Fenerbahçe'nin derbi öncesi ve sonrası açtığı pankartlar nasıldı sizce?

Derbi öncesi This is Kadıköy pankartı. Fenerbahçe Cumhuriyeti pankartı ve herkes haddini bilecek pankartı. Derbi sonrasında İşte böyle her sene böyle pankartı. En sonda bir mahsun mor menekşe şarkısı çok güzeldi. Sizce?

Güncellemeler:
Arkadaşlar kareografi bu m.fanatik.com.tr/.../fenerbahceli-taraftarlardan-koreografi-308524 biz bunu büyük maçlarda yapıyoruz. Derbideki karwografi değil karıştırmayın

0|0
5|11

En İyi Erkek Görüşü

• Fenerbahçeli olarak çok beğendim. Özellikle maç sonu gökselden acıyor acıyor acıyor her yolu denedim bitmiyor şarkısı çok manidardı :D

1|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Pankartlar dan çok seyirciye odaklı idim baskı kurmayı bildiler.

0|1
    0|1
    • Her soruya fenerbahçe evinde yenilmez dedin seni tebrik ediyorum

• Bence o derbiyede aynı yorumu yap yanılmazsın

• Kavgasız gürültüsüz adil bir maç olsun savaşsınlar ellerinden geleni yapsınlar yenilselerde bana fark etmez. İzlemekten keyif alayım uğraştılar ama nasip degilmis diyeyim yaygara koparmam bazıları gibi saldırmamda :)

• Çok komikti birde buna bak
    encrypted-tbn2.gstatic.com/images

0|3
    2|1
  • pankart umrumda değil bir bez parçasıyla sowdan ibaret değil koyduk ya pardon yendik ya burdaki bazılarını susturduk ya o yeter bize :) (bazıları susmammış ama )

1|0
    0|0
    • Susmuyorlar malesef hakemde onlardandı yenemediler ama yine susmuyorlar

• hakemle bile bizi yenemediler feneri kadıköyde yenecez diyen bir kaç üye sayısı fazla kim olduklarını biliyorum şimdi kıvırıyor koreografimize laf atmaya çalışıyorlar acılarını bastırma çabaları

• bir Çarşı değil sonuçta

0|1
    0|0
  • Kareografi bile parayla :D bence para para para çalmalıydı :D

0|0
    2|1
    • Kareografi derken. Kareografi yapmadık bu maçta. En son uefa maçında yapmıştık oda süperdi

• Bu neydi resim bastırıp gelmişsiniz :D düşmedi en azından buda bişey :D

Erkekler Ne Diyor 10

• Sen şimdi attıklarına kareografimi diyorsun? Senin güncellemede gösterdiğinde kareografi değil. Kareografi denilen şey 3 boyutlu olur bir kere.2 sene önce süper final deki trabzon maçında kareografi yapalım dediniz kareografi açıldığı gibi yere indi insanlar yaralandı:) Sizin yaptığınız en iyi şey stadda çekirdek çitlatmak siz onu yapmaya devam edin

0|1
    0|0
    • güncellemedeki hem üç boyutlu hem hareketli. Video olarak izlersen uçağın hareketini görürsün. Ayrıca çekirdek çitleme sesinden dolayımı Hamzaoğlu oyuncularım sesten beni duymadı dedi. Bu arada sizin dünya yıldızı neredeydi ben en son diego bakkala gönderirken gördüm

• Bizim dünya yıldızının peşine sizin İsmail 2 adam koymuş artık nasıl korku varsa tabi geçmişte kötü anıları var ayrıca maçta diegonun pazara gönderdiği pozisyon falan yoktu zaten 2. Yarida oyundan çıktı
      Ayrıca linke tekrar baktım 3 boyut yok

• İstedikleri kadar pankart açsınlar ben bu sene 4 yıldızlı kıyafetimi alacağım ;)
    @_BomBom_ doğru değil mi? :)

1|0
    1|1
  • Özentiler. Taraftar ruhu yok, anca şöyle yaparız böyle yaparız. Biz en iyisiyiz gibisinden mahalle kekoları gibi konuşuyorlar.

1|0
    0|0
    • Taraftar ruhu yok derken

• Abi orada bir spor kulübünü desteklediklerini unutuyorlar. Sanki horoz dövüştürüyorlarmış gibi davranıyorlar.

• Kareografimi?:)) bir isi bilmiyosan yapmicaksin bak carsiya hic ugrasiyomu gfb elinin hamuruyla ua ile asik atmaya calisiyo bole komik duruma dusersiniz herkes dalga gecer bezi afis gibi asmislar sozde kareografi :))

0|0
    0|0
  • berbat yine işin kolayına kaçmışlar

1|0
    0|1
  • Kareografi ultraslanın işidir siz pankart açarsınız biz 3 boyutlu yaparız.) dün 3-4 pozisyonumuz gol olsa elimizden kurtulamazdınız ama işte ah ki ne ah

0|0
    0|0
  • Ben bir beşiktaşlı olarak buna kareografi demem ama güzel pankartti

0|0
    0|0
  • Böyle Diyecektin herhalde
    http://i.hizliresim.com/rgX2oM.jpg

0|0
    1|0
  • Ilkokul gunlerimi hatirladim

0|0
    0|0
  • Emek harcanmadan caba gosterilneden saatlerini harcamadan yapilmis seye kareografi denmez o resmen branda. ve sirket yapti... Ilkinde ua nin bikac yildir yaptigi gondermelerden esinlenilms stat figuru falan . Cumhuriyet icinde cumhuriyet kurmak sizin pkk ile mantiginiz ayni oldugu demektir... Aglama sloganindan buyuk gonderme yok kadikoyde cimbom anani s... Sampiyonluk kupasi g... Girince aglama fener aglama ;) her sey unutulur hatiralar kalir 2012 mayis sahanda kaldirdigim kupayi hatirlatir :))

0|0
    0|0
    • Kareografi kelimene cevabım güncellemede

• Bunu sizin kareografi nedir bilmeyen taraftarina anlar branda resmn actigin pankart bile degil. pankartta bile el emegi olur bunda buram buram para kokuyo. He el emegi pankarti acmayi bilmiyosnz oda car hani ters actiginiz gunler. Iyi bari bu kopup dusmedi bir cocugu hastanelik etmedi :) tutun kollarimdan duserim simdi kareografisndeki gibi sastik kaldik :) demekki profesyonel sirket yapinca anca beceriyonuz

Yükleniyor...