Lider Takımın Lider Taraftarları Nerdesiniz Bu Sene 4 . Yıldıza Hazırmısınız?

Bu haftayıda lider kapattık renktaşlar artık zor deplasmanlarımızda kalmadı rakiplerimiz üste üste iki deplasmana gidecekken biz üst üste Arenada oynayacağız dün şansa bir gol yedik olsun yine en net pozisyonları biz bulduk. Artık bütün ipler bizim elimizde 4. Yıldızı takmaya hazirmisiniz?

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Biz her türlü şampiyonuz lig başında biz şampiyonuz diye konuşanlar sürünüyor şimdi. dünkü maçta bizim hakkımızdı çok güzel oynadık şansa bala attılar bir gol anca buna sevinsinler bunlar. 30 yıl kupa yüzü görmeyenler dırdır yapıyo. önce bir tarihe bakıp konuşsunlar o zaman diyolar ya 6 0 yendik falan bir bakın 7 0 da biz yendik hemde takımda adam eksikken şimdi yol alın tarihinizi bilinde konuşun !

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• şansa mı. ...17 yıl oldu sizin şansınız da hiç dönmez zaten. :)))

1|1
    0|3
    • 30 sene Türkiyeye kupası alamayan takımın taraftarina bak

• Bir seviyesiz daha iyi günler sayın soran sizin seviyenize inmem. .

• Hahahah kupayı geri vermişler hala gülüyorum ya hahha cahillik ne kadar kotu birsey

• Sonuna kadar 💓

0|0
    0|0
  • Evet çok istiyorum

0|0
    0|0
  • Hazırız rakiplere mendil de aldık

0|0
    0|0
  • Cinconlara bak hele böyle ego böyle çirkeflik böyle kendini beğenmişlik havalı görmedim havanız batsın ulan reziller pazar günü size kim KOYDU maçtan önce yenez diyenler büyük konuşanlar lideriz ayağına yatıyor acınızın hafifletmenin çaresi bu mu liderlik rezilsiniz küçük takımsınız fenerbahçenin her zaman gerisinde olacaksınız o iğrenç ve nefret edilen bir takımsınız ki eskileri hatırlatıp kendinzi tatmin ediyorsunuz siz cinconlu flam değilsiniz iyi gün taraftarısınız takımınız iyi gitse bütün takımın taraftarına saldırırsınız çirkeflil yaparsınız kötü gitse formalarınızı çıkarıp dolaba koyarsınız cinconluyum demeye utanırsınız deliklerinize saklanırsınız l*n iyi gün taraftarı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Cok haklisin biz kendimize bakmaliyiz su iki hafta cok onemli sonra fb bjk oynayacak biz iki macimizi kazanalim yeter.

0|0
    0|0
    • Bütün ipler bizde Şampiyonuz sen rahat ol

• Allahım şansa bir gol diyorsun ya deli ediyorsun kaç pozisyon bulduk ayrıca hakem müsfettesi Cüneyt Çakır ilk yarıda Hakan Baltayı 2. yarıda da olcan ı son adam dan kırmızı kartla atamadı atmadı sizi korudu sizi destekledi diego ribas a yapılan harekete penaltı vermedi daha neyin kafasıdbnasn 2. yarı Fenerbahçe tek kale oynadı çok övdüğünüz yıldızlarınız orta sahayı geçemedi

0|0
    0|0
    • Cüneyt ibnesini hiç bana anlatma adam pozisyonu devam ettiriyor top 2 dk ayakta geziyor sonra too dışarı çıkıyor önceki pozisyon için faul çalıyor i*ne hakem. İsmail korkagi Sneijder in başına 2 adam dikmiş goku attıktan sonra nedense bütün futbolcularinizin ayağına kramp girdi

• Senin matematik hocanı zükeyim 4 puan ondeydınız kazanınca +1 mi veriyorlar size 8 diyorsun hadi bir git allah aşkına ya hakemler olmasaydı diyor ya hala l*n Olcan hakan atılmalıydı atılmadı diyoruz sen hakemler diyorsun

• Bende senin aklını. Ben genel konuştum diger maçlarda sizin lehinize bir sürü hakem hatası oldu eğer hakem yardimlari olmasa 8 puan ondeydik

• Dün Selçuk Yasin Burak bunlar gol olmalıydı çok basit gol yedik yinede iyiydik inanıyorum ben aslanlara inşallah moraller bozulmaz

1|0
    0|0
    • Hoca yanlış kadro çıkarmış Brumayla emre oynasa böyle olmazdı bu korkak ismail kartal Sneijder in yanına iki oyuncu dikmis korkak herif

• evet bruma ve emre olmalıydı

• Insaallah takacagiz SAMPIYON CIMBOM yazdiracagiz

1|0
    0|0
  • Gs bu ligde ikinci bile o la maaaz

1|0
    0|0
  • Allah yar yardımcımız olsun hadi ins

0|0
    0|0
  • Daraciginda bile olsak fb. . .

0|0