Gece atıştırmak! Saat 02:05. Bir açlık hissi oluştu içinizde. Ne yerdiniz?

Çünkü acıktınız.. Buzdolabına yaklaşılır ve kapağı açılır.. Tabi şöyle 1 2 dakika bakılır.. ''Ne yesem?''

Ne yerdiniz?

Benim gibi ekmeğe salça sürüp üzerine yağlı beyaz peynir mi, yoksa diğer seçeneklerim olan Chokella, zeytin ezmesi, krem peynir, zeytin ekmek... vs mi yerdiniz?

Yoksa çorba ya da akşamdan kalan yemekten bir kaç lokma..

Ya da canınız ne çekerse erinmeyip onu mu yaparsınız?

Peki ne kadar sağlıklı bu yaptığımız..

(Buzdolabına yöneliyorum)

Güncellemeler:
Limonlu sütlü irmik tatlısı üzerine çikolata sosu..

Karıştırıyorum şuan :) ohhhh
Eee tatlıyı yaptım da, soğuma ve bekletme kısmını düşünmedim .. :S
link umarım görebilirsiniz :) Afiyet olsun..

0|0
15|18

En İyi Erkek Görüşü

• Gece atıştırmak kadar güzel birşey yoktur .. Sağlığım elverdiği sürecede yapıcam.. Sevdiğim dizinin yada filmin karşısında tıkınmak biraz zor olsada (Altyazılı izlerim genelde) anlatılmaz yaşanır bu zevk nitekim..Genelde tercihlerim sandvich varsa evde börek. Oha diyeceksiniz biliyorum ama tost makinasında yaptığım sucuk ekmek...

Son olarakta devamlı yaptığım bir şeydir tuz ve domates..Domatesin uc kısmına vampirvari bir diş geçirilir az tuz ile içindeki tüm kanı pardon suyu çekilir..Daha sonra afiyetle tuzlanarak yenir kalan cansız beden.. :))

Hele birde alkollüysem ne versen gidiyor anam.. :))

1|0
    0|0
    • Yani ne diyebilrim ki.. (domatese yöneliyorum)

• ya hemende en iyi cevap seçilmiş :) Cevap yazasım gelmedi :) ama az once sucuklu yumurta yaptım gece gece yaptım yedim oh :)

• alan dalan, bu saatte sucuk mucuk yener mi yaa :) dayanamadım seçtim en iyi yi yappıştırdım hoşuma giti naim , bi dahaki geceye seni beklicem :)

Domastos.. :) iyi güldüm ha

Erkekler Ne Diyor 17

• Gece yemeği aşırı zararlı ben bi yani 2 sene önce felan çok yerdim 3-5 kilo alınca bıraktım sonra tekrar verdim.Dombili olursun valla yeme :D

1|0
    0|0
    • Tatlıdan bişey olmaz :) dikkat ediyorum, yıllık iznim diy o da .. yoksa beni bu saatlerde bir daha göremessin.

• Birşey yemem ama 2 büyük bardak kola içebilirim. :))

1|0
    0|0
  • çay içerim yada çabuk çorba açlık hissine birebir =)

1|0
    0|0
  • bari meyve sebze falan yiyeydin. bu saatet tatlı şişko olursun valla :P

1|0
    0|0
  • ben genelde erinmeyip patates kızartırım veya ne bileyim zahmetli birşey yaparım zaten zahmetli olmazsa doğal olarak fazla iştah açıcı olmuyor.

salça sürme işine gelince hayatta ağzıma süremem.

1|0
    0|0
    • Ben de hayatta kalkıp da pat kızartmam.. insan mide zafiyeti geçirir :( midem hassas benim, sarma bile dokunuyo :(

• herşeyden yiyin ya :) yemek ıyı gelıyo ınsana bazen:D

• 5-10 kilo kadar kilo fazlam var ve bende yemiyorum bu aralar fazla şişmanlattığını bir sağlık sorunu olarak görürsek haklısınız.

• saat 02:11. dolabı açtım... bir baktım buz gibim mandalina şiveps (nasıl yazılıyo bu meret). aldım geldim. içiyorum.

1|0
    0|0
    • afferinn.. Yarın midem niye ağrıyoi kramp gibi bişey giriyoı ne giriyo bilmiyorum diye soro sorarsan.. en iyi seçilip burdan yazdığın yorum için laf sokmamak için kendimi tutucam..

• girerse sorarım yarın. seni haksız mı çıkarayım :d

• Peki :) umarım girmez

• ooo ekmek üstü salça ne güzel giderdi şimdi

1|0
    0|1
    • Beyaz peynir ve margarin de ekle ama :D

• ablam tuzlar bizde salçaları :F

o yüzden peynire gerek kalmıyor :D

ama margarinle de süper giderdi :F

yav sen nerden soktun şimdi bunu kafama :D

yemesem içime dert olacak :D

• 1 lokmacık ye hadi :)=

• Ekmek, chokella, krem peynir, zeytin. İçecek de varsa misler gibi.

