Aşık olduğunuz halde aldattınız mı?

Aşık olduğunuz birini aldattınız mı? Çıktığınız sevgidiğiniz kişileri sormuyorum gerçekten sırılsıklam aşıkken birini aldattınız mı ? Evetse neden ?

0|0
10|7

En İyi Erkek Görüşü

• evet aldattım,bazen nedensiz olur zafiyete uğrarsın karşına öyle biri çıkar ki elinden birşey gelmez

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Aşık olma gibi bir özelliğim yok , bünyem kaldırmıyor ... Aldatmak nedir bilmem .

0|0
    0|0
  • Hayır. O yüzden aşık olan insanın aldatabilceğine de inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle aldatmadım. aldatmamda.

0|0
    0|0
  • Hayır aldatmadim

0|0
    0|0
    • hayır aldatmadım aldatan sevmiyordur sevdiğini zannediyordur.

• Hayır aldatmadim bana göre değil öyle şeyler

0|0
    0|0
  • Ayrılmaya engel yokken neden aldatmak?

0|0
    0|0
  • kimseyi aldatmam...sevdiğimi ise asla.

0|0
    0|0
  • Aşık olduğum hariç hepsini aldattım.

0|0
    0|0
  • evet olabilir hayat uzun birden fazla insanla duyguları paylaşmak gerekir bazen ben yapmadım ama yapanları tanıyorum ve pişmanlık yok

0|0
    0|0
  • Aldattım. Sıkılmıştım zaten beğenmiyordum benimkini.Başkayıla konuşuyordum arakadaşça ama duygusaldı biraz.Onunla konuşurken heyecanlanıyordm.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• asla ve asla aldatmadım. hiç bir gün hiç bir dakika onun arkasından iş çevirmedim. böyle olduğum için kaybettim. çelişkili bi durum demi ama işte insanlar değişiyo

1|0
    0|0
  • aşık olduysa aldatmaz , çıktığı sadece hoşlandığı birini aldatmıştır(oda çok yanlış ) aldatan varsa ,

1|0
    0|0
  • Aldatmak gereksizdir. Ayrılmak ise yeri gelince en güzel ve yerinde harekettir. <3

1|0
    0|0
  • Hayır, aldatmadım.

0|0
    0|0
  • evet ... huyum batsın :(

0|0
    0|1
  • sinir olup aldattım.aşıktım ama çok sinir olmuştum bir bayanla beraber oldum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...