Burak Yılmazın aşırttığı top cidden ipten mi sekti?

https://www.youtube.com/watch?v=tG1w6qTaRUo

Kale arkası görüntüsü gerçekten çok ilginç, siz ne düşünüyorsunuz? :) Beşiktaşlıyım bu arada

Güncellemeler:

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• şükrü saraçoğlu büyülü orda ruhlar var perili stad hatta gökhan gönül hamitin içinden geçerken gördüm şok oldum

2|1
    0|1
    • gökhanın kısa mesafeler için ışınlanması var canım oradan göz ynaılması oldu asfasda

• beşiktaşı da galatasarayı da aynı, eğer şampiyonluk yarışında falan böyle onlara rakip değilsen "biz kardeşiz, şöyle böyle..." bir derbi kaybederler "hakem şike, ip var bilmem ne.." gslilerin hangisine sorsan emreye çıkmayan karttan bahsediyorlar şaka gibi cüneyt çakır zaten resmen elinden geleni yaptı kazanamayalım diye

En İyi Erkek Görüşü

• Işık kırılması kameraya yansımış olay bu

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Büyü bunlar hep büyü

0|1
    0|0
  • Sanki biz o kaleye geçmedik :D Ahmet Çakar bunamış ne dediğini bilmiyor ayrıca kale arkalarında pankart açıldı ip tel olması normal değilmi

0|1
    0|0
  • o ip orada 16-17 senedir vardı diyerek noktayı koyuyorum :))

1|1
    0|0
    • ahaha çakaallll :)

• ruhlar var o stadta bütün ölmüş fenerbahçeliler orda :)
      ip vardı diyorlar ya bari daha inandırıcı bişeyler bulsalardı maçın tekrarını istiyorlarmış bir de :)

• Sanmıyorum şans işte

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Evwt o ipi burak aşırtma atarsa çarpıp seksin diye gerdik. Şaka bir yana o kamerada algı hatası oluşuyor yandan çekimde sekmediği net gözüküyor

0|1
    0|1
  • var orda bir tuhaflık

0|1
    0|0
Yükleniyor...