Kapat

Özgürlüğünüze düşkün müsünüz ?

Başka insanların özgürlüğüne saygılı olmak şartı ile

Kendi hayatınızı istediğiniz gibi yaşamak

Özgürlük

sizin düşünceleriniz

Özgürlüğünüze düşkün müsünüz ?

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Hayatta benim için en önemli şey özgürlüğüm.Özgürlüğüme aşırı düşkünüm...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 11

• Tabiki bunu herkes ister bu bizim yaratılışımızda vardır...

0|1
    0|0
  • Ya Allah'a kul olur hiçbir şeye baş eğmezsin,ya da herkese baş eğer hiç bir şeye değmezsin.

Cengiz Numanoğlu

0|1
    0|0
  • Hep derim özgürlük, insanın istediğini yapması değildir. İnsanların yaşamlarına müdehale etmeden kendi doğrularımı yaşarım ancak aslolan ruhun özgürlüğüdür. Ruhum özgürmü? işte ondan çok emin değilim.

0|1
    0|0
  • evet :)

0|1
    0|0
  • Özgür olsaydım tamamen,sınırlarım olmayacaktı ve o zaman sınırları zorladığım ve bunun heyecanını korkusunu yaşayacağım birşey olmazdı. Sınırlar belli olup onun üstüne çıkmak insana daha çekici gelir.

0|1
    0|0
  • çok düşkünüm :)

0|1
    0|0
  • Çook fazlaa düşkünümdür,

0|1
    0|0
  • duskunum ama değilim

0|1
    0|0
  • evt dün evden kaçtım akşam akşam...:))))

0|1
    0|0
  • Evet müziğimi sos ses açarım.komşularımın özgürlüğüne saygılı değilim

0|0
    0|0
  • freedom's just another word for nothing left to loose (Janis Joplin)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• belli kurallara bağlı olarak yaşıyorum.bu kurallar da hayatımı tamamen tekdüze hale getiriyor, istediğim her hangi bir şeyi kurallara bağlı olmak zorunda olduğum için yerine getiremiyorum..ama yine de özgür olduğumu düşünüyorum.

0|1
    0|0
  • Bohem bir hayata kadar ilerleyen özgürlüğümü seviyorum, kendilerinin hastasıyımdır.

0|1
    0|0
  • zihnimiz koşullanmışken istediğimizi yaşamak mı. neyi istiyoruz biz. neyi gördüysek, öğrendiysek, düşündüysek gibi şeylere bağlı olarak gelişen düşüncelerimiz var. zaten başa bir şey isteyemeyiz. neyi istemişsek onu isteyecek hale gelmiş zihnimiz. burada tam bir özgürlükten bahsedilebilir mi. bahsedemeyiz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...