Peki ya tutarsa?

Geçen hafta tarih sınavım vardı.

Toplamda 10 soru vardı,ben ders calışmamıştım ve açıkçası hiiiç bir şey hakkında bir fikrim yoktu. Neyse ben sallayabildiğim kadar salladım,hatta sınavın son 10dksında sallamaya başladım.

Ben yurtıdışında yaşıyorum ve burda ki en yüksek not 6.6 alabileceğim aklımın ucundan geçmediği için bugün moral 0 sınıfa girdim ve oturdum. Dua ediyodum en azından bir 3 ya da bir 4 olması için. Şansında böylesi,salladığım cevaplar tutmuş.10 soru vardı 9 tanesini doğru sallamışım. Bu sınav çok önemliydi, ve bu notu alabilen sadece 3 kişi vardı.

* Sorum şu '' ya tutarsa '' diye ölümüne sallayıp sınavdan yüksek not alanınız var mı? :D

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Test sınavında sallayıp da çok yüksek not aldığımı hiç hatırlamıyorum. Ama üniversitede hocalarımız yazılı sınav yapar ve genelde 2-3 soru sorardı.

Cevabını bilmesem de akşam çalıştığım şeyleri harmanlayıp uzun uzun yazardım. Destan gibi yazdığım o yazıda aslında soruya ait hiçbir cevap olmazdı. Buna rağmen çok iyi notlar aldığım oldu.

0|0
    0|0
  • ya bu okullar yeni açılmadı mı hemen sınavlara mı başladınız. bu hızla giderseni kasım ın ortalarında ilk dönemi şubat gibi de allah izin verirse sezonu komple bitirirsiniz siz :)

0|0
    0|0
  • Buna başka bir tabir ile, "Sayısal oynadım" derler. Genelde tuttaramazlar gerçek sayısaldaki gibi :))

0|0
    0|0
  • evet ben edebiyat sınavına çalışmamıştım. adam lys sorularını dayamıştı önümüze ve sallayıp çıktım. Tm'ci arkadaşlardan daha yüksek almıştım 50 soruda 10 yanlış :)

0|0
    0|0
  • Bence tutmaz.

0|0
    0|0
  • bizim sınavlarda hoca 15 dakıka sonra dışarı çıkıyor

0|0
    0|0
  • 2 defa açıköğretim kazandım sene biri 4 biride 2 yıllık.ikisindede 0 bilgi ile girmiştim.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• her hocada ve derste tutmaz. hoca bu tarzını fark ederse bir dahaki sınavda da tutmaz :)

buna sermayeden yemek denir. sürekli oku, ders çalış, kendini geliştir. 'bu' yaptığın sana hiçbir şey kazandırmaz.

ben de bunu birkaç kez yaptım, okulun en inatçı, yaşlı, zor hocasından, en zor derste ilk sene 3 kişiyle daha falan AA aldım. diğerleri kaldı. ama adamla yakınlaştıkça benim akademik bilgimin müthiş yaratıcılık ve genel kültür olduğunu anladıkça derslerinden aldığım not da zorlanmaya başladı. 'literally' okumak ve araştırmak, insanın ayağını yere sağlam bastırıyor. ve emin ol şu an öğrendiklerini bir daha öğrenemeyeceksin.

ben BA ile kapattım bu hocayı :) sana da bir an önce ayılıp, ders çalışmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • Yok hiç sallamam inekim inek.ehe

0|0
    0|0
  • Ah ah nerde :D hep o sallamalar yüzünden denemelerde falan netlerim düşerdi :D Şasnlıymışsın :D

0|0
    0|0
  • tutmaz o tutmaz

0|0
    0|0
  • Üniversite sınavlarında 4-5 tane sallamıştım 3 tanesi falan tutmuştu.

0|0
    0|0
  • Seninki birşey mi ygs 1. cocuk acıklama yaptı salladım 1. oldum diye.

0|0
    0|0
Yükleniyor...