Boyumu 5 cm uzatmam lazım?

Arkadaşlar benim şu anki boyum 1.68 (20 yaşındayım) tamam fena değil ama 1.73 olmak istiyorum 2 yıl sonra boy uzaması duruyor zaten sizce ne yapmalıyım, bana öneride bulunabilir misiniz?

0|0
5|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• bir bayanın boyu 18 yaşına kadar uzar erkekler bu 25 e kadar görülebiliyor türkiye de bayanların boy ortalaması 158-160 ortalamadan uzun sun işte daha ne istiyorsun ve ve erkeklerde de boy ortalaması 175 173 boyla koca bulamzsıın boşver

0|0
    0|0
  • 1.50 - 1.55 oyundakiler ozaman gitsin kafasınamı sıksın ya bir şükretmesini bilin napıcan anasını satim 1.68 iyi işte

0|1
    0|0
    • O konuda bir şey diyemem tabi de herkesin tercihi kendine diyorum benim sağlığım için bunu yapmalıyım

• Duşta parmaklarının üstüne bas ellerini yukarıya uzat. uzarsın

0|0
    0|0
  • Türkiye ortalamasında gayet uygun ,)

0|0
    0|0
  • Uzaya çık 2 sene boyunca yer çekimsiz ortamda daha çok uzar boyun

0|0
    0|0
  • Seni alttan üstten tutup çeksinler uzar.

0|0
    0|0
  • Türkiyede kadınlarda ortalama boy 1.60 filan galiba. Senin boyun gayet iyi daha neyin derdindesin? Çok ilginçsin. Bu arada erkeklerde 24-25 yaşına kadar uzama ihtimali var kızlarda zannetmiyorum.

0|0
    0|0
    • Bizde 22 de bitiyor diye biliyorum

• Polis, subay, gardiyan gibi mesleklere boyunuz yetiyorsa kafaya takılacak bir şey yok ;) Fazlası ne işe yarayacak onu anlamadım?

• Şimdi benim bazı sağlık sıkıntılarım var ondan dolayı çok kilo veremiyorum ideal kilom ve civarında olmazsam hormonal sıkıntılarım başlayacak ondan.

• Topuklu ayakkabiyla butunlesmelisin...

0|0
    0|0
  • Tabure koy

0|0
    0|0
  • 2 yil sonra duruyor ne, bunun kesin bir zamani mi var? :D

0|0
    0|0
  • nasıl uzatacan merak ettim ya eğer öyle birşey varsa banada söyle

0|0
    0|0
  • 19 undan sonra boy uzamaz (5cm uzamaz)

0|0
    0|0
  • Yüzme kursu veya voleybol a gidersen rahat uzarsın

0|0
    0|0
  • Gel bana uzatayım seni

0|1
    0|0
  • Uzar zamanla

0|0
    0|0
  • Kollarından bacaklarında tutup uzatsınlar :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...