Biz yine arenadaki derbilerimizi kazanıyoruz bazı takımlar var hiç derbi kazanamıyorlar değil mi?

fenerbahçenin kadıköyde yenmesine sevinenler yahu siz kendi hailinize bakın bir zahmet 4 derbiyide kaybedip fenerin kadıköyüne sevinenler çok garipsiniz bizde buna güleriz işte

Güncellemeler:
gizli olduğumun farkında değildim özür dilerim açtım gizliliği

0|0
1|16

En İyi Erkek Görüşü

• Başkalarının galibiyetine sevinen beşiktaşlılar çok.
    Çünkü onların yapamadığını başka takım yapabiliyor anca.
    fbjk diye boşuna demiyoruz.

2|2
    0|1
    • işte beklediğim cevaptı fener çakınca üzülmüyorlar biz çakınca ağlıyorlar

• @Legendaryyy bunlar ortalık takımı kim parayı verirse satın alıyor

• o zaman Fbjk demiceksin işte

Erkekler Ne Diyor 15

• Biz sadece kadikoyde kazanamiyoruz diger hepsinde kazaniyoruz icerde disarda derbi kazanamayan takimlar var tabiki herkes kendine baksin biz feneri icerde yendik disarda yenildik hepsi bu.

1|0
    0|0
  • Biz sene sonunda sampiyon olacagimiza eminiz.. cimbom finalleri sever..

1|1
    0|0
    • aynen renktaşım sezon sonu biz şampiyon olunca aldıkları 3 puanın boş olduğunu anlayacaklar

• Senelerce bir cimbom galibiyeti onlara sampiyonluktan evla geldi.. dun gibi hatirlarim yalvarirlardi stadda cimbomu yenin kupa istemiyoruz diye.. biz onlarin fobisiyiz aslinda.. bunlar buyu falan yaptirdilar stadda seneler once telegolde cikmisti.. bunlara galibiyet icin her sey mubah...

• İstedikleri kadar sevinsinler ama şunu bilsinlerki lideri hiçbir zaman değiştiremeyekler

1|0
    0|0
  • Ya adamlar 16 senedir kazaniyor ve yine kazandilar bence sessizce kosenize cekilin de susun. Puanlar da averajlar da esit hala konusuyorsunuz. Derbi kazanmadan liderlige ortagiz dusun bir de derbileri kazanmis olsaydik haliniz ne olurdu? Evet Arena'da Trabzon'u cok guzel yendiniz. Kac kacti 3-0 mi? :) biz de onlari 3-0 yendik en formda zamanlariydi hem de :)

1|0
    0|0
    • şimdi de ts galibiyetine seviniyorlar allahım bu nasıl bir şeylik iyiki o takımlı değilim

• dört derbi kaybedip derken , ingiltere liğindenmi bahsediyon :)

1|0
    0|0
  • Iki hafta sonra onlarda gelecek :))

Bu arada istatistikler şöyle

Trabzon 20 Yıldır
    Galatasaray 16 Yıldır
    Beşiktaş 10 Yıldır
    Kadıköy'de kazanamıyor onlarında pek bir farkı yok :))

0|0
    0|0
  • devir hesap kitap devri, seviniriz sonuçta. biz derbi kaybederek buradayız, siz kazandınızda ne oldu. aradaki puan çokkkk mu açıldı :P

1|0
    0|0
  • 16 senedir yenemiyorsunuz adamları bizim ne kadikoyden nede alisamiyende bu rekorumuz var tebrikler 64l4t4s4y

1|0
    0|1
  • son 20 senede ali samiyen ve tt arenadaki maçlarda bile gs aman aman üstün değil 2-3 maç fazla kazanmıştır kendi sahasında yoksa fener ordada gsnin belalısı

1|0
    0|1
  • hayır gittiniz kadikoye kocaniz yine koydu gonderdk evinize biz Beşiktaş'lilarla ne alip veremediginiz var.. sizin ki ancak zügürt tesellisi baskada bir zikim degil akilli olun adam gibi konusun bu ülkede herkes biliyor şerefli serefsiz takimi..

1|0
    0|2
  • Hangi 4 derbiyi kaybetmişiz daha detaylı yazsana

1|0
    0|1
  • Chedjeu ve olcana kırmızı kart vermeyen Galatasaray'ın hakemini şiddetle kınıyorum

0|0
    1|1
    • Beşiktaş kadıköyde kaybedince neden mutlu olur sen anlam verebiliyor musun biz mutlu olmuyoruz da

• Senmiydin bom bom gizliydin az önce:)) Beşiktaş galatasarayla puanları eşitlediği için sevinmeleri doğal. Sezonun sondan bir önceki maç gs-bjk derbisi olacak hangisinin galip gelmesi bize yararsa onu desteklerim

• gizli olduğumu bilmiyordum ki

• Cimbomlu iste saçının telini kadikoye degismem

0|0
    0|0
  • ya he he :D

0|0
    0|0
  • Allahtan 6alatasaraylı Değiliz Ezeli Rezalet :))

1|1
    1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• katılıyorum görüşüne

1|0
    0|0
Yükleniyor...