Derbi hakkında neler düşünüyorsunuz? Şampiyon kim olur sizce?

Tarafsız, hakaretsiz ve güzel yorumlar yazalım lütfen. Maçı izledim, gayet güzel maçtı iki tarafta çok iyi fırsatlar yakaladı rahat 4-5 gol olabilecek bir maçtı iki tarafta karşılıklı gol atabilirdi. Volkan özellikle 3-4 kritik kurtarış yaptı maçın adamı bence. Kavgasız ve güzel bir maç oldu iki tarafıda tebrik ediyorum. Birde not düşmek istiyorum Emenike kaleci ile karşı karşıya kalacakken arkadan temas yapıldı sarı kart gösterildi ama o pozisyon normalde kırmızı karttır. Çünkü futbol kurallarında olan bir şey bu önü boş ve gole giden oyuncuya foul yapılırsa direk kırmızı karttır.
Şampiyon Fenerbahçe olur bence. Beşiktaş da iyi oynuyor ama Uefa Avrupa Liginde mücadele ediyor yorgunluk belirtileri vs. kayıplar yaşayacaktır elbet. Örnek Liverpool maçından sonra ki maça bakabilirsiniz. Yorgunluk belirtileri yani.

0|0
5|13

En İyi Kız Görüşü

• gelenek bozulmadı

3|1
    0|2

Erkekler Ne Diyor 13

• Fenerin şansı büyük ama ısmail kartallar zor gibi duruyor benim düşüncem Beşiktaş olamıyorsa isterse lig düşsün umrumda degil

2|1
    0|2
  • Futbol anlayan bayana bayılıyorum ya..
    tebrik ediyorm seni yorumların için hepsinde haklısın.. Galatasaraylıyım ama pozisyon kırmızıydı tek üzüldüğüm nokta cok kötü bir gol yedik yani oakdar net pozisyon atılmadı cok basit bir gol yedik bence

1|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Bence defansınızda sorun var bide Muslera o şutu kurtarır diye tahmin etmiştim. Sow'un şutunu çok güzel kurtarmıştı o golü nasıl yedi şaşırdım. Bide defansınız bence çok sorunlu Şampiyonlar Liginde de buna dikkat ettim defansınız bence kötü. Çok boşluklar veriyor özellikle Kuyt defalarca bomboş kaldı. Tutan biri olmasını beklerdim şahsen. Golde zaten Kuyt'ın boş kalmasından geldi.

• Kesinlikle stoper sorunumuz cok aşırı fazla fener üstün oynadı ve kazandı tabiki..
      Cidden defans olarak berbatıız sakat cok cok transfer lazımm

• Sampiyon Besiktasss:) bisey olmaz bizee:)

2|2
    0|3
  • haklısn bayan.. snle ps de Fıfa turnuvası yapalım mı zktr et derbıyı sıkı rakıp arıyor kendıme.))

1|0
    0|1
    • Ya ben fifayı beceremiyorum tam :) Bugün oynadım aslında fifa 14 ama pek beceremedim :( Fiorentina almıştım Bilbao ya 1-0 yenildim :( Sonra ki maçı 1-0 aldım :) Pes bana daha kolay geliyor ama Fifa daha gerçekçi ilk defa oynadım bu öğlen.

• Pes oynuyorum ben genelde Fifa ilk kez oynadım bugün ama zor geldi bana golü de boşluk yakaladım kaleci ile karşı karşıya kalınca sağ kanattan Cuadrado ile öyle atabildim :)

• pes sevmem.. Fıfa favorm 99 dan berı.)

• Ya beisktas ya da fenerbahce sampiyon bu sene

2|2
    0|2
  • Selcuk burak ve illede yasinin pozizyonu gol olmaliydi atamayana atarlar biz onumuze bakmaliyiz iki macimizi kazanip fb bjk beklemeliyiz.

0|0
    0|0
  • çok güzel özetlemişsin.. katılıyorum bu sene şampiyon Fenerbahçe olur..

1|1
    0|1
  • hak eden kazandı diyorum

0|1
    0|0
  • Tabikide Fenerbahçe

0|1
    0|1
  • Tabiki Beşiktaş diyelim☺

0|0
    0|1
  • emenikeyi yapılan müdahale direk gole gitme değerlendirmedi galiba hakem hemde çok sert bir müdahale de dğildi. şampiyon son 4 haftadan önce belli olmaz

0|0
    0|1
  • Hakan Balta sakatlandığı için fener aldı maçı. Şampiyon yine Galatasaray.

0|0
    0|1
  • bir gs li olarak feneri ne kadar sevmesemde bu maçı sonuna kadar hakettiler bizim takım hiç bu kadar ezilmemişti kadıköyde. tebrik ediyorum fblileri. ama şampiyonluk şu an lidelikte olan bizim olucak nedeni ise fenerin deplasmandaki zorlu avrupa maçları ve 1 hafta sonra olan bjk maçı. bizim bjk maçı arenada kazanmamız garanti gibi birşey. bence lig gs nin şampiyonluğu bjknin 2. liği fbnin 3. lüğü ile sonuçlanır

1|0
    0|1
    • ve birde o maçın en ilginç olayı o burağın aşırtma şutunun kale arkası kamerasında havada sanki sekiyor gibi bir hareketnin olması

• dostum o pozısyon buragın sutu aydınlandı kamera acısından kamera pkselınden dolayı oyle gozukmus sadece arka kamerada oyle pılot kamerada dıger kameralarda anormal bı durum gozlenmıyor son nokta koyuldu yanı :)

• :) oda aydinlandi iyi bari

Kızlar Ne Diyor 4

• gs defansında sıkıntılar cok bariz chedjou gününde idi ki her pozisyonda ismini duyduk hiç boş durmadı. Günahım kadar sevmesemde volkan çok iyiydi refleksleri, çabucak toparlanıp seken topa müdahaleleri hele o ilk dakikalardaki kurtarışı hayran bıraktı. Karta katılıyorum. gs resmen farktan kurtuldu.

Beşiktaşlıyım tabiki Beşiktaş şampiyon olsun isterim.

0|0
    0|0
  • Ben Beşiktaşlıyım tabi ki gönlüm Beşiktaş'ın şampiyon olmasından yana :)
    Maçı ben de izledim sevgilim Fenerbahçeli olmasından dolayı. Iki Takım'ı da tutmadığım için objektif yorum yapıyorum. Galatasaray ilk Başlarda gayet iyi başladı dedim sanırım maçı alırlar
    Fakat sonra duruldu nerdeyse top alamadı 2. Yarı sadece Fenerbahçe atakları izledik neredeyse.
    Güzel maç oldu ama bir Derbide daha çok gol olmasını beklerdim tabi ki
    Şampiyonluğa gelince bence biraz erken ama gerçekten hakeden olsun.

0|0
    0|0
  • Hak eden kazandi... Adana Demirspor :D

0|0
    0|0
  • Lider GS şampiyon olur

0|0
    1|1
Yükleniyor...