Spor salonuna gitmeden evde basen bölgesini nasil eritiriz?

Spor salonuna gitmeden evde kilo vermek istiyorum. Yardımcı olabilir misiniz beslenme ve spor için

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Kardio bisikleti alacaksin, evde sureceksin iste , en iyisi valla, disarida vakit geçirmeden direk duşa gidersin evinde, daha iyisi mi var.

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltı oncesı koş. Sık ve sağlıklı öğünler ye. Az olsun ama bişiler olur. Squat yapmadan zor ama o işler ya

0|0
    0|0
  • koşarak

0|0
    0|0
  • her şey yemekte bitiyor ben 96 kiloyu bulunca kendimce diyete degilde az yemeye başladım zaten geç kalkıyorum bir sıkı kahvaltı ögleden sonra meyve 17-00 gibi sadece sut cornflex ve yuruyuş bol bol bir haftada 3 kg verdim ekmegi az ye çavdar mesela

0|0
    0|0
    • Ama bilincsiz yapılan kilo kayiplari yağdan degil kastan kilo vermeni sağlar. Buda iyi bir şey degil

• ben yagları erittim inan aynı zamanda siporumuda yapıyorum

• Evde çalışmak zor. Dışarda her gün düzenli koşuyla ve spora başlayıp kardiyo yapman gerekir.

0|0
    0|0
  • En basitinden asansor yerine merdivenleri kullabilirsin

0|0
    0|0
  • Yere uzan sag ve so tara uzan ve bacaklarini ac kabat yani makas sekli yap

0|0
    0|0
  • Hayaller hayaller hayaller :)

0|0
    0|0
  • diyet lazım sporsuz da olmaz evde de olsa bişeyler yapmak lazım

0|0
    0|0
  • basen en zor eriyen bölgedir bol bol yürüyüş yapmalısın ip atlayabilirsin ayrıca

0|0
    0|0
  • Diet yap

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Basen bölgesi cardıo istiyor. Evde zor.

0|0
    0|0
  • Bölgesel yapacağın calısmalar o bölgenin genişlemesi icin hatrı sayılı ağırlıklara girilerek yapılır, basen ya da göbek farketmez dünyada kimse tek bir yerinden kilo alıp vermez, bu eşit dağılmıştır, armut vücut yapısına sahip olsan da. Basenini ya da göbeğini herhangi bir sorunlu bölgeni eritmen için kardiyo antremanları yapman gerekir, ki spor salonu en iyisi olur

0|0
    0|0
  • İp atla eliptik bisiklet kullan

0|0
    1|0
Yükleniyor...