Fanatiği olduğunuz takımın tişörtünü sevgiliniz giyip dışarda beraber dolaşmak size ne hissetirir ?

fanatıksınız.sevgılnıze fanatıgı oldugunuz takımın tshrtunu alıyorsunz.ertesı gun beraber dolasıyorsunuz.gıymesı sızı mutlu edermı?

Güncellemeler:
arkadaslar sorumu puanlarmısınız daha fazla yorum almak ıstıyorum meraklandım gelecek cevaplara tesekkrler hepınıze:)

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yalakalık.

0|0
    0|0
    • sen sevgılıne alıp gıy dıyorsun ama..

• misal'en :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 11

• ben 2 tane almıştım bendekinde ismim numara ise 19 yazıyordu diğerinde ise isimsiz numara 07 yazıyordu beraber gezecek sevgilim olmadığı için ne isim vardı ne giyecek biri :(

saklıyorum hala :(

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • İkimiz de aynı takımın fanatikleriyiz,her hafta maçı beraber izliyoruz ki bu vesileyle tanıştık zaten.

Maç günü sokağa çıkıp kendi taraftarınla,arkadaşlarınla ve de sevgilinle bu coşkuyu yaşamanın verdiği hazzı başka ne verebilir ki...

0|0
    0|0
  • Çok mutlu eder

0|0
    0|0
  • bu zamana kadar hiç giydirmedim aklından da geçti ama mutlu edeceğini düşünmedim

0|0
    0|0
    • erkek arkadasmn teklf etmesı benı cok mutlu ettı mesela..

• bu zamana kadar hiç TSli bi sevgilim olmadığı için tek etmedim nedense :)

• 4 böbrek olurum...

0|0
    0|0
  • Sorma gizli bacı hepde fenerli hatunlar bulur beni

0|0
    0|0
  • Mutlu etmez beni.

0|0
    0|0
  • giymezse zaten olay bitmiştir

0|0
    0|0
  • sevgilim spagetti kıvamında,çok mutluyuz.

0|0
    0|0
  • Oda hoşuma giderde.. Mesela ben Bursasporluyum kız arkadaşımın beşiktaş forması giyip " hadi beni biiiiiiip " demesi beni çok daha mutlu ve tahrik ederdi :D

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• eğer oda ts li ise giysin dolaşsın hoşuma gider. ama gs yada fb li ise sırf benim için ts forması giymesini samimi bulmam hoşumada gitmez..

0|0
    0|0
    • aynı takımın fanatıgı olanlar ıcın sormstm zaten:)

• ayni takim tuttugumuz icin sIkinti yok, her iki tarafda mutlu :D

0|0
    0|0
  • "Aaa,sende mi bu takımlıydıııın,ben seni Galatasaraylı sanıyoduumm." dememle formaları yakmak bir olur.

0|0
    0|0
  • amelelik

0|0
    0|0
Yükleniyor...