2|0
    0|0
  • Patates cipsi, çokonat, çikolatalı gofret veya ekmek arası sarelle :p

1|0
    0|0
  • elma havuç vs. tercihimdir ama genelde makarna çeker camın niyese =)

1|0
    0|0
  • Meyva yerim.

Salça+yağlı beyaz peynir + ekmek bunlar tehlikeli. Hele gece saatlerinde.

1|0
    0|0
  • :) en yakın çorbacı da buluşalım anlaşıldı tamam :D:D:D:D

1|0
    0|0
  • ooo. bir tabak yollar mısın? canım çekti.

1|0
    0|0
  • ... Cola aldım.

1|0
    0|0
    • Bu satte kola içme :( miden ağrır üşütürsün, yarın da kramp girer..

• ... Teşekkür ederim küçük hanım :)

• Afiyet olsun :)

• Eskiden asla yemez spor yaptığım için zararlı olur derdim. En fazla salata yapar onu yerdim ama şimdi ekmek arası kaşarı kor yerim yanına da sade soda iyi gider.

0|0
    0|0
  • ben gidip gelip eti form yiyorum. ha ha :))

1|0
    0|1
  • bir tam ekmeğe 150 gram fıstık ezmesi sürüp yersen her gece mis gibi uyursun:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• az önce eti çay keyfi çikolata parçacıklı yedim kesmedi buzdolabını açtım üzüm, muz filan yedim..bunlar beni idare eder..sağlık açısından düşünmem ne buluyosam yerim valla :D gecenin 12sinde börek yapıp yediğimi bile hatırlarım acıktıysam üşenmek yoookkk :D

1|0
    0|0
  • çok açsam peynir zeytin ekmek:))

1|0
    0|0
  • Bencede en güzel yeme hissi gece ortaya çıkıyor. Gece yemek gibisi yok :) Bende önüme bol kremalı bir pasta aldım yiyorum :D

1|0
    0|1
  • Akşamları bir hamaratlık gelir bana üşenmem canım ne isterse yapar yerim :)))

Zararını da düşünemem hiç, yemek için yaşayanlardanım ben :)

1|0
    1|0
    • Ben de yemek yemeyi çok severim ama sağlıksız da olmaz be :)

• Sağlığımızı o kadar bozacak şey de değil yahu. Hatta yaşama sevinci yaratır gece yemek, mutlu eder, ömrü uzatır bence :)))

• Dont chevy be happy :)

• peynirli omlet gece evde atıştırmalık vazgeçemediğimdir..

1|0
    0|0
  • Selincik sana çok teşekkür ediyoruz hepimizin iştahını kabarttın :)))

1|0
    0|0
  • Salam ekmek -,- salçalı sosis gibi seyler.

1|0
    0|0
  • Brownie :)) Sprite, Nutella olabilir :) cook domates yerim :)

1|0
    0|0
  • Dondurmaaaaaa!Calippo ozellıklede :D

1|0
    0|0
  • tatlın çok hoş gözüküyor iştahımı açtı canım çekti böyle şeyler koyma bir daha :)

1|0
    0|0
  • Kıskandırıkcı seni :)

1|0
    0|0
    • Hadi gelin beraber yiyelim :)) Ailemle yaşamasaydım burdaki bütün bayanları toplardım evime walla :) bi gün sabahtan akşama kadar yer içerdik :)

• Pişman olursun bak demedi deme :) Hepsini yerim sonrada seni yerim.

• :D :D ye canın sağolsun arkdaşım..

• Gece yemeye çok alıştım canım ne isterse hiç üşenmeden onu yapar yerim

1|0
    0|0
  • Tursu yerim, tatlı yerim :) çikolata yerim. ekmek yerm :)

1|0
    0|0
    • Turşuya cesaret edemem de diğer hepsini yerim.. Bazen ekmeğin burnunu koparım sadece onu yerim :)

• Bi aralar Uğur Dündar ın haberlerini programlarını izlerdim.. Ondan bei yiyemiyorum :))

• hehe :) o denetimlerden sonra artık o kadar da kötü olmadığını düşünüyorum.

• Nutella yerim.

1|0
    0|0
  • sağlıklı değil. saat 8 den sonra yenen herşey kilo yapar. ama illa yiyeceksem zeytin yerim. canım tatlı istiyorsa da bal-reçel.

geceyarısı yeme takıntısı varsa, psikolojik bir sorun vardır altında. psikologa gitmenizi tavsiye ederim.

1|0
    0|0
    • Sadece yıllık izindeyim ve yatma kalkma saatlerim değişti :)

• kısa bir süre içinse sorun değil tabi. ama böyle alışkanlık haline gelmiş her gece dayanamayan insanlar var, onları kastettim ben. o tarz bir yeme sorunu çünkü psikolojik tatmin içeriyor.

• Evet evet eskidne yerdim ben de, lisenin bittiği dönemlerde üniversiteye hazırlanırken.. SAdece yemekten ibaretti hayat, sonra kendme geldim üni ye gidince :)

Yükleniyor...