İsm-i· Azam duasını okuyanlar var mı?

Bu duanın çok etkili ve geri çevrilmeyen dua olduğu söyleniyor, bu duanın hikmetinden yararlananlarınız varmı?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• evet bu duayı okuyup dilek dilersen gerçekleşir..bu en önemli duadır..şüphe bile duymadan istediğini allaha ilet..

0|1
    1|0
    • Hiç şüphesiz gerçekleşecektir ama benim merak ettiğim karşılıksız aşklarda en temiz duygular içinde bu duayı okuyabilirmiyiz

• Teşekkür ederim, bilgilendirmelerin için

• rica ederim.ben teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Lâ ilâhe illâ ente yâ hannân, yâ mennân, yâ bedias semâvâti vel ardı yâ zel celâli vel ikrâm.

0|1
    0|0
  • Salam kizlar ismi azam duasini deneyen varmi? ben azeriyem namaz da kiliyorum. ama tam olaraq bu duani bulamadim. bilgilerniz icin twk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah kesin bunu yapar bunu yapmaz diyebilir misin ? Mantıklı düşündüğümüzde bence illaki bu dua olsun veya başka bir şekilde dua olsun önemli olan şeyin niyet ve gerçekten içten söylenmesi ile belki kabul görür. Dikkatinizi çekerim burada yine kesin olur demiyorum. Siz okuyun allah katında inşallah kabul görür dualarınız. Hurafelerden gerçek dışı bilgilerden sakınmak için aklıma mukayet ol Ya Rabbim sen bizi doğru yoldan ayırma...

0|1
    0|0
  • fazla bilgim yoktu sen yazınca netten baktım, peygam efendimizin tavsiyesiymiş, Tüm dualarda ısrarcı olmak , sabretmek gerekir , Allah kabul eder inşaAllah dualarında istediğin her ne ise

0|1
    0|0
  • Geri çevrilmiyor olsa herkes bu duayı ister, istediği her şeye kavuşurdu. Aklın mantığın alıyor mu !

0|0
    0|0
    • Evet alıyor, ama her dua hemen kabul olmaz, ve senin gibi düşünenler içinde birşey yazıyordu duada, bazı kullar bu duanın kabul edilmediğini düşünürler, onlar bilmezlerki bu duanın geri çevrilmediğini böyle birşey yazıyordu

Yükleniyor...