki, mutlaka dengeli beslenin ve spor yapın.

0|0
    0|0
  • Üniversitedeyken bisiklet suruyordum. kaza geçirdim. halı sahada futbol bile oynadım unvde., pinpon valeybol hentbol bilardo tenis basket ve aklıma gelmeyen hepsinle ilgilendim. hah judoya bile gittim. şimdi tek sporum seks ona bile halim kalmıyor bazen çalışmaktan

0|0
    0|0
  • Genelde hep erkekleri spor yaparken gordukleri icin bayanlara tuaf bakmalari normal

0|0
    0|0
  • Sen yine şanslısın! :D ben koşulacak alan bulamıyorum. Evde callanetics pilates felan yapıyorum bir şeyler😄 (annem okul var diye fitness a dahi göndermiyor) ama yaza söz verdiii😁😁😁

0|0
    0|0
  • Tembellikten

0|0
    0|0
  • Kültürümüzde fazla yaygın değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...