Fitness ile Body building arasındaki fark nedir?

Evet arkadaşlar bir fitness antrenörü olarak size fitness ve vücut geliştirme arasındaki farkı soruyorum.

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış bilmiyorsam fitness daha define bir vücudu ve yüksek kondisyonu hedeflerken body building sürekli olarak kas geliştirmeyi büyümeyi büyümeyi ve sürekli büyümeyi hedefliyor

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• Merhaba arasındaki fark body buiIdirciIer daha çok hacim büyüme yarısma gibi seyIere yöneIiyor ama bir fitness cı örn: Zyzz Jeff seid daha çok estetik bir vücut heykeI gibi bende bir fitnesscıyım ve idoIüm Zyzz huzur içinde yat brah :(

1|0
    0|0
    • fitness kardıyo agırlıklı, bodbuıldıng ıse hacım kazanma guc gösterme... antremanları hardcore sevıye sakatlanma durumu fazla ve beslenme herzaman ön planda, fakat fıtnesta ıse beslenmenın cokta kulfetı yoktur sureklı tok tutucu lıflı yıyeceklerle antreman cıkartılır. genelde zayıf olup parcalı bı yapıya sahıptırler vucuttakı cızgıler daha belırgındır buda sureklı kardıyo agırlıklı antreman yaptıklarındandır v yag oranı bodybuıldıng yapanlara göre kat kat daha dusuktur %10 un altına ınebılırler. daha saglıklıdır. ınsanı daha dınamık yapar. bodybuıldng ıse sıddete bıle maruz bıraktırır ınsanı ayrıca uzun bı sure ıtınalı baktıysan kendıne ufak bı hacım kaybet psıkoljın bozulur bunalıma sokar ve cok masraflı bı spordur kımılerı buna spor bıle demez... ayrıca asırı gelıstırılen bı vucuda da pekde hos bakmazlar... tercıhım ıkısının arasını bulmak.

• Hayatımda 1 defa cardio yaptım boy 184 kg 82 estetiğe önem veriyorum

• çok salak bir soru bir fitness öğretmeni böyle sorumu sorar

0|0
    0|0
    • Insanlar bilgilensin diye soruyorum. Ayrıca terbiyeli konuşun.

• benim yağ oranım 7. fitness da yapmıyorum :) süslü kelimeler kullanmanın manası yok bence. hacim kazanmak demek ne demek. şişman insanlar daha hacimli ona bakarsan :) bildiğin kas yapıyorsun işte. bir de kardiyo lafı çıktı ortaya. fitness denen şey bildiğin formda kalacak hafif sporlar yapıyorsun vucudu sıkılaştırıyorsun işte.

• Peki siz bildiğinizi okuyun ne diyim. Polemiğe giremicem sizinle ben gereken açıklamayı yazdım. Anlayıp anlamamak size kalmış.

• çok fark yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fitness yüksek kondisyon sağlamak için kardiyo ağırlıklı body şişme daha çok şişme daha çok şişme en sonunda da budaklı ağaca kuş konmuş edasıyla ufacık kafayla ortalıkta gezme idi galiba :/

1|0
    0|0
  • hadi bakalım ateistler bunu da açıklasın :DD

0|0
    0|0
  • Body kas geliştiriir diğeri zayıflatır daha geniş alanı var

0|0
    1|0
Yükleniyor...