Başınızı yastığa koyduğunuz anda ne durumdasınız?

Hemen uyuyanlardan mısınız yoksa günün kısa özeti mi geçiyor aklınızdan daha da iyisi gündüz aklınıza gelmeyenler gecenin sessizliğiyle kendini hissettiriyor mu ?

0|0
36|18

En İyi Kız Görüşü

• uyumak istedigimde bin bir seyler aklima gelir, gerekli veya gereksiz.. beynim susmak bilmiyor valla :D

1|3
    0|6

Kızlar Ne Diyor 35

• Sabah kalktigimda uyanamiyorum ve „Ulan aksam erkenden uyicam“ diyorum.

Erkenden yataga girsemde hep ayni sey.. Düzen lazim valla..

Velhasil bütün gün yasadiklarimi düsünmeden uyumak ne àlà. Aklima hersey geliyor valla keske yastiga kafami koyup ta direkt uyuyabilsem..

1|2
    0|0
  • Hayal kurarken uykuya dalanlardanım :)

1|3
    1|0
  • Günün özetini istiyorum bende rejiden,daha sonra hep "Neden herşeyi bukadar takıyorum,umursayamıyorum?" diye kendime söverken uyuyaklıyorum.

0|1
    0|0
  • yorgunsam 2.5 dk bilemedim 4 dakikada uyurum ama bugunki gibi iyisem sadece günü değil birsürü şeyler düşünür özetlerim işte öyle

0|1
    0|0
  • Günün özeti geçse yine iyi, hayatın özeti geçiyor nerdeyse.

1 saatten önce uyuyamam normal durumların dışında ( hastayken, gezi vs dönüşü yoğun bir yorgunluk söz konusu olduğunda vb. ).

0|1
    0|0
  • maksimum 15 saniye sonra uyurum

0|1
    0|0
  • Hayal kurarım yada düşünürüm. Hemen uyuyamam.

1|1
    1|0
  • Dünden beri olası savaşı düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • asla kafamı koyup uyuduğumu hatırlamam. 10-15 dk döner dururum

0|2
    0|0
  • Ben Genelde Hayaller Kurarak Uyurum :D

0|2
    0|0
  • çok yorgunsam uyumam yarım saati buluyor ama değilsem en az 1 saat

0|1
    0|0
  • kafami yastiga koydugum anda uyuyamayanlardanm...

düsün düsün 1-2 saati buluyor uyumam :))) Hic aklima gelmeyen seyleri düsünüyorum.. Delirecem bi günnn

0|1
    0|0
  • Yorgunsam hemen uyurum, değilsem düşünürüm düşünürken uykuya dalarım.

0|3
    1|0
  • en az bi yarım saat düşünceler benı uyutmuyor vıcdanım rahat mı yanlıs bısı yaptım mı hep dsnrm.

0|3
    1|0
  • gündüzün karmaşıklığında hatırlamadıklarım gecenin sessizliğinden istifade ansızın ortaya çıkıyorlar ve bu beni uyutmuyor.

0|1
    1|0
  • Ben hemen uyurum

0|2
    1|6
  • Uff sacma sapan seyler geliyo aklima . Nerden nasil geliyo anlaniyorrm :)

0|1
    0|0
  • sabah oluverır

1|1
    0|0
  • 2 saat yatakta dönmeden uyuyamamam çok yorgun değilsem tabi.

0|2
    0|0
  • asla uyuyamam.. en başta günün özeti, daha sonrası geçmişte yaşadıklarım ve şimdiyi karşılaştırmam. bir saat yatağın için bi sağa bi sola döner dururum... sonrada rüyamda uyumadan önce düşündüklerimi görürüm...

0|2
    1|4
  • Uzun süredir hayal kurmadan uyuyorum şuan farkettim

1|1
    0|1
  • Genelde saçma sapan bi şarkı takılıyo aklıma, içimden söyleyip duruyorum ve sinir oluyorum..

0|2
    1|5
  • Aklımdan bir sürü şey geçer.Yattığım anda uyuyamam.

0|1
    0|0
  • hayal dünyasında kısa bir gezinti sonrası uyuyakalırım :)

0|1
    0|0
  • hemen uyurum

0|1
    0|0
  • Pc başında uyuyakalanlardanım.

0|2
    1|5
  • yastık ıle bütünleştiğim an uyurum cok nadırdır günün muhasebesını yapmam Muhasebeyı oldum olası sevmem gıcık bır ders sanırım o yuzden :)))

0|0
    0|0
  • herşey mümkün

0|1
    0|1
  • hemen uyuyorum..hiç bişey düşünmem.

0|1
    1|0
  • hayal kurmaya baslarim

0|1
    1|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 18

• Olumsuz şeyler gelebiliyor misal ulan şerefsize bak şöyle yaptı böyle yaptı gibi gün içinde çok takmadığım es geçtiğim şeyler sonra da stres yapıp uyuyamıyorum :)

0|1
    0|0
  • başımı yatığa koyduğum zaman amansız bir yolculuğa çıktığım oluyor. yaşamak isteyipte sadece düşlerimde saklı olan amaçlarım sadece düşlerimde sınırlı kalıyor. sürekli aynı şeyleri düşünüp bunu hayata döküp hayatımın bir parçası istemekle sadece sınırlı kalıyor. özetle düşler sadece düşümde saklı kalıyor

0|1
    0|0
  • Yastığa 5 kala pert :))

0|1
    0|0
  • uyudugumu bilmemem lazım yoksa uyuyamıyorum bu nedenle genelde son noktaya kadar dayanırım .. ama sonra bayılırım düşüncek vakit kalmaz

0|1
    0|0
  • hemen uyuyamıyorum malesef hatta hiç uyuyamıyorum

ille de saga sola dönecem

aklımdan düşünce eksik olmuyor ki

durum böyle olunca da acayip acayip rüyalar görüyorum

0|1
    0|0
  • Evet hemen uyuyamam, günün kısa bir özetini geçiririm. Ardından o kısa özet uzar ve yeni özetler başlar. Derken dönüp dururum yatakta.

0|1
    1|3
  • tek hatırladığım, battaniyeyi üzerime çektiğim.

0|2
    1|3
  • Hemen uyuyanlara gıcık oluyorum:) kendimede gıcık oluyorum çünki en az yarım saat günüm hakkında yada hayallerim olsa dediklerim olmasydı dediklerim vs. birsürü şeyi düşünmeden uyuyamıyorum:(

0|1
    0|3
  • uyurum hemen

0|1
    1|4
  • Bu aralar sadece ağlıyorum pişmanlıktan, birkaçsene önceye uyanabilme hayallerini kura kura da uyurum

0|0
    0|0
  • günün özetinden ziyade tüm yaşantımın özetini kafamda geçiririm ve milyonlarca soru işaretlerini çözmeye calısırım

0|0
    0|0
  • Gündüz aklıma gelmeyenler yatarken geliyor uykum kaçıyor sinirli oluyorum

0|1
    1|3
  • Kesinlikle hemen uyuyamam sürekli aklıma bişeyler gelir. hemen uyuyanlarada imrenmişimdir :D

0|1
    1|3
  • Elizabet

1|1
    2|9
  • Günün geniş özeti geliyor tamamen.Ve yapamadıklarım

0|0
    0|0
  • gelecek gün never yapacağımı düşünürüm hızlıca sonra dalarım uykuya

0|0
    0|0
  • günün muhasebesini yaparım önce hemen uyuyamam